Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
Bieg 15
Ornarna Mariestad 43
3 : 3
47 Masarna Avesta
  • Andriej Karpow 3
  • Eric Andersson 2
  • Aleksandr Łoktajew w
  • Linus Sundstroem 1
Bieg 14
Ornarna Mariestad 40
3 : 3
44 Masarna Avesta
  • Aleksandr Łoktajew 3
  • Linus Sundstroem 2
  • Andriej Karpow 0
  • Eric Andersson Zastępstwo zawodnika za Sebastian Alden 1
Bieg 13
Ornarna Mariestad 37
2 : 4
41 Masarna Avesta
  • Jacob Thorssell 3
  • Victor Palovaara 0
  • Anton Rosen 1
  • Daniel Jeleniewski 2
Bieg 12
Ornarna Mariestad 35
5 : 1
37 Masarna Avesta
  • Anton Rosen Zastępstwo zawodnika za Sebastian Alden 1
  • Aleksandr Łoktajew Zastępstwo zawodnika za Daniel Pytel 2
  • Eric Andersson 0
  • Andriej Karpow 3
Bieg 11
Ornarna Mariestad 30
2 : 4
36 Masarna Avesta
  • Christian Ago 2
  • Ted Hagansbo 1
  • Pontus Nilsson 0
  • Pontus Aspgren 3
Bieg 10
Ornarna Mariestad 28
2 : 4
32 Masarna Avesta
  • Pontus Aspgren Rezerwa zwykła za Ted Hagansbo 1
  • Christian Ago Rezerwa zwykła za Pontus Nilsson 0
  • Linus Sundstroem 3
  • Aleksandr Łoktajew 2
Bieg 9
Ornarna Mariestad 26
4 : 2
28 Masarna Avesta
  • Andriej Karpow 3
  • Eric Andersson 2
  • Christian Ago 1
  • Jacob Thorssell 0
Bieg 8
Ornarna Mariestad 22
1 : 5
26 Masarna Avesta
  • Pontus Nilsson Zastępstwo zawodnika za Daniel Pytel 0
  • Pontus Aspgren 3
  • Daniel Jeleniewski 1
  • Linus Sundstroem 2
Bieg 7
Ornarna Mariestad 21
4 : 2
21 Masarna Avesta
  • Anton Rosen 2
  • Aleksandr Łoktajew 3
  • Linus Sundstroem Zastępstwo zawodnika za Sebastian Alden d
  • Victor Palovaara 1
Bieg 6
Ornarna Mariestad 17
3 : 3
19 Masarna Avesta
  • Eric Andersson 3
  • Daniel Jeleniewski 2
  • Jacob Thorssell 0
  • Christian Ago Zastępstwo zawodnika za Daniel Pytel 1
Bieg 5
Ornarna Mariestad 14
3 : 3
16 Masarna Avesta
  • Christian Ago Rezerwa zwykła za Pontus Nilsson 3
  • Anton Rosen 1
  • Victor Palovaara 0
  • Ted Hagansbo 2
Bieg 4
Ornarna Mariestad 11
4 : 2
13 Masarna Avesta
  • Linus Sundstroem 2
  • Andriej Karpow 3
  • Pontus Aspgren w
  • Christian Ago 1
Aspgren upadł na tor i był wykluczony z powtórki.
Bieg 3
Ornarna Mariestad 7
1 : 5
11 Masarna Avesta
  • Daniel Jeleniewski 1
  • Jacob Thorssell Zastępstwo zawodnika za Sebastian Alden 3
  • Victor Palovaara Zastępstwo zawodnika za Daniel Pytel 0
  • Anton Rosen 2
Bieg 2
Ornarna Mariestad 6
3 : 3
6 Masarna Avesta
  • Pontus Aspgren 2
  • Christian Ago 3
  • Ted Hagansbo 1
  • Pontus Nilsson 0
Bieg 1
Ornarna Mariestad 3
3 : 3
3 Masarna Avesta
  • Victor Palovaara 0
  • Jacob Thorssell 2
  • Aleksandr Łoktajew 3
  • Eric Andersson 1
Relacja na podstawie svemo.se. Za Pytela i Aldena stosowane będzie zastępstwo zawodnika.
Zobacz również
    Ornarna Mariestad Ornarna Mariestad 43
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    9 Aleksandr Łoktajew A. Łoktajew Aleksandr Łoktajew 3 3 2 2* 3 w 13 +1
    10 Victor Palovaara V. Palovaara Victor Palovaara 0 0 0 1 0 1
    11 Daniel Jeleniewski D. Jeleniewski Daniel Jeleniewski 1 2 1 2 6
    12 Daniel Pytel D. Pytel Daniel Pytel 0
    13 Andriej Karpow A. Karpow Andriej Karpow 3 3 3 0 3 12
    14 Christian Ago C. Ago Christian Ago 3 1 3 1* 1 0 2 11 +1
    15 Pontus Nilsson P. Nilsson Pontus Nilsson 0 - 0 - 0 0
    Masarna Avesta Masarna Avesta 47
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Jacob Thorssell J. Thorssell Jacob Thorssell 2 3 0 0 3 8
    2 Eric Andersson E. Andersson Eric Andersson 1* 3 2 0 1* 2 9 +2
    3 Sebastian Alden S. Alden Sebastian Alden 0
    4 Anton Rosen A. Rosen Anton Rosen 2* 1* 2 1 1 7 +2
    5 Linus Sundstroem L. Sundstroem Linus Sundstroem 2 d 2* 3 2 1* 10 +2
    6 Ted Hagansbo T. Hagansbo Ted Hagansbo 1* 2 - 1 4 +1
    7 Pontus Aspgren P. Aspgren Pontus Aspgren 2 w 3 1 3 9