WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
Bieg 15
Eskilstuna Smederna 47
3 : 3
43 Lejonen Gislaved
  • Grzegorz Walasek 0
  • Chris Holder 2
  • Andrzej Lebiediew 3
  • Maksym Drabik 1
Bieg 14
Eskilstuna Smederna 44
4 : 2
40 Lejonen Gislaved
  • Andrzej Lebiediew 3
  • Hans Andersen 0
  • Matej Zagar 1
  • Chris Holder 2
Bieg 13
Eskilstuna Smederna 40
3 : 3
38 Lejonen Gislaved
  • Maksym Drabik Zastępstwo zawodnika za Piotr Pawlicki 3
  • Michael Jepsen Jensen 1
  • Kenny Wennerstam Rezerwa zwykła za Mathias Thoernblom 0
  • Grzegorz Walasek 2
Bieg 12
Eskilstuna Smederna 37
2 : 4
35 Lejonen Gislaved
  • Chris Holder 1
  • Mikkel Michelsen 2
  • Maksym Drabik 3
  • Matej Zagar 0
Bieg 11
Eskilstuna Smederna 35
5 : 1
31 Lejonen Gislaved
  • Pontus Aspgren 2
  • Rohan Tungate 1
  • Linus Ekloef 3
  • Kenny Wennerstam 0

To na razie najbardziej wyrównane spotkanie tej kolejki. Póki co czas na przerwę. 

Bieg 10
Eskilstuna Smederna 30
3 : 3
30 Lejonen Gislaved
  • Rohan Tungate 2
  • Linus Ekloef 0
  • Hans Andersen 1
  • Andrzej Lebiediew 3
Bieg 9
Eskilstuna Smederna 27
1 : 5
27 Lejonen Gislaved
  • Matej Zagar 1
  • Maksym Drabik 2
  • Pontus Aspgren 0
  • Chris Holder Zastępstwo zawodnika za Piotr Pawlicki 3
Bieg 8
Eskilstuna Smederna 26
4 : 2
22 Lejonen Gislaved
  • Mikkel Michelsen 1
  • Rohan Tungate Rezerwa zwykła za Kenny Wennerstam 2
  • Grzegorz Walasek 3
  • Hans Andersen 0

Za nami dwie serie. Czas na przerwę po 7. biegu.

Bieg 7
Eskilstuna Smederna 22
2 : 4
20 Lejonen Gislaved
  • Rohan Tungate Rezerwa zwykła za Mathias Thoernblom 1
  • Andrzej Lebiediew 2
  • Chris Holder 3
  • Michael Jepsen Jensen 0
Bieg 6
Eskilstuna Smederna 20
4 : 2
16 Lejonen Gislaved
  • Maksym Drabik 2
  • Grzegorz Walasek 1
  • Hans Andersen Zastępstwo zawodnika za Piotr Pawlicki 0
  • Mikkel Michelsen 3

Gospodarze w miejsce Piotra Pawlickiego stosować będą zastępstwo zawodnika.

 

 

Bieg 5
Eskilstuna Smederna 16
4 : 2
14 Lejonen Gislaved
  • Linus Ekloef 1
  • Mathias Thoernblom d
  • Michael Jepsen Jensen 3
  • Rohan Tungate 2

Przerwa i kosmetyka toru po pierwszej serii startów.

Bieg 4
Eskilstuna Smederna 12
3 : 3
12 Lejonen Gislaved
  • Hans Andersen 3
  • Matej Zagar 2
  • Kenny Wennerstam 0
  • Pontus Aspgren 1
Bieg 3
Eskilstuna Smederna 9
5 : 1
9 Lejonen Gislaved
  • Grzegorz Walasek 3
  • Chris Holder 1
  • Mikkel Michelsen 2
  • Mathias Thoernblom 0
Bieg 2
Eskilstuna Smederna 4
3 : 3
8 Lejonen Gislaved
  • Kenny Wennerstam 0
  • Pontus Aspgren 1
  • Rohan Tungate 3
  • Linus Ekloef 2
Bieg 1
Eskilstuna Smederna 1
1 : 5
5 Lejonen Gislaved
  • Michael Jepsen Jensen 1
  • Rohan Tungate Zastępstwo zawodnika za Piotr Pawlicki 3
  • Andrzej Lebiediew 0
  • Maksym Drabik 2

 

 

Relacja na podstawie svemo.se.

Zobacz również

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
    Eskilstuna Smederna Eskilstuna Smederna 47
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    9 Andrzej Lebiediew A. Lebiediew Andrzej Lebiediew 0 2 3 3 3 11
    10 Michael Jepsen Jensen M. Jepsen Jensen Michael Jepsen Jensen 1 3 0 1* 5 +1
    11 Grzegorz Walasek G. Walasek Grzegorz Walasek 3 1 3 2 0 9
    12 Mikkel Michelsen M. Michelsen Mikkel Michelsen 2* 3 1 2 8 +1
    13 Matej Zagar M. Zagar Matej Zagar 2 1 0 1 4
    14 Pontus Aspgren P. Aspgren Pontus Aspgren 1* 1* 0 2* 4 +3
    15 Linus Ekloef L. Ekloef Linus Ekloef 2 1 0 3 6
    Lejonen Gislaved Lejonen Gislaved 43
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Piotr Pawlicki P. Pawlicki Piotr Pawlicki 0
    2 Maksym Drabik M. Drabik Maksym Drabik 2* 2 2* 3 3 1* 13 +3
    3 Chris Holder C. Holder Chris Holder 1 3 3 1 2 2 12
    4 Mathias Thoernblom M. Thoernblom Mathias Thoernblom 0 d - - 0
    5 Hans Andersen H. Andersen Hans Andersen 3 0 0 1* 0 4 +1
    6 Rohan Tungate R. Tungate Rohan Tungate 3 3 2 1 2 2 1 14
    7 Kenny Wennerstam K. Wennerstam Kenny Wennerstam 0 0 - 0 0 0