Bieg 15
36
3 : 3
30

Na pierwszym łuku Hancock po szerokiej minął Ljunga i Buczkowskiego. "Buczek" rzucił się w pogoń za Amerykaninem, ale na mecie minimalnie lepszy był Hancock.

Bieg 14
33
4 : 2
27

Kopeć-Sobczyński na drugim łuku został minięty przez Rujnera, który zaatakował przy krawężniku.

Bieg 13
29
5 : 1
25

Ljung najlepiej wyszedł ze startu. Początkowo Szwed bronił się przed Hancockiem, ale ten na drugim łuku pojechał zbyt szeroko i wyprzedził go Okoniewski.

-> Jarosław Hampel potrzebuje wsparcia Falubazu. "Nie można wywierać presji"

Bieg 12
24
1 : 5
24

Lindbaeck napędzał się na pierwszym łuku po szerokiej, ale nie zdołał minąć torunian. Szwed do końca atakował Przedpełskiego.

1

Gomólski do końca atakował Buczkowskiego, ale nie zdołał go wyprzedzić.

Bieg 9
20
3 : 3
16

Pewne zwycięstwo Miedzińskiego, który prowadził od startu do mety.

Bieg 6
17
5 : 1
13
Mateusz Rujner Rezerwa zwykła za Marcin Nowak
2

Grudziądzanie na pierwszym łuku zamknęli Miedzińskiego. Ten rzucił się w pogoń za Rujnerem, lecz junior GKM-u nie popełnił żadnego błędu i utrzymał drugą pozycję.

Bieg 5
12
3 : 3
12

Ljung wygrał start i do mety nie oddał prowadzenia. Atakami nękali go Vaculik i Gomólski. Lindbaeck nie nawiązał walki z rywalami.

Bieg 3
9
3 : 3
9

Ciasno na pierwszym łuku, lecz najlepiej rozegrał go Miedziński, który pognał do mety po pewne trzy punkty. Przerwa na kosmetykę toru.

-> Tomasz Gollob: Żużel był kiedyś piękny i finezyjny. Teraz robimy z niego Formułę 1

Bieg 2
6
3 : 3
6

Pewna wygrana Przedpełskiego, który systematycznie powiększał przewagę nad rywalami.

Bieg 1
3
3 : 3
3

Bardzo dobry start Vaculika. Słowaka próbował atakować przy krawężniku Okoniewski, ale nie był na tyle szybki, by wyprzedzić rywala.

13:35 - zawodnicy wyjechali do pierwszego biegu. Na trybunach około 900 widzów.

13:25 - koniec próby toru. Trwa kosmetyka nawierzchni.

13:17 - na próbę toru wyjechali zawodnicy MRGARDEN GKM-u Grudziądz.

13:06 - rozpoczęła się próba toru. Na grudziądzkim owalu pojawili się żużlowcy Get Well Toruń.

12:25 - składy potwierdzone. W zestawieniu torunian zabrakło Chrisa Holdera, a w barwach gospodarzy nie wystąpi Tomasz Gollob.

11:52 - w Grudziądzu ładna pogoda, słońce przebija się przez chmury. Trening punktowany powinien odbyć się bez żadnych przeszkód.

-> Poznajcie nowe oraz piękne Boll SEC Girls 2016! (galeria)

Bieg 4

Pewne zwycięstwo Hancocka. Duże odległości między zawodnikami. Defekt na starcie zanotował Łaguta.

Nad stadion nadciągnęły ciemne chmury, ale póki co w Grudziądzu nie pada deszcz.

Bieg 7

Na drugim łuku upadek zanotował Buczkowski. Żużlowiec GKM-u próbował wyprzedzić jadącego na drugim miejscu Hancocka, ale pojechał zbyt szeroko i zahaczył o dmuchaną bandę. Buczkowski został wykluczony z powtórki. Zawodnik GKM-u o własnych siłach udał się do parkingu.

W powtórce Hancock bezskutecznie atakował Okoniewskiego. Przerwa na kosmetykę toru.

-> Jan Andersson na czele rankingu tunerów

Bieg 8
Mateusz Rujner Rezerwa zwykła za Mike Trzensiok
1

Dobry start Łaguty, ale na pierwszym łuku założył się na niego Vaculik, a następnie przy krawężniku wyprzedził go Gomólski. Łaguta jadąc na czwartej pozycji zaliczył defekt.

Bieg 10

Dobry start Lindbaecka, ale Szwed zbyt szeroko pojechał na pierwszym łuku, co skrzętnie wykorzystał Hancock i przedarł się na prowadzenie. Przerwa na kosmetykę toru.