Robert Chmiel Rezerwa zwykła za Łukasz Przedpełski
2
Arkadiusz Potoniec Rezerwa zwykła za Marcel Kajzer
0

Po starcie prowadził Robert Chmiel, ale miał on kłopoty z płynną jazdą. Wpadł w niego Tomasz Rempała, ale na szczęście nie doszło do wypadku. Rempała otrzymał upomnienie za niebezpieczną jazdę, a całą sytuację wykorzystał Rafał Konopka.

Bieg 13
47
5 : 1
25
Arkadiusz Potoniec Rezerwa zwykła za Steven Mauer
1

Arkadiusz Potoniec przez moment był na prowadzeniu, ale dość szybko uporał się z nim Paweł Miesiąc. Na trzecim okrążeniu młodzieżowca gościnnie startującego w barwach klubu z Rawicza wyprzedził też Michał Łopaczewski. Kajzer znów nie liczył się w stawce. Przerwa.

-> Były prezes Stali Gorzów: Koncertowe jazdy Zmarzlika nie wystarczą

Bieg 12
42
3 : 3
24

Marek Lutowicz atakował prowadzącego Tomasza Rempałę na prostej przeciwległej startowej, ale Rempała nie dał się wyprzedzić.

Bieg 10
39
3 : 3
21

Z bardzo dobrej strony zaprezentował się Arkadiusz Potoniec, który obrał sobie zewnętrzną część owalu za tor jazdy. Jechał on konsekwentnie po szerokiej i to mu się opłaciło. Przerwa.

0

Po raz trzeci tego dnia Stanisław Mielniczuk świetnie wystartował, ale, ponownie, został wyprzedzony. Tym razem zrobił to Paweł Miesiąc, który na prowadzenie przedzierał się z trzeciej pozycji.

Bieg 8
32
5 : 1
16

Denis Gizatullin wygrał z olbrzymią przewagą. Roberta Chmiela najpierw atakował Rafał Konopka, a następnie Adrian Gomólski.

Bieg 7
27
4 : 2
15

Marcel Kajzer znakomicie wyruszył sprzed taśmy i objął prowadzenie, lecz Paweł Miesiąc na dystansie nabrał sporej prędkości i z łatwością go wyprzedził. Lutowicz straszył atakami Łukasza Przedpełskiego. Przerwa.

-> Jacek Gajewski: Zwalniali mnie, chcieli mi "dowalić". Termiński zachował zimną krew

Bieg 6
23
3 : 3
13
1

Ponownie Stanisław Mielniczuk popisał się dobrym startem, ale na dystansie wyprzedził go Denis Gizatullin.

Bieg 5
20
4 : 2
10

Adrian Gomólski walczył z Tomaszem Rempałą na początku wyścigu, lecz później musiał bronić się przed atakami Michała Łopaczewskiego. Rafał Konopka jadący na końcu stawki zanotował upadek, ale pozbierał się z toru i ukończył bieg.

Bieg 4
16
5 : 1
8

W tym wyścigu obyło się bez większych emocji. Pewne podwójne zwycięstwo odnieśli gospodarze. Kompletnie w stawce nie liczył się Marcel Kajzer. Przerwa.

-> Zachęcamy do zabawy i sprawdzenia swojej wiedzy w naszym quizie!

Bieg 3
11
4 : 2
7
0

Znakomity start Stanisława Mielniczuka. Nie nacieszył się on jednak prowadzeniem długo, bowiem na drugim okrążeniu wyprzedził go Michał Łopaczewski. Mielniczuk do samej mety heroicznie bronił się przed atakami Tomasza Rempały.

Bieg 2
7
3 : 3
5

Wyścig bez większych emocji. Tylko przez moment Arkadiusz Potoniec atakował Roberta Chmiela.

Bieg 1
4
4 : 2
2

Paweł Miesiąc wygrał z dużą przewagą. Łukasz Przedpełski początkowo atakował Adriana Gomólskiego, lecz w dalszej fazie wyścigu musiał się skupić na obronie trzeciej pozycji, gdyż zbliżał się do niego Rafał Konopka.

15:02 - Prezentacja zakończona. Wkrótce pierwszy bieg.

15:00 - Ogłoszono, że w przyszłym roku w lidze wystartuje nowe stowarzyszenie - TS Kolejarz Opole. Jego prezesem będzie wicemarszałek województwa opolskiego, Grzegorz Sawicki.

14:50 - Prezentacja.

14:30 - Rozpoczęła się próba toru. Rawiczanie do sprawdzenia nawierzchni wysłali Arkadiusza Potońca i Marka Lutowicza. Z kolei opolanie desygnowali Michała Łopaczewskiego i Łukasza Przedpełskiego.

14:28 - Na razie na opolski stadion nie dojechał Steven Mauer. Najprawdopodobniej tego zawodnika zabraknie w dzisiejszym spotkaniu.

13:30 - W Opolu pogoda iście jesienna. Ponuro i pochmurnie, ale nie pada. Padało za to w nocy, lecz tor jest dobrze przygotowany i wygląda na to, że mecz się odbędzie.

Jak mecze typują eksperci WP SportoweFakty?