14 1 Piotr Świst 0 3 3
15 15 Kamil Pulczyński 1 1 0 d 1 3
16 16 Paweł Staniszewski 0 u 1 0 0 1
Bieg 19

Pawlicki miał problemy na pierwszym łuku, w konsekwencji czego spadł na czwartą lokatę. Później zdołał wyprzedzić jedynie Burzę. Gomólski do samej mety atakował Janowskiego. Czas: 65,17.

Nierówny start. Powtórka w pełnej obsadzie.

Bieg 18

Pawlak skutecznie odpierał ataki Puszakowskiego. Czas: 66,17.

Bieg 14

Wyborna postawa Bartosza Zmarzlika! Przegrał start, ale już na pierwszym łuku uporał się z rywalami i pewnie pomknął po trzy punkty. Czas: 64,31.

Bieg 12

Gomólski niezagrożenie pognał do mety po trzy punkty. Berntzon nękał atakami Cyfera, ale nie zdołał go wyprzedzić. Czas: 65,38. Przerwa na kosmetykę nawierzchni.

Bieg 10

Pewna wygrana Joergensena. Burza i Pulczyński stoczyli zaciętą walkę o jeden punkt. Czas: 65,38.

Bieg 7

Fenomenalna walka o pierwszą lokatę! Start wygrał Zmarzlik, ale na szczycie pierwszego łuku po zewnętrznej części toru minął go Pawlicki. Stały uczestnik cyklu Grand Prix przez cały wyścig atakował rywala, jednak bezskutecznie. Czas: 63,62.

Bieg 5

Nie najlepszy start Piotra Śwista, ale już na pierwszym łuku przedarł się na drugie miejsce. Później wyprzedził Gomólskiego i dowiózł do mety trzy punkty. Wielka radość na trybunach. Koledzy podrzucają Śwista. Czas: 65,46.

Bieg 4

Gomólski wygrał start, dzięki czemu założył się na rywali. Na pierwszym okrążeniu Curyło wyprzedził Pulczyńskiego i próbował atakować "Gingera", ale bezowocnie. Czas: 64,50. Przerwa na prace torowe.

Bieg 3

Atomowy start Zmarzlika, który pewnie zwyciężył. Przez cały wyścig trwała walka o trzecie miejsce. Czas: 63,00.

Bieg 2

Pawlak po nieudanym ataku na Jeleniewskiego musiał ratować się przed upadkiem. Bieg bez historii. Czas: 64,56.

Bieg 1

Świetny start Joergensena, który zamknął Śwista. Przemysław Pawlicki już na pierwszym łuku objął prowadzenie. Czas: 64,16.

17:17 - koniec prezentacji.

17:13 - teraz przemawia Piotr Świst.

17:09 - na stadionie jest już ok. 2 000 widzów. Aktualnie zgromadzona publiczność śpiewa Piotrowi Świstowi "sto lat". Wzruszające chwile. W oczach zawodnika pojawiły się łzy.

17:04 - głos zabrał Tomasz Soter, który przekazał Świstowi pamiątkowy plastron Polonii Piła. Podobny podarunek mają dla niego włodarze gorzowskiej Stali. Obecni są również prezydent Piły oraz starosta. Wszyscy dziękują doświadczonemu zawodnikowi.

16:59 - czas na prezentację. Na małym motorku zasiadł wnuk Piotra Śwista. "Twisty" przemierza tor na motocyklu żużlowym. Pozostali uczestnicy turnieju natomiast znajdują się na harleyach.

16:57 - rozpoczęły się przygotowania do prezentacji. Na trybunach zasiadło około 1500 osób.

16:15 - trwa sesja autografowa. Cieszy się ona bardzo dużym zainteresowaniem ze strony kibiców.

16:04 - w Pile nie pada, ale niebo jest mocno zachmurzone.

15:35 - obsada zawodów potwierdzona.

Bieg 6

Na ostatnim miejscu defekt motocykla zanotował Curyło. Bieg bez historii. Czas: 64,43.

Bieg 8

Walasek wygrał start, ale na wejściu w pierwszy łuk popełnił błąd, co wykorzystał Cyfer. Doświadczony zawodnik szybko odpowiedział. Junior Stali do samego końca naciskał "Grega". Jego starania przyniosły efekt. Na ostatnim okrążeniu Cyfer popisał się śmiałym atakiem pod bandą, dzięki czemu wyszedł na czoło stawki i dowiózł do mety zwycięstwo. Czas: 65,84. Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 9

Maciej Janowski wygrał start, ale na dystansie lepiej zaprezentował się Bartosz Zmarzlik. Czas: 62,53.

Piotr Świst wycofał się z zawodów. Nierówny start, powtórka w komplecie.

Bieg 13

Pomiędzy zawodnikami utworzyły się spore różnice. Czas: 65,88.

Bieg 16

Pulczyński zanotował defekt na końcu stawki. Janowski dwoił się i troił, by wyprzedzić Puszakowskiego, ale bez rezultatu. Czas: 65,65. Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 17

Najsłabiej ze startu wyszedł Berntzon, ale na dystansie uporał się z przeciwnikami. Czas: 65,75.