Bieg bez historii. Przerwa na kosmetykę toru.

Masters przez cały wyścig skutecznie bronił się przed atakami Łoktajewa.

Bieg 7
19
4 : 2
11

Orzeł ze startu wyszedł na 5:1. Jonasson na trzecim kółku wyprzedził Lamparta, a ten próbował odbić drugą lokatę, lecz nie udało mu się to. Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 6
15
4 : 2
9

Tungate zbyt szybko ruszył spod taśmy i bieg został przerwany. W powtórce Tungate jechał blisko Miśkowiaka, ale nie był w stanie przeprowadzić skutecznego ataku.

Bieg 5
11
5 : 1
7
2

Nowak przez cztery okrążenia atakował Potońca, ale nie zdołał go wyprzedzić.

Bieg 4
6
3 : 3
6

Jonasson poza zasięgiem rywali. Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 2
3
3 : 3
3

O losach wyścigu zadecydował start i rozegranie pierwszego łuku.

Bieg 1

Lampart dotknął taśmy i został wykluczony z powtórki. W niej pewna wygrana Mastersa.

14:26 - zakończyła się prezentacja. Za kilka minut pierwszy wyścig.

14:15 - rozpoczęła się prezentacja.

14:07 - zawodnicy Lejonen i Orła mają za sobą próbę toru.

13:40 - składy potwierdzone. W ekipie Orła zamiast Andersena pojedzie Lampart, a nieobecnego Mazura zastępować będą głównie juniorzy. Z kolei w drużynie Lejonen Thoernbloma zastąpi Nowak.

13:38 - w Łodzi ciepło i słonecznie. Zawody rozegrane zostaną bez żadnych przeszkód.

Bieg 3
Dawid Lampart Rezerwa zwykła za
1

Soegaard zanotował upadek na drugim łuku. Bieg został przerwany, a zawodnik gości po kilku chwilach wstał z toru o własnych siłach. Soegaard został wykluczony z powtórki. Trwa naprawa bandy. W powtórce pewną wygraną odniósł Tungate.

Bieg 8

Bieg bez historii. Defekt Potońca na czwartym miejscu.

Bieg 9

Tungate wygrał z dużą przewagą. Czugunow zanotował upadek na trzeciej pozycji i wyścig został przerwany, a jego wyniki zaliczone. Dodajmy, że Soegaard wcześniej zanotował defekt na końcu stawki. Czugunow wstał z toru o własnych siłach.

Bieg 10
Michał Piosicki Rezerwa zwykła za
2

Na prostej na pierwszym okrążeniu Łoktajew nie zostawił miejsca pod bandą Jonassonowi, który chwilę później zrezygnował z dalszej jazdy. Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 11

Czugunow odczuwa skutki upadku i nie stanie pod taśmą. Wyścig ten odbył się w trójkę. Nowak prowadził od startu do mety.