18 R1 Karol Baran - 0
Bieg 20

Jeleniewski do końca gonił Jamroga.

Bieg 19

Walasek wygrał start, ale na przeciwległej prostej minął go Smektała, a na drugim kółku uczynił to Koza.

Bieg 18

Kołodziej znów zaspał na starcie. Jednak na drugim okrążeniu był już na prowadzeniu. Buczkowski na ostatnich metrach minął Lamparta.

Bieg 16

Lampart najlepiej rozegrał pierwszy łuk i odniósł pewne zwycięstwo. Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 13

Przedpełski na dystansie minął Kołodzieja.

Bieg 11

Lampart na wyjściu z pierwszego łuku wyprzedził Jeleniewskiego.

Bieg 10

Buczkowski wygrał start. W pogoń za nim rzucił się Bober, który wyprzedził Buczkowskiego na ostatnim łuku.

Bieg 9

Jamróg na przeciwległej prostej wyprzedził Przedpełskiego. Z kolei Czaja na ostatnim kółku minął Smektałę.

Bieg 7

O losach wyścigu zadecydował start i rozegranie pierwszego łuku.

Bieg 6

Drabik do końca nękał atakami Jeleniewskiego.

Bieg 5

Bieg bez emocji. Koza wygrał start i pognał do mety po trzy punkty.

Bieg 4

Na pierwszym łuku upadek zanotował Czaja, który wstał z toru o własnych siłach. Powtórka w pełnej obsadzie. W powtórce Jeleniewski na drugim okrążeniu wyprzedził Kozę. Przerwa na kosmetykę toru. Na trybunach około tysiąc widzów.

Bieg 3

Bober po zewnętrznej na pierwszym łuku przedarł się na prowadzenie. Jamróg na dystansie minął Lamparta.

Bieg 2

Równy start całej czwórki. Mazur rozegrał najlepiej pierwszy luk, jednak Kołodziej pewnym atakiem po wewnętrznej na drugim łuku wyszedł na pierwsze miejsce.

Bieg 1

Kuciapa wygrał start i pognał do mety po trzy punkty. Spore odległości między zawodnikami.

17:37 - koniec prezentacji.

17:30 - zawodnicy wychodzą na prezentację.

17:14 - zawodnicy przygotowują się do turnieju i grzeją motocykle.

15:30 - na dwie godziny przed planowanym rozpoczęciem zawodów w Lublinie bezchmurne niebo. Temperatura oscyluje około 20 stopni Celsjusza. Turniej powinien odbyć się bez żadnych przeszkód.

Awans do finału Złotego Kasku wywalczy pięciu zawodników.

Bieg 8
Artur Mroczka Rezerwa zwykła za Karol Baran
w

Mazur dotknął taśmy i został wykluczony. W jego miejsce Mroczka. Baran z powodu problemów zdrowotnych nie wystąpi w zawodach. Mroczka również nie wyjechał do biegu.

Duży pech Czai, który zanotował defekt na prowadzeniu. Zawodnikowi klubu z Tarnowa posłuszeństwa odmówił silnik. Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 12

Słaby start Kołodzieja, który na pierwszym kółku przedarł się z końca stawki na pierwsze miejsce. Na trzecim okrążeniu Koza minął Kuciapę, a ten chwilę później zanotował defekt. Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 14

Na pierwszym łuku upadek zanotował Mazur, ale nie zostało zasygnalizowane przerwanie wyścigu. Mazur zszedł z toru, ale bez motocykla. Ostatecznie awarii uległy bezpieczniki, przez co nie zapaliło się czerwone światło. Po krótkiej chwili udało się naprawić usterkę. Mazur został wykluczony z powtórki. W niej Jamróg do końca ścigał Buczkowskiego.

Bieg 15

Czaja wygrał z dużą przewagą. Defekt Walaska na pierwszym kółku, kiedy jechał na końcu stawki.