• Patryk Beśko 0
  • Dominik Kossakowski 2
  • Dawid Wawrzyniak 1
  • Oskar Ajtner-Gollob 3
Ajtner-Gollob wygrał start i popędził po trzy punkty. Wawrzyniak oraz Beśko stoczyli walkę o punkt. Czas wyścigu: 65,82.
Bieg 1
  • Mike Trzensiok 3
  • Marcin Kościelski 0
  • Michał Piosicki 1
Trzensiok wygrał start, ale po zewnętrznej części toru zaatakował go Piosicki. Zawodnik MRGARDEN GKM-u odparł tę próbę, a Piosicki popełnił błąd, na czym skorzystał Kossakowski. Czas wyścigu: 65,86.

W Gdańsku stawiło się ostatecznie zaledwie jedenastu zawodników. Wiele wyścigów rozegranych zostanie w okrojonym składzie. Zawody rozpoczną się bez prezentacji.
Nadchodzące biegi
Bieg 2
  • Dawid Wawrzyniak 3
  • Brak zawodnika
  • Mateusz Rujner 2
Wawrzyniak wygrał start i wywiózł Rujnera na pierwszym łuku. Kontrolowana wygrana zawodnika Renault Zdunek Wybrzeża. Czas wyścigu: 66,15.
Bieg 3
  • Aureliusz Bieliński 1
  • Igor Kopeć-Sobczyński 2
Już po pierwszym okrążeniu były spore różnice między zawodnikami. Na drugim kółku jadący daleko za rywalami Bieliński zderzył się z bandą, ale utrzymał się na motorze i dowiózł punkt. Czas wyścigu: 66,71.
Bieg 4
  • Tomasz Przywieczerski 2
  • Patryk Beśko 3
Beśko zdecydowanie wygrał start i nie miał problemów z dojechaniem do mety na pierwszej pozycji. Przywieczerski dojechał daleko za gdańszczaninem i miał ogromne problemy na torze. Dojechał na defektującym motocyklu. Czas wyścigu: 67,93. W przerwie na tor wyjechali adepci - Denis Zieliński z Torunia i Karol Żupiński z Gdańska.
Bieg 6
  • Aureliusz Bieliński 2
Trzensiok wygrał o pół prostej. Czas wyścigu: 66,06.
Bieg 7
  • Marcin Kościelski 3
Na pierwszym okrążeniu oglądaliśmy trochę walki. W końcu Kościelski odjechał koledze z toruńskiego klubu na bezpieczną odległość.
Bieg 8
  • Michał Piosicki 2
  • Mateusz Rujner 3
  • Tomasz Przywieczerski w
Tomasz Przywieczerski wyjechał w kasku białym, a nie żółtym. Nie zdążył zmienić pokrowca w regulaminowym czasie i został wykluczony. Po starcie na prowadzenie wyszedł Rujner, który nie miał najmniejszych problemów z pokonaniem Piosickiego. Czas wyścigu: 65,65. Ponownie na torze pokazali się Żupiński i Zieliński. Dużo lepiej prezentował się gdańszczanin. Równanie toru.
Bieg 9
  • Tomasz Przywieczerski 1
  • Dominik Kossakowski 3
Kopeć-Sobczyński wygrał start i prowadził przez niemal cały bieg. Kossakowski czaił się za jego plecami i ostatecznie minął torunianina na ostatniej prostej. Czas wyścigu: 66,56.
Bieg 10
  • Dawid Wawrzyniak 2
Wawrzyniak wygrał start i prowadził przez jedno okrążenie. Atakiem pod bandą popisał się jednak Trzensiok i dojechał do mety po trzy punkty. Czas wyścigu: 66,42.
Bieg 11
  • Mateusz Rujner w
  • Marcin Kościelski 2
Mateusz Rujner nie pojawił się na torze i został wykluczony za przekroczenie czasu dwóch minut. Pewna wygrana Ajtnera-Golloba. Czas wyścigu: 67,98.
Bieg 12
  • Patryk Beśko 2
  • Michał Piosicki 3
Bieg bez historii. Olbrzymie różnice między zawodnikami. Czas wyścigu: 66,93. Równanie toru.
Bieg 13
Kossakowski nie miał problemów z dojechaniem do mety. Czas wyścigu: 67,39.

Mateusz Rujner wycofał się z zawodów. Pozostało dziesięciu śmiałków.
Bieg 14
  • Patryk Beśko 1
  • Mateusz Rujner
Beśko na pierwszym łuku starał się atakować Trzensioka, jednak nie upilnował Kopcia-Sobczyńskiego, który już na przeciwległej prostej był na drugim miejscu. Pewna wygrana Trzensioka. Czas wyścigu: 66,02.
Bieg 15
  • Aureliusz Bieliński d
Wawrzyniak najlepiej rozegrał pierwszy łuk i pewnie zwyciężył. Bieliński zanotował defekt jadąc na czwartej pozycji. Czas wyścigu: 67,15.
Bieg 16
  • Oskar Ajtner-Gollob 2
Piosicki pojechał bardzo odważnie i na pierwszym łuku zamknął Ajtnera-Golloba. Bydgoszczanin nie zdołał zbliżyć się do wychowanka Unii Leszno jadącego w barwach Orła Łódź. Czas wyścigu: 66,67. Ponownie na torze pojawili się adepci z Gdańska i z Torunia.
Bieg 17
Pewna wygrana Kossakowskiego. Czas wyścigu: 66,66.
Bieg 18
  • Mike Trzensiok 2
Od pierwszych metrów Oskar Ajtner-Gollob prowadził z Trzensiokiem. Nie dał się do siebie zbliżyć rywalowi i zapewnił sobie zwycięstwo w całych zawodach. Czas wyścigu: 66,12.
Bieg 19
Pewne zwycięstwo Kościelskiego. Beśko daleko z tyłu. Czas wyścigu: 68,19.
Bieg 20
  • Igor Kopeć-Sobczyński 1
Piosicki na wyjściu z pierwszego łuku zamknął wszystkich rywali. Początkowo starał się go atakować Wawrzyniak, ale później zawodnik Orła mocno mu odjechał. Czas wyścigu: 66,64.