Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
5. Runda Kwalifikacyjna w Miszkolcu
1 Grzegorz Zengota Grzegorz Zengota 15
2 Krzysztof Kasprzak Krzysztof Kasprzak 13
3 Kenni Larsen Kenni Larsen 11+3
M. Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 13 Grzegorz Zengota G. Zengota Grzegorz Zengota 3 3 3 3 3 15
2 9 Krzysztof Kasprzak K. Kasprzak Krzysztof Kasprzak 3 1 3 3 3 13
3 4 Kenni Larsen K. Larsen Kenni Larsen 3 2 2 1 3 11 +3
4 6 Norbert Magosi N. Magosi Norbert Magosi 2 3 2 2 2 11 +2
5 12 Jozsef Tabaka J. Tabaka Jozsef Tabaka 2 3 2 3 1 11 +1
6 8 Aleksander Conda A. Conda Aleksander Conda 3 1 2 1 3 10
7 11 Nicolas Covatti N. Covatti Nicolas Covatti 1 2 3 2 2 10
8 16 Kirił Cukanow K. Cukanow Kirił Cukanow 2 w 1 3 2 8
M. Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
9 15 Laszlo Szatmari L. Szatmari Laszlo Szatmari 1 3 3 w u 7
10 14 Filip Sitera F. Sitera Filip Sitera 0 2 1 2 1 6
11 3 Roland Benko R. Benko Roland Benko 2 1 0 2 0 5
12 5 Sandor Tihanyi S. Tihanyi Sandor Tihanyi 0 2 1 1 w 4
13 1 Cristian Carrica C. Carrica Cristian Carrica 1 w w t 2 3
14 7 Zsolt Bencze Z. Bencze Zsolt Bencze 1 0 0 w 1 2
15 10 Fritz Wallner F. Wallner Fritz Wallner w 1 1 w 2
16 2 Matic Voldrih M. Voldrih Matic Voldrih w 0 0
Bieg 19
  • Roland Benko 0
  • Jozsef Tabaka 1
  • Grzegorz Zengota 3
  • Norbert Magosi 2
Bieg 12
  • Grzegorz Zengota 3
  • Kenni Larsen 2
  • Fritz Wallner 1
  • Zsolt Bencze 0
Bieg 11
  • Aleksander Conda 2
  • Krzysztof Kasprzak 3
  • Roland Benko 0
  • Filip Sitera 1
Bieg 7
  • Nicolas Covatti 2
  • Laszlo Szatmari 3
  • Zsolt Bencze 0
  • Roland Benko 1
Bieg 6
  • Filip Sitera 2
  • Fritz Wallner 1
  • Matic Voldrih 0
  • Norbert Magosi 3
Bieg 4
  • Laszlo Szatmari 1
  • Filip Sitera 0
  • Kirił Cukanow 2
  • Grzegorz Zengota 3
Bieg 2
  • Sandor Tihanyi 0
  • Zsolt Bencze 1
  • Norbert Magosi 2
  • Aleksander Conda 3
Nadchodzące biegi
Bieg 1
  • Cristian Carrica 1
  • Matic Voldrih w
  • Roland Benko 2
  • Kenni Larsen 3
Relacja na podstawie http://speedwaylive.gportal.hu. W zawodach nie wystartują Łoktajew, Własow i L.Dryml. W ich miejsce Tihanyi, Bencze i Sitera. Awans uzyska najlepszych dziewięciu zawodników.
Bieg 3
  • Fritz Wallner w
  • Nicolas Covatti 1
  • Krzysztof Kasprzak 3
  • Jozsef Tabaka 2
Bieg 5
  • Grzegorz Zengota 3
  • Cristian Carrica w
  • Sandor Tihanyi 2
  • Krzysztof Kasprzak 1
Bieg 8
  • Kenni Larsen 2
  • Aleksander Conda 1
  • Jozsef Tabaka 3
  • Kirił Cukanow w
Bieg 9
  • Norbert Magosi 2
  • Kirił Cukanow 1
  • Cristian Carrica w
  • Nicolas Covatti 3
Carrica upadł i został wykluczony z powtórki.
Bieg 10
  • Jozsef Tabaka 2
  • Sandor Tihanyi 1
  • Laszlo Szatmari 3
  • Matic Voldrih
Matic Voldrih wycofał się z zawodów.
Bieg 13
  • Zsolt Bencze w
  • Jozsef Tabaka 3
  • Filip Sitera 2
  • Cristian Carrica t
Upadek i wykluczenie Bencze.
Bieg 14
  • Matic Voldrih
  • Grzegorz Zengota 3
  • Aleksander Conda 1
  • Nicolas Covatti 2
Bieg 15
  • Kirił Cukanow 3
  • Roland Benko 2
  • Fritz Wallner w
  • Sandor Tihanyi 1
Bieg 16
  • Krzysztof Kasprzak 3
  • Norbert Magosi 2
  • Kenni Larsen 1
  • Laszlo Szatmari w
Szatmari upadł i został wykluczony z powtórki biegu.
Bieg 17
  • Cristian Carrica 2
  • Aleksander Conda 3
  • Laszlo Szatmari u
  • Fritz Wallner
Bieg 18
  • Krzysztof Kasprzak 3
  • Matic Voldrih
  • Zsolt Bencze 1
  • Kirił Cukanow 2
Bieg 20
  • Sandor Tihanyi w
  • Filip Sitera 1
  • Nicolas Covatti 2
  • Kenni Larsen 3
Bieg dodatkowy
  • Kenni Larsen 3
  • Norbert Magosi 2
  • Jozsef Tabaka 1
  • Brak zawodnika
Zobacz również
    M. Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 13 Grzegorz Zengota G. Zengota Grzegorz Zengota 3 3 3 3 3 15
    2 9 Krzysztof Kasprzak K. Kasprzak Krzysztof Kasprzak 3 1 3 3 3 13
    3 4 Kenni Larsen K. Larsen Kenni Larsen 3 2 2 1 3 11 +3
    4 6 Norbert Magosi N. Magosi Norbert Magosi 2 3 2 2 2 11 +2
    5 12 Jozsef Tabaka J. Tabaka Jozsef Tabaka 2 3 2 3 1 11 +1
    6 8 Aleksander Conda A. Conda Aleksander Conda 3 1 2 1 3 10
    7 11 Nicolas Covatti N. Covatti Nicolas Covatti 1 2 3 2 2 10
    8 16 Kirił Cukanow K. Cukanow Kirił Cukanow 2 w 1 3 2 8
    9 15 Laszlo Szatmari L. Szatmari Laszlo Szatmari 1 3 3 w u 7
    10 14 Filip Sitera F. Sitera Filip Sitera 0 2 1 2 1 6
    11 3 Roland Benko R. Benko Roland Benko 2 1 0 2 0 5
    12 5 Sandor Tihanyi S. Tihanyi Sandor Tihanyi 0 2 1 1 w 4
    13 1 Cristian Carrica C. Carrica Cristian Carrica 1 w w t 2 3
    14 7 Zsolt Bencze Z. Bencze Zsolt Bencze 1 0 0 w 1 2
    15 10 Fritz Wallner F. Wallner Fritz Wallner w 1 1 w 2
    16 2 Matic Voldrih M. Voldrih Matic Voldrih w 0 0