• Oliver Berntzon 3
  • Kacper Woryna 1
Nierówny start, bieg przerwany. Powtórka w pełnej obsadzie.

Kubera zamknął przy krawężniku Joergensena, ale na drugim wirażu odjechał zbyt szeroko, co natychmiast wykorzystał Berntzon. Szwed nie dał się następnie wyprzedzić Kuberze i jadącego blisko rodaka Worynie. Daleko z tyłu Joergensen.

Z powodu padającego deszczu, trening punktowany w Gnieźnie zakończony po 13. biegach.
Norman za Lahtiego, Fajfer za Krcmara.

Stalkowski na prostej startowej pierwszego okrążenia wysforował się przed Joergensena. Fajfer zanotował niegroźny uślizg na pierwszym kółku, jadąc na trzecim miejscu.
Holta za Łoktajewa.

Po starcie na 5:1 wyszli gnieźnianie, ale Holta na drugim łuku atakiem po wewnętrznej wyprzedził Jabłońskiego. Norweg z polskim paszportem nie zdołał już jednak dogonić Davidssona.
  • Danny Maassen Rezerwa zwykła za Thomas Joergensen 0
Woryna prowadził od startu do mety, choć Krcmar nie jechał zbyt daleko za rybniczaninem. Słabnący z kółka na kółko Maassen na ostatnim okrążeniu stracił trzecią pozycję na rzecz Normana. Przerwa.
  • Oliver Berntzon d
W pojedynku niepokonanych lepszy Łoktajew, który cały bieg asekurował prowadzącego Kuberę. Davidsson nie miał możliwości zaatakowania dwójki jeźdźców Lejonen i szybko stracił ochotę do dalszej walki. Po drugim okrążniu nie liczący się Berntzon zjechał z toru.
  • Timo Lahti 2
Jabłoński zdobywa trzy punkty bez żadnych problemów. Na trzecim okrążeniu Lahti minął Ekloefa, do którego zaczął zbliżać się Fajfer. Junior Startu nie zdołał jednak minąć rywala.
  • Jason Joergensen 0
Davidsson znowu popisał się świetnym refleksem i szybko objął prowadzenie. Woryna nie był w stanie dogonić Szweda. Tuż po starcie Berntzon uporał się z Joergensenem. Na torze w Gnieźnie brakuje walki. Przerwa.
Bieg 6
Car Gwarant Start Gniezno 15
1 : 5
21 Lejonen Gislaved
  • Aleksandr Łoktajew 3
  • Damian Stalkowski 0
Przez pierwsze dwa okrążenia Kubera toczył walkę z Jabłońskim, ale ostatecznie uciekł zawodnikowi gospodarzy. Leszczynianin wyprzedził gnieźnianina na prostej przeciwległej po starcie. Łoktajew pewnie zwycięża.
Holta za Lahtiego.

Taśmy dotknął Joergensen, jednak Duńczyk wystąpi w powtórce.

Pewny start Holty, który nie miał problemów ze zwycięstwem. Para Startu jechała ze sobą w bliskim kontakcie, zamianiając się pozycjami na dystansie.
Bieg 4
Car Gwarant Start Gniezno 11
3 : 3
13 Lejonen Gislaved
  • Patryk Fajfer 2
  • Robin Norman 0
Woryna zdeklasował rywali, zwyciężając z ogromną przewagą nad parą gnieźnieńską. Z kolei Norman tracił do niej dużą odległość. Przerwa.
Bieg 3
Car Gwarant Start Gniezno 8
1 : 5
10 Lejonen Gislaved
  • Danny Maassen Rezerwa zwykła za Eduard Krcmar 0
Bieg przerwany, upadek Krcmara na pierwszym łuku drugiego kółka. Czech wstał o własnych siłach.

W powtórce, z której nikt nie został wykluczony, pewne podwójne zwycięstwo odnieśli goście. Łoktajew wygrał z dużą przewagą nad pozostałymi. Maassen jechał za Krcmara.