Bieg 15 czas 71.86 sek.
45
5 : 1
45

Piękna jazda parą gospodarzy i pewne zwycięstwo! Krośnianie ratują meczowy remis!

u

Pewne zwycięstwo Nowaka. Na wyjściu z ostatniego łuku szeroko pojechał Stalkowski, zahaczył o bandę i zanotował bardzo groźnie wyglądający upadek. Na tor wyjechała karetka. Żużlowiec Startu na szczęście wstał o własnych siłach.

70
51
29
35
39
Czy Start utrzyma prowadzenie do końca meczu?
41

Para gości lepiej wystartowała i Dróżdż mimo ataków nie był w stanie nic zdziałać. Przed biegami nominowanymi Start jest bliżej zwycięstwa.

36

Nowak wypchnął na pierwszym łuku Fierleja i odniósł pewną wygraną. Nocuń dojechał do mety daleko za pozostałymi zawodnikami.

1

Bellego i Lisiecki nie dali szans parze Startu. Gospodarze znowu wychodzą na prowadzenie.

31

Niecodzienna sytuacja w Krośnie. KSM Krosno prowadził 5:1, ale na drugim łuku uślizg zanotował czwarty Kevin Fajfer. Zawodnik Startu wstał, kontynuował jazdę i... upadł na kolejnym łuku, a sędzia przerwał wyścig. Do Fajfera wyjechała karetka. W momencie przerwania wyścigu zawodnicy KSM byli już na trzecim okrążeniu. Kevin Fajfer wrócił do parku maszyn o własnych siłach. W powtórce kolejny dobry start Fierleja. Czałow przegrał z Jabłońskim o długość motocykla.