Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
Bieg 11
Apator Toruń 3
3 : 3
3 MRGARDEN GKM Grudziądz
  • Mateusz Lampkowski 0
  • Mikołaj Curyło 1
  • Ryan Sullivan 3
  • Andriej Karpow 2
Lampkowski stracił na dystansie 2 punkty na rzecz pary GTŻ-u.
Bieg 9
Apator Toruń 13
5 : 1
5 MRGARDEN GKM Grudziądz
  • Łukasz Cyran 0
  • Mateusz Lampkowski 2
  • Andriej Karpow 1
  • Adrian Miedziński 3
Bieg 8
Apator Toruń 8
4 : 2
4 MRGARDEN GKM Grudziądz
  • Ryan Sullivan 3
  • Mikołaj Curyło 0
  • Emil Pulczyński Rezerwa zwykła za Kamil Pulczyński 1
  • Davey Watt 2
Dobrze ze startu wyszedł Emil Pulczyński, ale szybko utracił drugą pozycję.
Bieg 7
Apator Toruń 4
4 : 2
2 MRGARDEN GKM Grudziądz
  • Adrian Miedziński 3
  • Norbert Kościuch 2
  • Mateusz Lampkowski 1
  • Mariusz Puszakowski Rezerwa zwykła za Adrian Osmólski 0
Na ostatnim okrążeniu Kościuch próbował zaatakować Miedzińskiego.
Bieg 5
Apator Toruń 17
3 : 3
13 MRGARDEN GKM Grudziądz
  • Darcy Ward 3
  • Davey Watt 1
  • Karol Ząbik 0
  • Mikołaj Curyło 2
Bieg 4
Apator Toruń 14
5 : 1
10 MRGARDEN GKM Grudziądz
  • Norbert Kościuch 0
  • Emil Pulczyński 2
  • Mariusz Puszakowski Rezerwa zwykła za Karol Szychowski 1
  • Ryan Sullivan 3
Bieg 3
Apator Toruń 9
4 : 2
9 MRGARDEN GKM Grudziądz
  • Karol Ząbik 1
  • Andriej Karpow 2
  • Darcy Ward 3
  • Łukasz Cyran 0
Walka do samej mety o zwycięstwo pomiędzy Wardem i Karpovem.
Bieg 2
Apator Toruń 5
1 : 5
7 MRGARDEN GKM Grudziądz
  • Davey Watt 3
  • Adrian Miedziński 1
  • Mikołaj Curyło 2
  • Mateusz Lampkowski 0
Bieg 1
Apator Toruń 4
4 : 2
2 MRGARDEN GKM Grudziądz
  • Emil Pulczyński 3
  • Adrian Osmólski 2
  • Kamil Pulczyński 1
  • Karol Szychowski 0
W zespole GTŻ gościnnie wystąpi Mikołaj Curyło z Polonii Bydgoszcz.
Nadchodzące biegi
Bieg 6
  • Andriej Karpow 2
  • Ryan Sullivan 3
  • Łukasz Cyran d
  • Kamil Pulczyński 1
Taśmy dotknął Cyran, ale powtórka biegu odbędzie się w tej samej obsadzie. W powtórce zawodnik gości zanotował defekt na trzecim okrążeniu.
Bieg 10
  • Mariusz Puszakowski Rezerwa zwykła za Karol Szychowski 2
  • Karol Ząbik u
  • Norbert Kościuch 1
  • Darcy Ward 3
Na wyjściu z wirażu na drugim okrążeniu w bandę wpadł Ząbik i nie ukończył biegu.
Bieg 12
  • Mariusz Puszakowski Rezerwa zwykła za Adrian Osmólski d
  • Kamil Pulczyński 2
  • Davey Watt 3
  • Łukasz Przedpełski Rezerwa zwykła za 1
Motocykl Puszakowskiego zdefektował już na pierwszym okrążeniu.
Bieg 13
  • Darcy Ward 3
  • Łukasz Cyran d
  • Adrian Miedziński 2
  • Norbert Kościuch 1
Ponownie taśma Cyrana, powtórka w pełnej obsadzie. Miedziński na trzecim okrążeniu po wewnętrznej wyprzedził Kościucha.
Bieg 14
  • Brak zawodnika
  • Brak zawodnika
  • Brak zawodnika
  • Brak zawodnika
Mecz zakończono po 13 biegach.
Bieg 15
  • Brak zawodnika
  • Brak zawodnika
  • Brak zawodnika
  • Brak zawodnika

Zobacz również