8 Patryk Fajfer 0 w w w 0
Bieg 10
Aureliusz Bieliński Rezerwa zwykła za Marcin Turowski
1

Kossakowski pewnie wygrał start i dowiózł trzy punkty. Bieliński na trzecim okrążeniu minął na dystansie Wawrzyniaka. Zdunek Wybrzeże zajęło drugie miejsce w zawodach i awansowało do finału.

Bieliński ukradł start. Powtórka w pełnym składzie. Wychowanek Wybrzeża otrzymał ostrzeżenie od sędziego za utrudnianie startu.

Bieliński za Turowskiego jako rezerwa zwykła. Gdańszczanom do awansu wystarczy remis. MRGARDEN GKM musi zwyciężyć.

Bieg 9

Woźniak wygrał start, ale na przeciwległej prostej minął go Stalkowski. Zawodnik GTM Startu wygrał ze sporą przewagą.

Fajfer i Grzegorczyk nie pojawili się na starcie.

Bieg 8

Wawrzyniak ostro powalczył z Kaczmarkiem na pierwszym łuku. Początkowo lepiej z tego wyszedł grudziądzanin, jednak torunianin już na drugim łuku prowadził. Kopeć-Sobczyński momentami zbliżał się do Trzensioka, jednak nie przeprowadził skutecznego ataku. Get Well Toruń zapewniło awans.

Bieg 7
3

Kossakowski wygrał start. Po średnim wyjściu spod taśmy, Bieliński założył się na Stalkowskiego i wyjechał na pierwsze miejsce. Gdańszczanie pewnie pokonali zawodnika Startu. Równanie toru.

Tym razem na pierwszym łuku upadł Bieliński. Powtórka w trzyosobowym składzie.

Fajfer upadł na drugim łuku pierwszego okrążenia podczas, gdy zawodnicy Zdunek Wybrzeża prowadzili 5:1. Gnieźnianin wykluczony z powtórki. Innej decyzji być nie mogło.

Bieliński za Turowskiego jako rezerwa zwykła.

Bieg 6

Świetny start torunian i pewne 5:1. Grzegorczykowi w połowie pierwszego okrążenia zgasł motor. Zdołał go zapalić, ale na kolejnym kółku znów zdefektował. Aż przykro się na to patrzy.

Bieg 5

Tym razem grudziądzanie rozegrali lepiej pierwszy łuk i wygrali podwójnie ze Stalkowskim, który na dystansie starał się atakować Wawrzyniaka.

Wawrzyniak wygrał start, ale na pierwszym okrążeniu minął go Stalkowski. Gnieźnianie jechali na 4:2. Na pierwszym łuku drugiego okrążenia upadł Patryk Fajfer, który atakował Wawrzyniaka. Fajfer wykluczony z powtórki. Wyraźnie kuleje. Równanie toru.

Bieg 4

Torunianie od startu wyszli na 5:1. Na drugim łuku drugiego okrążenia Kopcia-Sobczyńskiego minął Kossakowski. Pewne zwycięstwo Kaczmarka.

Bieg 3

Nieoczekiwanie start wygrał Woźniak, który przez dwa okrążenia bronił się przed atakami Wawrzyniaka, a następnie odjechał rywalom. Grzegorczyk ponownie po jednym okrążeniu zjechał z toru. Ma olbrzymie problemy ze sprzętem.

Bieg 2

Świetny start toruńskiej pary. Stalkowski starał się początkowo trzymać blisko Kopcia-Sobczyńskiego, ale w końcu ten mu odjechał na drugim okrążeniu. Pewne zwycięstwo Get Well. Równanie toru.

Bieg 1

Od startu prowadził Kossakowski. Tuż po pierwszym łuku dołączył do niego Turowski. Kacper Grzegorczyk zjechał z toru jeszcze na pierwszym okrążeniu, Woźniak dojechał do mety pół prostej za rywalami.

16:29 - Do finału awansują dwie najlepsze drużyny. Nie będzie prezentacji, wkrótce pierwszy wyścig.

16:08 - Składy potwierdzone. Drużyny z Gdańska i z Torunia wystawiły również zawodników rezerwowych - są nimi Aureliusz Bieliński w Zdunek Wybrzeżu oraz Marcin Kościelski w Get Well. W Gdańsku piękna, słoneczna pogoda i około 25 stopni Celsjusza.