• Rafał Konopka 3
  • Robert Chmiel Rezerwa zwykła za Łukasz Przedpełski 2
  • Arkadiusz Potoniec Rezerwa zwykła za Marcel Kajzer 0
  • Tomasz Rempała 1
Po starcie prowadził Robert Chmiel, ale miał on kłopoty z płynną jazdą. Wpadł w niego Tomasz Rempała, ale na szczęście nie doszło do wypadku. Rempała otrzymał upomnienie za niebezpieczną jazdę, a całą sytuację wykorzystał Rafał Konopka.
  • Marcel Kajzer 0
Arkadiusz Potoniec przez moment był na prowadzeniu, ale dość szybko uporał się z nim Paweł Miesiąc. Na trzecim okrążeniu młodzieżowca gościnnie startującego w barwach klubu z Rawicza wyprzedził też Michał Łopaczewski. Kajzer znów nie liczył się w stawce. Przerwa.

• Tomasz Rempała 3
Marek Lutowicz atakował prowadzącego Tomasza Rempałę na prostej przeciwległej startowej, ale Rempała nie dał się wyprzedzić.
  • Michał Łopaczewski 1
Z bardzo dobrej strony zaprezentował się Arkadiusz Potoniec, który obrał sobie zewnętrzną część owalu za tor jazdy. Jechał on konsekwentnie po szerokiej i to mu się opłaciło. Przerwa.

• Stanisław Melnyczuk 2
Po raz trzeci tego dnia Stanisław Mielniczuk świetnie wystartował, ale, ponownie, został wyprzedzony. Tym razem zrobił to Paweł Miesiąc, który na prowadzenie przedzierał się z trzeciej pozycji.
  • Robert Chmiel 2
Denis Gizatullin wygrał z olbrzymią przewagą. Roberta Chmiela najpierw atakował Rafał Konopka, a następnie Adrian Gomólski.
Bieg 7
OK Bedmet Kolejarz Opole 27
4 : 2
15 Stainer Unia Kolejarz Rawicz
  • Marcel Kajzer 2
  • Marek Lutowicz 0
Marcel Kajzer znakomicie wyruszył sprzed taśmy i objął prowadzenie, lecz Paweł Miesiąc na dystansie nabrał sporej prędkości i z łatwością go wyprzedził. Lutowicz straszył atakami Łukasza Przedpełskiego. Przerwa.

-> Jacek Gajewski: Zwalniali mnie, chcieli mi "dowalić". Termiński zachował zimną krew
Bieg 6
OK Bedmet Kolejarz Opole 23
3 : 3
13 Stainer Unia Kolejarz Rawicz
Ponownie Stanisław Mielniczuk popisał się dobrym startem, ale na dystansie wyprzedził go Denis Gizatullin.
Bieg 5
OK Bedmet Kolejarz Opole 20
4 : 2
10 Stainer Unia Kolejarz Rawicz
  • Adrian Gomólski 2
Adrian Gomólski walczył z Tomaszem Rempałą na początku wyścigu, lecz później musiał bronić się przed atakami Michała Łopaczewskiego. Rafał Konopka jadący na końcu stawki zanotował upadek, ale pozbierał się z toru i ukończył bieg.
Bieg 4
OK Bedmet Kolejarz Opole 16
5 : 1
8 Stainer Unia Kolejarz Rawicz
  • Arkadiusz Potoniec 1
W tym wyścigu obyło się bez większych emocji. Pewne podwójne zwycięstwo odnieśli gospodarze. Kompletnie w stawce nie liczył się Marcel Kajzer. Przerwa.

-> Zachęcamy do zabawy i sprawdzenia swojej wiedzy w naszym quizie!
Bieg 3
4 : 2
  • Michał Łopaczewski 3
Znakomity start Stanisława Mielniczuka. Nie nacieszył się on jednak prowadzeniem długo, bowiem na drugim okrążeniu wyprzedził go Michał Łopaczewski. Mielniczuk do samej mety heroicznie bronił się przed atakami Tomasza Rempały.
  • Arkadiusz Potoniec 2
Wyścig bez większych emocji. Tylko przez moment Arkadiusz Potoniec atakował Roberta Chmiela.
Bieg 1
OK Bedmet Kolejarz Opole 4
4 : 2
2 Stainer Unia Kolejarz Rawicz
Paweł Miesiąc wygrał z dużą przewagą. Łukasz Przedpełski początkowo atakował Adriana Gomólskiego, lecz w dalszej fazie wyścigu musiał się skupić na obronie trzeciej pozycji, gdyż zbliżał się do niego Rafał Konopka.

15:02 - Prezentacja zakończona. Wkrótce pierwszy bieg.

15:00 - Ogłoszono, że w przyszłym roku w lidze wystartuje nowe stowarzyszenie - TS Kolejarz Opole. Jego prezesem będzie wicemarszałek województwa opolskiego, Grzegorz Sawicki.

14:50 - Prezentacja.

14:30 - Rozpoczęła się próba toru. Rawiczanie do sprawdzenia nawierzchni wysłali Arkadiusza Potońca i Marka Lutowicza. Z kolei opolanie desygnowali Michała Łopaczewskiego i Łukasza Przedpełskiego.

14:28 - Na razie na opolski stadion nie dojechał Steven Mauer. Najprawdopodobniej tego zawodnika zabraknie w dzisiejszym spotkaniu.

13:30 - W Opolu pogoda iście jesienna. Ponuro i pochmurnie, ale nie pada. Padało za to w nocy, lecz tor jest dobrze przygotowany i wygląda na to, że mecz się odbędzie.

Jak mecze typują eksperci WP SportoweFakty?