Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
2. Runda Kwalifikacyjna w Gustrow
1 Przemysław Pawlicki Przemysław Pawlicki 12
2 Peter Ljung Peter Ljung 11
3 Mikkel Bech Mikkel Bech 10+3
M. Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 15 Przemysław Pawlicki P. Pawlicki Przemysław Pawlicki 3 1 2 3 3 12
2 9 Peter Ljung P. Ljung Peter Ljung 3 3 2 2 1 11
3 7 Mikkel Bech M. Bech Mikkel Bech 1 3 3 1 2 10 +3
4 16 Mads Korneliussen M. Korneliussen Mads Korneliussen 2 3 1 1 3 10 +0
5 10 Kevin Woelbert K. Woelbert Kevin Woelbert 2 1 2 3 2 10 +2
6 4 Kjastas Puodżuks K. Puodżuks Kjastas Puodżuks 3 2 1 1 3 10 +1
7 6 Renat Gafurow R. Gafurow Renat Gafurow 3 3 0 0 3 9
8 3 Dennis Andersson D. Andersson Dennis Andersson 2 2 3 0 2 9
9 1 Peter Kildemand P. Kildemand Peter Kildemand 1 2 2 3 0 8
M. Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
10 11 Timo Lahti T. Lahti Timo Lahti 1 0 3 2 1 7
11 8 Piotr Pawlicki P. Pawlicki Piotr Pawlicki 0 1 1 3 1 6
12 5 Tobias Busch T. Busch Tobias Busch 2 1 1 2 0 6
13 2 Edward Kennett E. Kennett Edward Kennett w 2 3 0 w 5
14 14 Tyron Proctor T. Proctor Tyron Proctor 1 0 0 2 2 5
15 13 Andrzej Lebiediew A. Lebiediew Andrzej Lebiediew 0 0 0 1 1 2
16 12 Aleksiej Charczenko A. Charczenko Aleksiej Charczenko w 0 0 - - 0
17 R1 Tobias Kroner T. Kroner Tobias Kroner 0 0 0
18 R2 Roberto Haupt R. Haupt Roberto Haupt 0
Bieg dodatkowy
  • Kjastas Puodżuks 1
  • Kevin Woelbert 2
  • Mads Korneliussen 0
  • Mikkel Bech 3
Bieg 20
  • Tobias Busch 0
  • Tyron Proctor 2
  • Timo Lahti 1
  • Kjastas Puodżuks 3
Bieg 19
  • Dennis Andersson 2
  • Tobias Kroner Rezerwa zwykła za Aleksiej Charczenko 0
  • Andrzej Lebiediew 1
  • Renat Gafurow 3
Bieg 17
  • Peter Kildemand 0
  • Piotr Pawlicki 1
  • Przemysław Pawlicki 3
  • Kevin Woelbert 2
Bieg 16
  • Peter Ljung 2
  • Renat Gafurow 0
  • Kjastas Puodżuks 1
  • Przemysław Pawlicki 3
Bieg 15
  • Mads Korneliussen 1
  • Dennis Andersson 0
  • Kevin Woelbert 3
  • Tobias Busch 2
Bieg 14
  • Edward Kennett 0
  • Andrzej Lebiediew 1
  • Piotr Pawlicki 3
  • Timo Lahti 2
Bieg 13
  • Mikkel Bech 1
  • Tobias Kroner Rezerwa zwykła za Aleksiej Charczenko 0
  • Tyron Proctor 2
  • Peter Kildemand 3
Bieg 12
  • Andrzej Lebiediew 0
  • Kjastas Puodżuks 1
  • Kevin Woelbert 2
  • Mikkel Bech 3
Bieg 11
  • Piotr Pawlicki 1
  • Peter Ljung 2
  • Dennis Andersson 3
  • Tyron Proctor 0
Bieg 10
  • Aleksiej Charczenko 0
  • Tobias Busch 1
  • Przemysław Pawlicki 2
  • Edward Kennett 3
Bieg 9
  • Renat Gafurow 0
  • Mads Korneliussen 1
  • Peter Kildemand 2
  • Timo Lahti 3
Bieg 8
  • Kjastas Puodżuks 2
  • Piotr Pawlicki 1
  • Aleksiej Charczenko 0
  • Mads Korneliussen 3
Bieg 7
  • Timo Lahti 0
  • Przemysław Pawlicki 1
  • Mikkel Bech 3
  • Dennis Andersson 2
Bieg 6
  • Tyron Proctor 0
  • Kevin Woelbert 1
  • Edward Kennett 2
  • Renat Gafurow 3
Bieg 5
  • Andrzej Lebiediew 0
  • Peter Kildemand 2
  • Tobias Busch 1
  • Peter Ljung 3
Bieg 4
  • Przemysław Pawlicki 3
  • Tyron Proctor 1
  • Mads Korneliussen 2
  • Andrzej Lebiediew 0
Bieg 3
  • Kevin Woelbert 2
  • Timo Lahti 1
  • Peter Ljung 3
  • Aleksiej Charczenko w
Bieg 2
  • Tobias Busch 2
  • Mikkel Bech 1
  • Renat Gafurow 3
  • Piotr Pawlicki 0
Bieg 1
  • Peter Kildemand 1
  • Edward Kennett w
  • Dennis Andersson 2
  • Kjastas Puodżuks 3
Relacja na podstawie www.speedway-forum.de
Nadchodzące biegi
Bieg 18
  • Peter Ljung 1
  • Edward Kennett w
  • Mikkel Bech 2
  • Mads Korneliussen 3
Zobacz również