Defekt Michalskiego na czwartej pozycji. Czas wyścigu: 65,04.

Bieg 19

Defekt Gały na ostatnim miejscu. Pewne zwycięstwo Adama Strzelca.

Bieg 18

Upadek Adamczewskiego na drugim łuku podczas gdy walczył o pierwsze miejsce z Gomólskim. Adamczewski wykluczony z powtórki. Pawlicki walczył z Gomólskim przez pierwsze dwa okrążenia, ale później odjechał swojemu rywalowi. Czas wyścigu: 63,78.

Bieg 17
Dominik Kossakowski Rezerwa zwykła za Mateusz Rujner
1

Mateusz Rujner wycofał się z zawodów i w jego miejsce pojedzie Dominik Kossakowski. Rogowski minął Kossakowskiego na pierwszym łuku. Podczas biegu od bandy odbił się jadący na drugim miejscu Bubel i minęli go wszyscy rywale. Czas wyścigu: 65,00.

Bieg 16

Gała przegrał start i przez dwa okrążenia jechał w "turystycznym" tempie nie składając się w łuki, aż w końcu zjechał z toru. Czas wyścigu: 65,89.

Bieg 15

Start wygrał Rogowski, ale miał ogromne problemy na przeciwległej prostej i minęli go wszyscy rywale. Adamczewski pewnie pokonał Woźniaka. Czas wyścigu: 64,23.

Bieg 14

Start niespodziewanie wygrał Rafał Malczewski, jednak szybko minął go Pieszczek. Na trzecim okrążeniu częstochowianina wyprzedził Pawlicki, który starał się jeszcze zaatakować gdańszczanina. Czas wyścigu: 64,25.

Bieg 13

Świetny start Gomólskiego i pewna wygrana. Czas wyścigu: 64,17.

Bieg 12

Świetny bieg w wykonaniu Gomólskiego! Zaspał start, ale ściął pierwszy łuk i minął dwóch rywali, po czym ruszył w pogoń za Michalskim. W końcu po ambitnych atakach minął rywala. Michalski do końca bronił się przed atakami Jóźwika. Czas wyścigu: 64,50.

Bieg 11

Malczewski minął Borowicza na drugim okrążeniu. Czas wyścigu: 64,11.

Bieg 10

Gaschka próbował walczyć z Woźniakiem, jednak ten był dla niego zdecydowanie za szybki. Wygrana Pawlickiego w wielkim stylu. Ponownie daleko za rywalami przyjechał Rujner. Czas wyścigu: 63,73.

Bieg 9

Na pierwszym łuku zamknięty został Adamczewski, który jednak nie upadł i kontynuował jazdę, dojeżdżając daleko za rywalami. Wygrana Pieszczka w znakomitym stylu. Czas wyścigu: 64,44.

Bieg 8

Na pierwszym łuku upadł Rafał Malczewski. Powtórka w czteroosobowym składzie. Zawodnik wstał o własnych siłach i dojechał na motocyklu do parku maszyn. Malczewski do końca napierał na Michalskiego, jednak nie dał rady go wyprzedzić. Czas wyścigu: 63,21.

Bieg 7

Rujner upadł w pierwszym łuku. Zawodnik GTŻ Grudziądz został wykluczony z powtórki. Pieszczek nie zdołał zamknąć Gomólskiego na pierwszym łuku i ten minął go po wewnętrznej części toru. Czas wyścigu: 63,82.

Bieg 6

Borowicz ukradł start. Powtórka w czteroosobowym składzie. Słaby start Pawlickiego, który na dystansie minął Gałę. Na samej "kresce" zajechał drogę juniorowi Lubelskiego Węgla KMŻ i ten upadł, "wlatując" z motocyklem na metę. Mimo to sędzia nie wykluczył młodszego z braci Pawlickich i ten zdobył dwa punkty. Czas wyścigu: 64,12. Przy gwizdach publiczności to Borowicz został upomniany za stworzenie niebezpiecznej sytuacji na torze.

Bieg 5

Atomowy start Woźniaka i pewne zwycięstwo. Na dystansie Jóźwik minął Sówkę, który nieudanie rozpoczął te zawody. Czas wyścigu: 63,55.

Bieg 4

Świetny start Jóźwika, który zdeklasował rywali. Rujner przyjechał całą prostą za bydgoszczaninem. Czas wyścigu: 63,68. W Gdańsku trwa równanie toru.

Bieg 3

Pewne zwycięstwo Pieszczka, który tuż po starcie zamknął jadącego z pierwszego pola Rogowskiego. Zielonogórzanin wyprzedził Sówkę na pierwszym okrążeniu. Czas wyścigu: 63,91.

Bieg 2

Malczewski na wyjściu z pierwszego łuku ładnym atakiem wyprzedził Gałę. Niestety okrążenie później zawodnik Cembrit Startu Gniezno upadł na tor. Został wykluczony z powtórki. W tej kolejność biegu ustaliła się tuż po starcie. Po raz kolejny pewnie prowadził Szymon Woźniak, który z okrążenia na okrążenie powiększał przewagę. Czas wyścigu: 62,92.

Bieg 1

W Gdańsku ładna pogoda. Około 20 stopni, pochmurnie, ale nie zapowiada się na deszcz. Lista startowa potwierdzona. Dominik Kossakowski będzie rezerwą toru. Rozpoczęła się prezentacja. Zawodnicy już po prezentacji. Wkrótce start do pierwszego biegu. Nad Gdańskiem zbierają się gęste chmury. Miejmy nadzieję, że uda się rozegrać zawody. Turniej nie cieszy się dużym zainteresowaniem. Na trybunach zebrało się kilkuset widzów. Michalski minął Strzelca pod koniec pierwszego okrążenia. Podobny manewr próbował wykonać Bubel, jednak zielonogórzanin zajechał mu drogę i ten dojechał daleko z tyłu. Strzelec próbował jeszcze walczyć z Michalskim, ale nie dał rady go pokonać. Pawlicki wygrał z dużą przewagą. Czas wyścigu: 63,72.