Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
Bieg 15
Lokomotiv Daugavpils 47
3 : 3
43 MRGARDEN GKM Grudziądz
  • Kjastas Puodżuks 2
  • Davey Watt 3
  • Mikael Max 1
  • Peter Ljung 0
Bieg 14
Lokomotiv Daugavpils 44
4 : 2
40 MRGARDEN GKM Grudziądz
  • Hans Andersen 2
  • Andrzej Lebiediew 3
  • Norbert Kościuch 0
  • Roman Povazhny 1
Bieg 13
Lokomotiv Daugavpils 40
1 : 5
38 MRGARDEN GKM Grudziądz
  • Wiaczesław Gieruckis 0
  • Hans Andersen 3
  • Mikael Max 1
  • Peter Ljung 2
Bieg 12
Lokomotiv Daugavpils 39
3 : 3
33 MRGARDEN GKM Grudziądz
  • Łukasz Cyran Rezerwa taktyczna za Mateusz Rujner 1
  • Iwan Pleszakow d
  • Norbert Kościuch 2
  • Kjastas Puodżuks 3
Cyran upadł na pierwszym łuku. Powtórka w pełnej obsadzie. W powtórce Pleszakow zanotował defekt jadąc na trzeciej pozycji.
Bieg 11
Lokomotiv Daugavpils 36
1 : 5
30 MRGARDEN GKM Grudziądz
  • Jewgienij Karawackis 0
  • Peter Ljung Rezerwa taktyczna za Andriej Karpow 2
  • Roman Povazhny 1
  • Davey Watt 3
Bieg 10
Lokomotiv Daugavpils 35
3 : 3
25 MRGARDEN GKM Grudziądz
  • Łukasz Cyran 0
  • Kjastas Puodżuks 2
  • Peter Ljung 3
  • Wiaczesław Gieruckis 1
Bieg 9
Lokomotiv Daugavpils 32
4 : 2
22 MRGARDEN GKM Grudziądz
  • Hans Andersen 2
  • Jewgienij Karawackis 1
  • Davey Watt 0
  • Mikael Max 3
Bieg 8
Lokomotiv Daugavpils 28
5 : 1
20 MRGARDEN GKM Grudziądz
  • Roman Povazhny 3
  • Andriej Karpow 0
  • Andrzej Lebiediew 2
  • Norbert Kościuch 1
Bieg 7
Lokomotiv Daugavpils 23
3 : 3
19 MRGARDEN GKM Grudziądz
  • Mikael Max 1
  • Peter Ljung 3
  • Jewgienij Karawackis 2
  • Mateusz Rujner 0
Bieg 6
Lokomotiv Daugavpils 20
2 : 4
16 MRGARDEN GKM Grudziądz
  • Davey Watt 3
  • Roman Povazhny 2
  • Hans Andersen 1
  • Iwan Pleszakow 0
Bieg 5
Lokomotiv Daugavpils 18
4 : 2
12 MRGARDEN GKM Grudziądz
  • Andrzej Lebiediew Rezerwa zwykła za Wiaczesław Gieruckis 3
  • Norbert Kościuch 2
  • Kjastas Puodżuks 1
  • Andriej Karpow 0
Bieg 4
Lokomotiv Daugavpils 14
3 : 3
10 MRGARDEN GKM Grudziądz
  • Mateusz Rujner Taśma Peter Ljung 1
  • Andrzej Lebiediew 3
  • Łukasz Cyran 2
  • Roman Povazhny 0
Ljung dotknął taśmy i został wykluczony. Jadący na drugim miejscu Povazhny na ostatnim okrążeniu zanotował defekt, ale dojechał do mety.
Bieg 3
Lokomotiv Daugavpils 11
3 : 3
7 MRGARDEN GKM Grudziądz
  • Kjastas Puodżuks 3
  • Davey Watt 2
  • Wiaczesław Gieruckis 0
  • Hans Andersen 1
Bieg 2
Lokomotiv Daugavpils 8
4 : 2
4 MRGARDEN GKM Grudziądz
  • Norbert Kościuch 2
  • Mikael Max 3
  • Andriej Karpow 0
  • Jewgienij Karawackis 1
Bieg 1
Lokomotiv Daugavpils 4
4 : 2
2 MRGARDEN GKM Grudziądz
  • Andrzej Lebiediew 3
  • Mateusz Rujner 0
  • Iwan Pleszakow 1
  • Łukasz Cyran 2
Składy potwierdzone. W miejsce Tarasienki pojedzie Karawackis.
Zobacz również
    Lokomotiv Daugavpils Lokomotiv Daugavpils 47
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    9 Mikael Max M. Max Mikael Max 3 1* 3 1 1* 9 +2
    10 Jewgienij Karawackis J. Karawackis Jewgienij Karawackis 1 2 1 0 4
    11 Kjastas Puodżuks K. Puodżuks Kjastas Puodżuks 3 1 2 3 2 11
    12 Wiaczesław Gieruckis W. Gieruckis Wiaczesław Gieruckis 0 - 1* 0 1 +1
    13 Roman Povazhny R. Povazhny Roman Povazhny 0 2 3 1 1 7
    14 Iwan Pleszakow I. Pleszakow Iwan Pleszakow 1 0 d 1
    15 Andrzej Lebiediew A. Lebiediew Andrzej Lebiediew 3 3 3 2* 3 14 +1
    MRGARDEN GKM Grudziądz MRGARDEN GKM Grudziądz 43
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Norbert Kościuch N. Kościuch Norbert Kościuch 2 2 1 2 0 7
    2 Andriej Karpow A. Karpow Andriej Karpow 0 0 0 - 0
    3 Davey Watt D. Watt Davey Watt 2 3 0 3 3 11
    4 Hans Andersen H. Andersen Hans Andersen 1* 1 2 3 2 9 +1
    5 Peter Ljung P. Ljung Peter Ljung t 3 3 2* 2* 0 10 +2
    6 Mateusz Rujner M. Rujner Mateusz Rujner 0 1* 0 - 1 +1
    7 Łukasz Cyran Ł. Cyran Łukasz Cyran 2 2 0 1 5
    Dyscyplina Żużel
    Rozgrywki 1. Liga Żużlowa
    Lokalizacja Daugavpils
    Grupa 3. kolejka
    Stadion Stadion żużlowy w Daugavpils
    Data i godzina 10 Czerwca 2012, 17:00
    Zobacz również