GTM Start Gniezno Start Gniezno GTM Start Gniezno 6
  • Dominik Kossakowski 3
  • Mike Trzensiok 2
  • Aureliusz Bieliński Rezerwa zwykła za Marcin Turowski 1
  • Dawid Wawrzyniak 0
Kossakowski pewnie wygrał start i dowiózł trzy punkty. Bieliński na trzecim okrążeniu minął na dystansie Wawrzyniaka. Zdunek Wybrzeże zajęło drugie miejsce w zawodach i awansowało do finału.

Bieliński ukradł start. Powtórka w pełnym składzie. Wychowanek Wybrzeża otrzymał ostrzeżenie od sędziego za utrudnianie startu.

Bieliński za Turowskiego jako rezerwa zwykła. Gdańszczanom do awansu wystarczy remis. MRGARDEN GKM musi zwyciężyć.
Bieg 9
  • Adrian Woźniak 2
  • Damian Stalkowski 3
  • Kacper Grzegorczyk w
  • Patryk Fajfer w
Woźniak wygrał start, ale na przeciwległej prostej minął go Stalkowski. Zawodnik GTM Startu wygrał ze sporą przewagą.

Fajfer i Grzegorczyk nie pojawili się na starcie.
Bieg 8
  • Mike Trzensiok 1
  • Daniel Kaczmarek 3
  • Dawid Wawrzyniak 2
  • Igor Kopeć-Sobczyński 0
Wawrzyniak ostro powalczył z Kaczmarkiem na pierwszym łuku. Początkowo lepiej z tego wyszedł grudziądzanin, jednak torunianin już na drugim łuku prowadził. Kopeć-Sobczyński momentami zbliżał się do Trzensioka, jednak nie przeprowadził skutecznego ataku. Get Well Toruń zapewniło awans.
Bieg 7
  • Damian Stalkowski 1
  • Dominik Kossakowski 2
  • Aureliusz Bieliński Rezerwa zwykła za Marcin Turowski 3
Kossakowski wygrał start. Po średnim wyjściu spod taśmy, Bieliński założył się na Stalkowskiego i wyjechał na pierwsze miejsce. Gdańszczanie pewnie pokonali zawodnika Startu. Równanie toru.

Tym razem na pierwszym łuku upadł Bieliński. Powtórka w trzyosobowym składzie.

Fajfer upadł na drugim łuku pierwszego okrążenia podczas, gdy zawodnicy Zdunek Wybrzeża prowadzili 5:1. Gnieźnianin wykluczony z powtórki. Innej decyzji być nie mogło.

Bieliński za Turowskiego jako rezerwa zwykła.
Bieg 6
  • Daniel Kaczmarek 2
  • Adrian Woźniak 1
  • Igor Kopeć-Sobczyński 3
  • Kacper Grzegorczyk d
Świetny start torunian i pewne 5:1. Grzegorczykowi w połowie pierwszego okrążenia zgasł motor. Zdołał go zapalić, ale na kolejnym kółku znów zdefektował. Aż przykro się na to patrzy.
Bieg 5
  • Mike Trzensiok 3
Tym razem grudziądzanie rozegrali lepiej pierwszy łuk i wygrali podwójnie ze Stalkowskim, który na dystansie starał się atakować Wawrzyniaka.

Wawrzyniak wygrał start, ale na pierwszym okrążeniu minął go Stalkowski. Gnieźnianie jechali na 4:2. Na pierwszym łuku drugiego okrążenia upadł Patryk Fajfer, który atakował Wawrzyniaka. Fajfer wykluczony z powtórki. Wyraźnie kuleje. Równanie toru.
Bieg 4
  • Marcin Turowski 0
  • Igor Kopeć-Sobczyński 1
Torunianie od startu wyszli na 5:1. Na drugim łuku drugiego okrążenia Kopcia-Sobczyńskiego minął Kossakowski. Pewne zwycięstwo Kaczmarka.
Bieg 3
  • Adrian Woźniak 3
Nieoczekiwanie start wygrał Woźniak, który przez dwa okrążenia bronił się przed atakami Wawrzyniaka, a następnie odjechał rywalom. Grzegorczyk ponownie po jednym okrążeniu zjechał z toru. Ma olbrzymie problemy ze sprzętem.
Bieg 2
  • Igor Kopeć-Sobczyński 2
  • Patryk Fajfer 0
Świetny start toruńskiej pary. Stalkowski starał się początkowo trzymać blisko Kopcia-Sobczyńskiego, ale w końcu ten mu odjechał na drugim okrążeniu. Pewne zwycięstwo Get Well. Równanie toru.
Bieg 1
  • Marcin Turowski 2
Od startu prowadził Kossakowski. Tuż po pierwszym łuku dołączył do niego Turowski. Kacper Grzegorczyk zjechał z toru jeszcze na pierwszym okrążeniu, Woźniak dojechał do mety pół prostej za rywalami.

16:29 - Do finału awansują dwie najlepsze drużyny. Nie będzie prezentacji, wkrótce pierwszy wyścig.

16:08 - Składy potwierdzone. Drużyny z Gdańska i z Torunia wystawiły również zawodników rezerwowych - są nimi Aureliusz Bieliński w Zdunek Wybrzeżu oraz Marcin Kościelski w Get Well. W Gdańsku piękna, słoneczna pogoda i około 25 stopni Celsjusza.