Bieg 15 czas 62.70 sek.
41
5 : 1
49

Na drugim łuku doszło do kontaktu pomiędzy Bartoszem Zmarzlikiem i Emilem Sajfutdinowem. Rosjanin zanotował upadek. Wyścig został przerwany. Bartosz Zmarzlik został wykluczony z powtórki, a także otrzymał żółtą kartkę. Emil Sajfutdinow wstał i wrócił do parku maszyn o własnych siłach.

Na otarcie łez gospodarze odnieśli zdecydowane zwycięstwo. Cash Broker Stal przerwała passę porażek.

48

Piotr Pawlicki jechał na prowadzeniu, ale został wyprzedzony przez obu zawodników gości. Gorzowianie przypieczętowali zwycięstwo.

111
63
29
33
37
Czy jesteś zawiedziony/a postawą Fogo Unii Leszno?
16
10
7
10
10
komentarz

Cash Broker Stal jest o krok od przełamania passy czterech meczów bez zwycięstwa. Aby zainkasować trzy "oczka" meczowe, gorzowianie muszą zdobyć przynajmniej trzy punkty w biegach nominowanych.

2

Ależ pech Fogo Unii Leszno. Emil Sajfutdinow dotknął taśmy i zabraknie go w powtórce. Sytuacja gospodarzy robi się coraz gorsza. W miejsce Sajfutdinowa pojedzie Bartosz Smektała.

Smektała przez pierwsze okrążenie znajdował się na prowadzeniu, później został wyprzedzony przez Zmarzlika. Junior gospodarzy nie dawał za wygraną i starał się zaatakować rywala.

90
55
30
30
36
Czy za Grzegorza Zengotę powinna zostać zastosowana rezerwa taktyczna?
3

Doszło do delikatnego kontaktu pomiędzy Pawlickim a Smektałą, ale junior Fogo Unii utrzymał się na motocyklu. Smektała do samego końca atakował Karczmarza. Sajfutdinow daleko z przodu.

Cash Broker Stal Gorzów jest już pewna punktu bonusowego.

36

Krzysztof Kasprzak najlepiej wyszedł ze startu, a następnie dołączył do niego Niels K. Iversen. Gorzowianie powiększają przewagę i są coraz bliżsi zwycięstwa za trzy punkty.

82
46
33
25
31
Czy Cash Broker Stal Gorzów stać na zwycięstwo w Lesznie?

31

Świetnym startem popisał się Piotr Pawlicki, ale niczym ekspres przemknął obok niego Bartosz Zmarzlik. Sytuacja miała miejsce na prostej przeciwległej pierwszego okrążenia. Daleko z tyłu trwała walka o trzecie miejsce pomiędzy Zengotą a Czerniawskim.

28

Emil Sajfutdinow napędził się po zewnętrznej i wyszedł na prowadzenie. Na drugim łuku kapitalnym atakiem popisał się Peter Kildemand. Duńczyk przy krawężniku minął obu rywali. Na kolejnym łuku przed niego przedarł się jednak Krzysztof Kasprzak, a niedługo później Linus Sundstroem.

46
30
19
18
21
Który z zawodników zajmie wyższe miejsce?