• Oskar Fajfer 3
  • Wadim Tarasienko 0
  • Tai Woffinden 1
  • Linus Sundstroem 2
Pewne zwycięstwo Oskara Fajfera. Tai Woffinden próbował atakować Linusa Sundstroema, ale nic z tego nie wynikło.

Na pierwszym łuku upadek zaliczył Linus Sundstroem. Rywalizacja ponownie została przerwana.

Bieg został przerwany z uwagi na nierówny start. Ostrzeżenie za utrudnianie rozpoczęcia wyścigu otrzymał Oskar Fajfer.
Półfinał nr 2
  • Wadim Tarasienko 2
  • Jacob Thorssell 0
  • Norbert Kościuch 1
Oskar Fajfer kapitalnie rozegrał pierwszy łuk, dzięki czemu niezagrożenie pomknął po trzy punkty. Wadim Tarasienko skutecznie odpierał ataki Norberta Kościucha. Jacob Thorssell nie włączył się w walkę o punkty.
Bieg 20
  • Mirosław Jabłoński 2
  • Greg Hancock 0
  • Tai Woffinden 3
  • Krzysztof Jabłoński 1
Bezapelacyjny triumf Taia Woffindena.

Dwudziesta odsłona turnieju "Back In Town" będzie miała szczególny wymiar. Bieg ten zostanie rozegrany ku czci ikony gnieźnieńskiego speedwaya - Antonina Kaspera. Zwycięzca wyścigu otrzyma okolicznościowy puchar ufundowany przez kibiców Startu.

-> Wideo z tego wyścigu
Bieg 17
  • Kacper Gomólski 3
  • Adrian Gała 1
  • Dawid Wawrzyniak 0
Fenomenalna jazda Linusa Sundstroema, który na linii mety wyprzedził Adriana Gałę. Wspaniały atak. Pewne zwycięstwo zanotował Kacper Gomólski.

Bieg został przerwany. Na pierwszym łuku upadek zaliczył Adrian Gała. Wychowanek Startu Gniezno podniósł się z toru o własnych siłach i jest zdolny do dalszej jazdy. Powtórka w pełnej obsadzie.
Bieg 16
  • Zbigniew Suchecki 1
  • Wadim Tarasienko 3
  • Krzysztof Jabłoński 0
  • Adrian Gała 2
Bezapelacyjne zwycięstwo Wadima Tarasienki. Zbigniew Suchecki na dystansie wyprzedził Krzysztofa Jabłońskiego. Przerwa na prace torowe.
Bieg 15
  • Kevin Fajfer Rezerwa zwykła za Jesper Soegaard 0
  • Jonas Davidsson 3
  • Dawid Wawrzyniak 2
  • Mirosław Jabłoński 1
Przebudzenie Jonasa Davidssona, który po zaciętej walce z Dawidem Wawrzyniakiem zainkasował trzy punkty.

Jesper Soegaard wycofał się z dalszej jazdy. Duńczyk ma problemy sprzętowe. W biegu piętnastym zastąpi go Kevin Fajfer.
Bieg 14
  • Jacob Thorssell 3
  • Adrian Gomólski 0
  • Linus Sundstroem 1
  • Tai Woffinden 2
Tai Woffinden znalazł pogromcę. Świetna jazda Jacoba Thorssella, wygrał z dużą przewagą nad brytyjskim mistrzem świata.
Bieg 12
  • Adrian Gomólski 1
  • Krzysztof Jabłoński 2
Atomowy start Oskara Fajfera, który bezproblemowo pomknął po zwycięstwo. Wyścig bez emocji. Przerwa na prace torowe.
Bieg 11
  • Linus Sundstroem 3
  • Zbigniew Suchecki 2
  • Jonas Davidsson 0
  • Greg Hancock 1
Pewne zwycięstwo Linusa Sundstroema. Greg Hancock zaspał na starcie, po czym zdołał wyprzedzić jedynie Jonasa Davidssona.
Bieg 10
  • Norbert Kościuch 0
Adrian Gała przez cały wyścig próbował atakować Mirosława Jabłońskiego, ale jego starania nie przyniosły żadnego rezultatu.
Bieg 9
  • Jesper Soegaard 0
  • Kacper Gomólski 1
Najlepiej ze startu wystrzelił Wadim Tarasienko, ale już na pierwszym łuku uporał się z nim Tai Woffinden. Jesper Soegaard próbował walczyć z Kacprem Gomólskim, jednak bez rezultatu. Brytyjczyk triumfował z dużą przewagą nad Rosjaninem.
Bieg 8
  • Norbert Kościuch 3
Pod koniec trzeciego okrążenia Norbert Kościuch wyprzedził Krzysztofa Jabłońskiego. Rywal próbował przeprowadzić kontratak, jednak bezowocnie. Przerwa na kosmetykę toru.
Bieg 7
  • Oskar Fajfer 1
Adrian Gała zaspał na starcie, ale już na pierwszym łuku przedarł się na drugą lokatę. Wyścig bez większej historii.
Bieg 6
  • Greg Hancock 3
  • Jacob Thorssell 1
Dominacja Grega Hancocka. Dawid Wawrzyniak po starcie był drugi, ale już na pierwszym okrążeniu minęli go Wadim Tarasienko i Jacob Thorssell.
Bieg 4
  • Adrian Gała 3
  • Greg Hancock 2
Sensacyjny wynik czwartego biegu. Adrian Gała wygrał start i bez problemu pomknął po zwycięstwo. Młody zawodnik triumfował ze sporą przewagą nad Gregiem Hancockiem. Przerwa na kosmetykę toru.
Bieg 3
  • Dawid Wawrzyniak 1
  • Zbigniew Suchecki 0
  • Norbert Kościuch 2
Bezapelacyjne zwycięstwo Taia Woffindena. Zbigniew Suchecki próbował gonić Dawida Wawrzyniaka, ale bezowocnie.
Bieg 2
Wyścig bez historii. Oskar Fajfer prowadził od startu do mety.

Bieg przerwany. Na pierwszym łuku upadek zaliczył Linus Sundstroem. Powtórka odbędzie się w czteroosobowym zestawieniu. Szwed podniósł się z toru o własnych siłach. Zawodnik ze Skandynawii jest zdolny do dalszej jazdy.
Bieg 1
  • Kacper Gomólski 2
  • Krzysztof Jabłoński 3
Kacper Gomólski do samego końca atakował Krzysztofa Jabłońskiego.

18:18 - zielone światło zapalone, czas dwóch minut ruszył! Na trybunach około 6,5 tys. kibiców.

18:15 - uczestnicy turnieju powrócili do parku maszyn. Niebawem początek zawodów.

18:02 - rozpoczyna się prezentacja.

17:52 - ciągle przybywa widzów. Obecnie jest ich około 5 tys. Punktualnie o godzinie 18:00 rozpocznie się prezentacja.

17:35 - trwa kosmetyka nawierzchni. Na trybunach znajduje się około 3 tys. kibiców.

17:31 - w Gnieźnie jest dość ciepło i słonecznie. Zawody nie są zagrożone. Obsada potwierdzona. Zgodnie z naszymi wcześniejszymi informacjami, Bjarne Pedersena zastąpi Dawid Wawrzyniak. Jedynym rezerwowym będzie Kevin Fajfer.
Nadchodzące biegi
Bieg 5
  • Adrian Gomólski 2
  • Kacper Gomólski d
  • Zbigniew Suchecki 3
Na początku drugiego okrążenia defekt na drugiej lokacie zanotował Kacper Gomólski. Zbigniew Suchecki pod koniec pierwszego kółka popisał się śmiałym atakiem, dzięki któremu przedarł się na czoło stawki.
Bieg 13
  • Oskar Fajfer 2
Zdecydowany triumf Grega Hancocka. Oskar Fajfer oraz Norbert Kościuch stoczyli kapitalny pojedynek o dwa punkty. Kacper Gomólski ponownie nie dojechał do mety. Tym razem zawodnik Get Well Toruń zanotował defekt na ostatnim miejscu.
Bieg 18
  • Kevin Fajfer Rezerwa zwykła za Jesper Soegaard d
Kevin Fajfer zanotował defekt na starcie. Oskar Fajfer nie miał większego problemu z odnotowaniem triumfu.
Bieg 19
  • Jonas Davidsson d
Wadim Tarasienko pod koniec pierwszego okrążenia wyprzedził Adriana Gomólskiego. Chwilę później w jego ślady poszedł Norbert Kościuch. Na ostatniej pozycji defekt zanotował Jonas Davidsson.
Półfinał nr 1
  • Greg Hancock d
  • Adrian Gała t
Najlepiej ze startu wyszedł Greg Hancock, ale już na pierwszym okrążeniu wyprzedził go Tai Woffinden. Na przedostatnim kółku Hancock zanotował defekt. Był wówczas drugi. Ogromny pech Amerykanina sprawia, że zabraknie go w finale.

Bieg przerwany. Adrian Gała dotknął taśmy. Zawodnik Betard Sparty został wykluczony z powtórki.