Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
Bieg 15
Eskilstuna Smederna 44
1 : 5
46 Dackarna Malilla
  • Matej Zagar 0
  • Maciej Janowski 3
  • Grigorij Łaguta 1
  • Patryk Dudek 2
Bieg 14
Eskilstuna Smederna 43
1 : 5
41 Dackarna Malilla
  • Mikkel Michelsen Rezerwa zwykła za Michael Jepsen Jensen 0
  • Maciej Janowski 2
  • Grigorij Łaguta 1
  • Patryk Dudek 3
Bieg 13
Eskilstuna Smederna 42
5 : 1
36 Dackarna Malilla
  • Peter Ljung 1
  • Pontus Aspgren 2
  • Rune Holta Zastępstwo zawodnika za Fredrik Lindgren 0
  • Matej Zagar 3
Bieg 12
Eskilstuna Smederna 37
3 : 3
35 Dackarna Malilla
  • Patryk Dudek 3
  • Paweł Przedpełski 1
  • Rune Holta 0
  • Grigorij Łaguta 2
Bieg 11
Eskilstuna Smederna 34
3 : 3
32 Dackarna Malilla
  • Mikkel Michelsen 3
  • Joel Kling 1
  • Linus Ekloef 0
  • Mads Korneliussen 2
Bieg 10
Eskilstuna Smederna 31
2 : 4
29 Dackarna Malilla
  • Mads Korneliussen Rezerwa zwykła za Joel Kling 1
  • Mikkel Michelsen Rezerwa zwykła za Linus Ekloef 2
  • Maciej Janowski 3
  • Michael Jepsen Jensen 0
Bieg 9
Eskilstuna Smederna 29
2 : 4
25 Dackarna Malilla
  • Grigorij Łaguta 2
  • Rune Holta 1
  • Mikkel Michelsen 0
  • Peter Ljung 3
Bieg 8
Eskilstuna Smederna 27
1 : 5
21 Dackarna Malilla
  • Paweł Przedpełski 0
  • Patryk Dudek Rezerwa taktyczna za Mads Korneliussen 2
  • Matej Zagar 1
  • Maciej Janowski 3
Bieg 7
Eskilstuna Smederna 26
3 : 3
16 Dackarna Malilla
  • Maciej Janowski Zastępstwo zawodnika za Fredrik Lindgren 2
  • Michael Jepsen Jensen 3
  • Patryk Dudek 1
  • Pontus Aspgren 0
Bieg 6
Eskilstuna Smederna 23
5 : 1
13 Dackarna Malilla
  • Rune Holta 1
  • Matej Zagar 2
  • Peter Ljung 0
  • Paweł Przedpełski 3
Bieg 5
Eskilstuna Smederna 18
3 : 3
12 Dackarna Malilla
  • Linus Ekloef 1
  • Patryk Dudek Zastępstwo zawodnika za Fredrik Lindgren 3
  • Pontus Aspgren 2
  • Joel Kling 0
Bieg 4
Eskilstuna Smederna 15
3 : 3
9 Dackarna Malilla
  • Maciej Janowski 3
  • Grigorij Łaguta 1
  • Mads Korneliussen 0
  • Mikkel Michelsen 2
Bieg 3
Eskilstuna Smederna 12
3 : 3
6 Dackarna Malilla
  • Matej Zagar 3
  • Patryk Dudek 2
  • Paweł Przedpełski u
  • Peter Ljung Zastępstwo zawodnika za Fredrik Lindgren 1
Bieg 2
Eskilstuna Smederna 9
4 : 2
3 Dackarna Malilla
  • Mads Korneliussen 2
  • Mikkel Michelsen 3
  • Joel Kling 0
  • Linus Ekloef 1
Bieg 1
Eskilstuna Smederna 5
5 : 1
1 Dackarna Malilla
  • Pontus Aspgren 2
  • Peter Ljung 1
  • Michael Jepsen Jensen 3
  • Rune Holta d

Relacja na podstawie svemo.se.

Zobacz również
    Eskilstuna Smederna Eskilstuna Smederna 44
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    9 Michael Jepsen Jensen M. Jepsen Jensen Michael Jepsen Jensen 3 3 0 - 6
    10 Pontus Aspgren P. Aspgren Pontus Aspgren 2* 2 0 2* 6 +2
    11 Matej Zagar M. Zagar Matej Zagar 3 2* 1 3 0 9 +1
    12 Paweł Przedpełski P. Przedpełski Paweł Przedpełski u 3 0 1* 4 +1
    13 Grigorij Łaguta G. Łaguta Grigorij Łaguta 1* 2 2 1 1 7 +1
    14 Mikkel Michelsen M. Michelsen Mikkel Michelsen 3 2 0 2 3 0 10
    15 Linus Ekloef L. Ekloef Linus Ekloef 1 1* - 0 2 +1
    Dackarna Malilla Dackarna Malilla 46
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Peter Ljung P. Ljung Peter Ljung 1 1* 0 3 1 6 +1
    2 Rune Holta R. Holta Rune Holta d 1 1 0 0 2
    3 Patryk Dudek P. Dudek Patryk Dudek 2 3 1* 2* 3 3 2* 16 +3
    4 Fredrik Lindgren F. Lindgren Fredrik Lindgren 0
    5 Maciej Janowski M. Janowski Maciej Janowski 3 2 3 3 2* 3 16 +1
    6 Joel Kling J. Kling Joel Kling 0 0 - 1* 1 +1
    7 Mads Korneliussen M. Korneliussen Mads Korneliussen 2 0 - 1 2 5