1 : 5
37
Przemysław Liszka Rezerwa zwykła za Bartosz Tyras
2

Wyścig przerwany z powodu nierównego startu. Powtórka odbędzie się w pełnym składzie. Przemysław Liszka otrzymał ostrzeżenie za utrudnianie startu.

Defekt Damiana Adamczaka na ostatniej pozycji. Wyścig bez historii.

28

Marcel Kajzer wygrał start, ale spadł na trzecie miejsce jeszcze na pierwszym łuku.

Bieg 9
27
2 : 4
27

Marcin Jędrzejewski za Andrieja Kudriaszowa. Kułakow minął Borowicza na drugim łuku pierwszego okrążenia, a następnie do samej mety próbował minął Pytela. Jędrzejewski z kolei był bliski wyprzedzenia na ostatnich metrach Borowicza.

Bieg 8
25
2 : 4
23

Mateusz Jagła za Tomasza Orwata. Wyścig bez historii. Jagła z dużą stratą do rywali.

Bieg 7
23
5 : 1
19

Bartosz Tyras nie ukończył wyścigu wskutek defektu motocykla. Junior gości znajdował się wtedy na ostatnim miejscu. Przy jego nazwisku pojawi się jednak wykluczenie, ponieważ uznano go za zdublowanego. Gospodarze zwyciężyli z bardzo dużą przewagą.

komentarz

W ósmym wyścigu Mateusz Jagła ponownie w miejsce Tomasza Orwata, któremu opatrywano rękę.

Bieg 6
18
1 : 5
18

Równy start całej czwórki. Na wyjściu z pierwszego łuku goście wyszli na prowadzenie, którego nie oddali do końca.

3

Marcin Jędrzejewski prowadził od startu do mety. Przedpełski zbyt mocno wyszedł na zewnętrzną w pierwszym łuku drugiego okrążenia. Wykorzystał to Mikołaj Curyło i wyprzedził swojego rywala.

6

Mateusz Borowicz zanotował defekt na ostatnim miejscu. Gospodarze lepiej wyszli ze startu, ale na wyjściu z pierwszego łuku Curyło został wyprzedzony przez Pytela. Dalsza część wyścigu bez historii.

4

Wyścig przerwany z powodu upadku Tomasza Orwata. Zawodnik Polonii jechał na prowadzeniu, na wyjściu z drugiego łuku nie opanował motocykla i uderzył w bandę już na prostej. Karetka na torze.

W momencie przerwania wyścigu Polonia prowadziła 4:2. Na drugim miejscu znajdował się Przemysław Liszka.

Tomasz Orwat wstał o własnych siłach i zmierza do parku maszyn.

Lekarze uznali, że Orwat jest zdolny do dalszej jazdy. W powtórce, która odbędzie się w pełnym składzie, zastąpi go jednak Jagła.

W powtórce Bartosz Tyras zahaczył o bandę, nie upadł, ale zjechał z toru. Zawodnik gości znajdował się wtedy na trzeciej pozycji.