Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
1. półfinał MEP w Libercu
Reprezentacja Wielkiej Brytanii Wielka Brytania Reprezentacja Wielkiej Brytanii 24
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Adam Ellis A. Ellis Adam Ellis 3 3 3 3 3 3 18
2 Josh Bates J. Bates Josh Bates 0 0 1 2 2 1 6
Reprezentacja Czech Czechy Reprezentacja Czech 21+3
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
3 Eduard Krcmar E. Krcmar Eduard Krcmar - - - 3 2 0 5
4 Josef Franc J. Franc Josef Franc 2 3 1 2 3 3 14 +3
16 Hynek Stichauer H. Stichauer Hynek Stichauer 1 1 0 2
Reprezentacja Rumunii Rumunia Reprezentacja Rumunii 8+2
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
5 Adrian Gheorghe A. Gheorghe Adrian Gheorghe 1 1 1 1 1 1 6 +2
6 Marian Gheorghe M. Gheorghe Marian Gheorghe 0 0 0 0 0 2 2
Francja Reprezentacja Francji 23
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
7 David Bellego D. Bellego David Bellego 3 1 2 3 0 w 9
8 Dimitri Berge D. Berge Dimitri Berge 2 2 3 2 3 2 14
18 Mathieu Tresarrieu M. Tresarrieu Mathieu Tresarrieu 0
Reprezentacja Danii Dania Reprezentacja Danii 18+2
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
9 Mikkel Bech M. Bech Mikkel Bech 3 2 3 1 2 2 13 +2
10 Rasmus Jensen R. Jensen Rasmus Jensen 1 0 2 0 1 1 5
Reprezentacja Niemiec Niemcy Reprezentacja Niemiec 14+3
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
11 Valentin Grobauer V. Grobauer Valentin Grobauer 2 3 2 1 w 8
12 Danny Maassen D. Maassen Danny Maassen 0 2 0 0 1 3 6 +3
Finał A
  • David Bellego w
  • Adam Ellis 3
  • Dimitri Berge 2
  • Josh Bates 1
Finał B
  • Josef Franc 3
  • Mikkel Bech 2
  • Eduard Krcmar 0
  • Rasmus Jensen 1
Bieg 15
  • David Bellego 0
  • Mikkel Bech 2
  • Dimitri Berge 3
  • Rasmus Jensen 1
Bieg 14
  • Adam Ellis 3
  • Adrian Gheorghe 1
  • Josh Bates 2
  • Marian Gheorghe 0
Bieg 13
  • Valentin Grobauer w
  • Eduard Krcmar 2
  • Danny Maassen 1
  • Josef Franc 3
Bieg 12
  • Danny Maassen 0
  • Dimitri Berge 2
  • Valentin Grobauer 1
  • David Bellego 3
Bieg 11
  • Rasmus Jensen 0
  • Josh Bates 2
  • Mikkel Bech 1
  • Adam Ellis 3
Bieg 10
  • Josef Franc 2
  • Marian Gheorghe 0
  • Eduard Krcmar 3
  • Adrian Gheorghe 1
Bieg 9
  • Josh Bates 1
  • Danny Maassen 0
  • Adam Ellis 3
  • Valentin Grobauer 2
Bieg 8
  • Marian Gheorghe 0
  • Rasmus Jensen 2
  • Adrian Gheorghe 1
  • Mikkel Bech 3
Bieg 7
  • Dimitri Berge 3
  • Josef Franc 1
  • David Bellego 2
  • Hynek Stichauer Rezerwa zwykła za Eduard Krcmar 0
Bieg 6
  • Valentin Grobauer 3
  • Adrian Gheorghe 1
  • Danny Maassen 2
  • Marian Gheorghe 0
Bieg 5
  • Hynek Stichauer Rezerwa zwykła za Eduard Krcmar 1
  • Mikkel Bech 2
  • Josef Franc 3
  • Rasmus Jensen 0
Bieg 4
  • David Bellego 1
  • Adam Ellis 3
  • Dimitri Berge 2
  • Josh Bates 0
Bieg 3
  • Valentin Grobauer 2
  • Mikkel Bech 3
  • Danny Maassen 0
  • Rasmus Jensen 1
Bieg 2
  • Adrian Gheorghe 1
  • David Bellego 3
  • Marian Gheorghe 0
  • Dimitri Berge 2
Bieg 1
  • Adam Ellis 3
  • Hynek Stichauer Rezerwa zwykła za Eduard Krcmar 1
  • Josh Bates 0
  • Josef Franc 2
15:00 - trwa prezentacja. Składy potwierdzone.

Źródło: online.speedwaylive.eu.

Awans do finału MEP wywalczą trzy najlepsze zespoły.
Nadchodzące biegi
Finał C
  • Danny Maassen 3
  • Adrian Gheorghe 1
  • Brak zawodnika
  • Marian Gheorghe 2
Bieg dodatkowy o 5. miejsce
  • Danny Maassen 3
  • Brak zawodnika
  • Adrian Gheorghe 2
  • Brak zawodnika
Bieg dodatkowy o 3. miejsce
  • Josef Franc 3
  • Mikkel Bech 2
  • Brak zawodnika
  • Brak zawodnika
Zobacz również
    Wielka Brytania Reprezentacja Wielkiej Brytanii 24
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Adam Ellis A. Ellis Adam Ellis 3 3 3 3 3 3 18
    2 Josh Bates J. Bates Josh Bates 0 0 1 2 2 1 6
    Czechy Reprezentacja Czech 21
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    3 Eduard Krcmar E. Krcmar Eduard Krcmar - - - 3 2 0 5
    4 Josef Franc J. Franc Josef Franc 2 3 1 2 3 3 14 +3
    16 Hynek Stichauer H. Stichauer Hynek Stichauer 1 1 0 2
    Rumunia Reprezentacja Rumunii 8
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    5 Adrian Gheorghe A. Gheorghe Adrian Gheorghe 1 1 1 1 1 1 6 +2
    6 Marian Gheorghe M. Gheorghe Marian Gheorghe 0 0 0 0 0 2 2
    Francja Reprezentacja Francji 23
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    7 David Bellego D. Bellego David Bellego 3 1 2 3 0 w 9
    8 Dimitri Berge D. Berge Dimitri Berge 2 2 3 2 3 2 14
    18 Mathieu Tresarrieu M. Tresarrieu Mathieu Tresarrieu 0
    Dania Reprezentacja Danii 18
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    9 Mikkel Bech M. Bech Mikkel Bech 3 2 3 1 2 2 13 +2
    10 Rasmus Jensen R. Jensen Rasmus Jensen 1 0 2 0 1 1 5
    Niemcy Reprezentacja Niemiec 14
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    11 Valentin Grobauer V. Grobauer Valentin Grobauer 2 3 2 1 w 8
    12 Danny Maassen D. Maassen Danny Maassen 0 2 0 0 1 3 6 +3