KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe
Bieg 15
Wostok Władywostok 61
2 : 4
32 STK Baszkiria Oktiabrskij
  • Kiriłł Chwan 0
  • Arsłan Fajzulin 1
  • Siergiej Łogaczow 2
  • Denis Gizatullin 3

Kiriłł Chwan wygrał start, ale na dystansie musiał uznać wyższość rywali.

Bieg 14
Wostok Władywostok 59
5 : 1
28 STK Baszkiria Oktiabrskij
  • Siemion Własow 1
  • Wadim Tarasienko 3
  • Marat Gatijatow 0
  • Paweł Łaguta 2

Paweł Łaguta wyprzedził Siemiona Własowa na ostatnich metrach.

Bieg 13
Wostok Władywostok 54
3 : 6
27 STK Baszkiria Oktiabrskij
  • Denis Gizatullin Joker 6
  • Witalij Kotlar Rezerwa zwykła za Nikita Korowko 1
  • Nikita Zubariew 0
  • Mark Karion 2

Denis Gizatullin pojedzie jako joker, a więc jego punkty będą liczone podwójnie.

Bieg 12
Wostok Władywostok 51
5 : 1
21 STK Baszkiria Oktiabrskij
  • Marat Gatijatow 0
  • Siergiej Łogaczow 2
  • Siemion Własow 1
  • Wadim Tarasienko 3
Bieg 11
Wostok Władywostok 46
2 : 4
20 STK Baszkiria Oktiabrskij
  • Nikita Korowko 0
  • Arsłan Fajzulin 1
  • Paweł Łaguta Rezerwa zwykła za Kiriłł Chwan 2
  • Denis Gizatullin 3

Był to debiut ligowy zaledwie 15-letniego Nikity Korowko.

Bieg 10
Wostok Władywostok 44
5 : 1
16 STK Baszkiria Oktiabrskij
  • Nikita Zubariew 0
  • Wadim Tarasienko 2
  • Marat Gatijatow 1
  • Mark Karion 3
Bieg 9
Wostok Władywostok 39
5 : 1
15 STK Baszkiria Oktiabrskij
  • Siergiej Łogaczow 3
  • Siemion Własow 1
  • Witalij Kotlar Rezerwa zwykła za Nikita Korowko 2
  • Denis Gizatullin d

Wyścig przerwany z powodu nierównego startu.

Bieg 8
Wostok Władywostok 34
5 : 1
14 STK Baszkiria Oktiabrskij
  • Kiriłł Chwan 2
  • Arsłan Fajzulin 1
  • Mark Karion 3
  • Nikita Zubariew 0

Kiriłł Chwan przedarł się z ostatniego na drugie miejsce.

Bieg 7
Wostok Władywostok 29
3 : 3
13 STK Baszkiria Oktiabrskij
  • Marat Gatijatow 1
  • Mark Karion 3
  • Arsłan Fajzulin 2
  • Witalij Kotlar Rezerwa zwykła za Nikita Korowko 0

Witalij Kotlar po starcie znajdował się na drugiej pozycji, ale ostatecznie nie udało mu się dojechać na punktowanym miejscu.

Bieg 6
Wostok Władywostok 26
3 : 3
10 STK Baszkiria Oktiabrskij
  • Nikita Zubariew 0
  • Siergiej Łogaczow 1
  • Denis Gizatullin 3
  • Paweł Łaguta Rezerwa zwykła za Kiriłł Chwan 2
Bieg 5
Wostok Władywostok 23
5 : 1
7 STK Baszkiria Oktiabrskij
  • Mark Karion 3
  • Marat Gatijatow 1
  • Wadim Tarasienko 2
  • Siemion Własow 0

Kto zwycięży w 5. wyścigu?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Bieg 4
Wostok Władywostok 18
4 : 2
6 STK Baszkiria Oktiabrskij
  • Arsłan Fajzulin 0
  • Wadim Tarasienko 3
  • Siemion Własow 2
  • Paweł Łaguta Rezerwa zwykła za Kiriłł Chwan 1

Na trzecim okrążeniu Łaguta wyprzedził Fajzullina, a następnie gonił Własowa.

Bieg 3
Wostok Władywostok 14
5 : 1
4 STK Baszkiria Oktiabrskij
  • Witalij Kotlar Rezerwa zwykła za Nikita Korowko 3
  • Nikita Zubariew 0
  • Siergiej Łogaczow 2
  • Marat Gatijatow 1

Wyścig bez historii. 16-letni Witalij Kotlar, podobnie jak podczas poprzedniego meczu, swój występ zaczyna od zwycięstwa.

Bieg 2
Wostok Władywostok 9
4 : 2
3 STK Baszkiria Oktiabrskij
  • Wadim Tarasienko 3
  • Arsłan Fajzulin 0
  • Mark Karion 1
  • Denis Gizatullin 2

Ładna walka o pierwsze miejsce pomiędzy Tarasienką i Gizatullinem. Karion na ostatnim okrążeniu wyprzedził Fajzullina.

Bieg 1
Wostok Władywostok 5
5 : 1
1 STK Baszkiria Oktiabrskij
  • Siemion Własow 1
  • Paweł Łaguta Rezerwa zwykła za Kiriłł Chwan 3
  • Nikita Zubariew 0
  • Siergiej Łogaczow 2

Trwa prezentacja uczestników środowego pojedynku.

Relacja na podstawie vk.com/speedway_russia.

Jakim wynikiem zakończy się to spotkanie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Przed nami spotkanie trzeciej i czwartej drużyny ligi rosyjskiej. Wostok Władywostok podejmować będzie STK Oktiabrskij. Obie ekipy nie zdobyły jeszcze w tym sezonie punktów. Faworytem meczu są gospodarze.

Zobacz również
    Wostok Wostok Władywostok 61
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    9 Siergiej Łogaczow S. Łogaczow Siergiej Łogaczow 2* 2* 1* 3 2* 2 12 +4
    10 Mark Karion M. Karion Mark Karion 1 3 3 3 3 2 15
    11 Wadim Tarasienko W. Tarasienko Wadim Tarasienko 3 3 2* 2* 3 3 16 +2
    12 Kiriłł Chwan K. Chwan Kiriłł Chwan - - - 2* - 0 2 +1
    13 Nikita Korowko N. Korowko Nikita Korowko - - - 0 - 0
    14 Paweł Łaguta P. Łaguta Paweł Łaguta 3 1 2 2 2* 10 +1
    15 Witalij Kotlar W. Kotlar Witalij Kotlar 3 0 2* 1* 6 +2
    STK Baszkiria Oktiabrskij STK Baszkiria Oktiabrskij 32
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Siemion Własow S. Własow Siemion Własow 1 2 0 1 1 1 6
    2 Nikita Zubariew N. Zubariew Nikita Zubariew 0 0 0 0 0 0 0
    3 Marat Gatijatow M. Gatijatow Marat Gatijatow 1 1 1* 1 0 0 4 +1
    5 Brak zawodnika Brak zawodnika 0
    6 Arsłan Fajzulin A. Fajzulin Arsłan Fajzulin 0 0 2 1 1 1 5
    7 Denis Gizatullin D. Gizatullin Denis Gizatullin 2 3 d 3 6 3 17