Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
VIII runda DMPJ w Tarnowie
Unia Tarnów Unia Tarnów Unia Tarnów 18
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Patryk Rolnicki P. Rolnicki Patryk Rolnicki 2 3 3 3 11
2 Kacper Konieczny K. Konieczny Kacper Konieczny 1* w - 0 1 +1
3 Michał Nowiński M. Nowiński Michał Nowiński 2* 1 - 2 5 +1
22 Krystian Stefanów K. Stefanów Krystian Stefanów 1 0 1
PGG ROW Rybnik PGG ROW Rybnik PGG ROW Rybnik 13
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
4 Robert Chmiel R. Chmiel Robert Chmiel 3 2 2 2 9
5 Dawid Jona D. Jona Dawid Jona 0 0 0 0 0
6 Przemysław Giera P. Giera Przemysław Giera 0 1* 1 2 4 +1
eWinner Apator Toruń eWinner Apator Toruń eWinner Apator Toruń 17
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
7 Igor Kopeć-Sobczyński I. Kopeć-Sobczyński Igor Kopeć-Sobczyński 1* - 3 0 4 +1
8 Daniel Kaczmarek D. Kaczmarek Daniel Kaczmarek 2 - 2 1 5
9 Marcin Kościelski M. Kościelski Marcin Kościelski 1 2 1 1 5
24 Norbert Krakowiak N. Krakowiak Norbert Krakowiak 3 d 3
Orzeł Łódź Orzeł Łódź Orzeł Łódź 16
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
10 Michał Piosicki M. Piosicki Michał Piosicki 3 1 1* 2 7 +1
11 Jakub Miśkowiak J. Miśkowiak Jakub Miśkowiak 0 3 3 2 8
12 Mateusz Błażykowski M. Błażykowski Mateusz Błażykowski 0 0 1 0 1
Fogo Unia Leszno Fogo Unia Leszno Fogo Unia Leszno 27
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
13 Bartosz Smektała B. Smektała Bartosz Smektała 3 2* 3 2* 10 +2
14 Szymon Szlauderbach S. Szlauderbach Szymon Szlauderbach 1 2* 1 1 5 +1
15 Dominik Kubera D. Kubera Dominik Kubera 3 3 3 3 12
RM Solar Falubaz Zielona Góra RM Solar Falubaz Zielona Góra RM Solar Falubaz Zielona Góra 23
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
16 Arkadiusz Potoniec A. Potoniec Arkadiusz Potoniec 0 3 3 2* 8 +1
17 Mateusz Tonder M. Tonder Mateusz Tonder 2 1 2* 1 6 +1
18 Sebastian Niedźwiedź S. Niedźwiedź Sebastian Niedźwiedź 3 w 3 3 9
27 Damian Pawliczak D. Pawliczak Damian Pawliczak 0
Eltrox Włókniarz Częstochowa Eltrox Włókniarz Częstochowa Eltrox Włókniarz Częstochowa 12
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
19 Michał Gruchalski M. Gruchalski Michał Gruchalski 1 2 2 3 8
20 Bartosz Świącik B. Świącik Bartosz Świącik 0 1 2 1 4
21 Mateusz Świdnicki M. Świdnicki Mateusz Świdnicki ns ns ns ns 0
Bieg 21
  • Sebastian Niedźwiedź 3
  • Mateusz Błażykowski 0
  • Mateusz Tonder 1
  • Michał Piosicki 2
Bieg 20
  • Dominik Kubera 3
  • Daniel Kaczmarek 1
  • Bartosz Smektała 2
  • Igor Kopeć-Sobczyński 0

Smektała na trasie przedarł się przed obu rywali. 

Bieg 19
  • Przemysław Giera 2
  • Bartosz Świącik 1
  • Dawid Jona 0
  • Michał Gruchalski 3
Bieg 18
  • Jakub Miśkowiak 2
  • Kacper Konieczny 0
  • Michał Piosicki 1
  • Patryk Rolnicki 3
Bieg 17
  • Marcin Kościelski 1
  • Michał Gruchalski 2
  • Igor Kopeć-Sobczyński 3
  • Mateusz Świdnicki ns
Bieg 16
  • Arkadiusz Potoniec 2
  • Dawid Jona 0
  • Sebastian Niedźwiedź 3
  • Przemysław Giera 1
Bieg 15
  • Krystian Stefanów Rezerwa zwykła za Kacper Konieczny 0
  • Dominik Kubera 3
  • Michał Nowiński 2
  • Szymon Szlauderbach 1
Bieg 14
  • Bartosz Świącik 2
  • Jakub Miśkowiak 3
  • Mateusz Świdnicki ns
  • Mateusz Błażykowski 1
Bieg 13
  • Daniel Kaczmarek 2
  • Sebastian Niedźwiedź w
  • Marcin Kościelski 1
  • Arkadiusz Potoniec 3

Potoniec atakami po szerokiej mijał po kolei obu torunian. 

Kościelski i Niedźwiedź zderzyli się motocyklami na przeciwległej do startu prostej, co doprowadziło do upadku tego drugiego. Niedźwiedź szybko wstał, ale został wykluczony z powtórki. 

Bieg 12
  • Dawid Jona 0
  • Szymon Szlauderbach 1
  • Robert Chmiel 2
  • Bartosz Smektała 3
Bieg 11
  • Mateusz Tonder 2
  • Krystian Stefanów Rezerwa zwykła za Michał Nowiński 1
  • Arkadiusz Potoniec 3
  • Kacper Konieczny w

Na drugim łuku podczas drugiego kółka groźny upadek zaliczył Konieczny. Zawodnik Unii atakował wtedy prowadzącą parę z Zielonej Góry. Trwa naprawa dmuchanej bandy. Konieczny wykluczony. 

Bieg 10
  • Szymon Szlauderbach 2
  • Mateusz Świdnicki ns
  • Dominik Kubera 3
  • Bartosz Świącik 1
Bieg 9
  • Mateusz Błażykowski 0
  • Przemysław Giera 1
  • Jakub Miśkowiak 3
  • Robert Chmiel 2
Bieg 8
  • Michał Nowiński 1
  • Marcin Kościelski 2
  • Patryk Rolnicki 3
  • Norbert Krakowiak Rezerwa zwykła za Daniel Kaczmarek d

Defekt na starcie Krakowiaka. 

Bieg 7
  • Mateusz Świdnicki ns
  • Mateusz Tonder 1
  • Michał Gruchalski 2
  • Sebastian Niedźwiedź 3

Świdnicki nie pojawił się w Tarnowie. 

Bieg 6
  • Michał Piosicki 1
  • Bartosz Smektała 2
  • Mateusz Błażykowski 0
  • Dominik Kubera 3
Bieg 5
  • Robert Chmiel 2
  • Norbert Krakowiak Rezerwa zwykła za Igor Kopeć-Sobczyński 3
  • Przemysław Giera 0
  • Marcin Kościelski 1
Bieg 4
  • Michał Gruchalski 1
  • Patryk Rolnicki 3
  • Bartosz Świącik 0
  • Michał Nowiński 2

Świącik zaliczył uślizg na drugim łuku, ale szybko wstał i dokończył wyścig. 

Bieg 3
  • Bartosz Smektała 3
  • Arkadiusz Potoniec 0
  • Szymon Szlauderbach 1
  • Mateusz Tonder 2
Bieg 2
  • Igor Kopeć-Sobczyński 1
  • Michał Piosicki 3
  • Daniel Kaczmarek 2
  • Jakub Miśkowiak 0
Bieg 1
  • Patryk Rolnicki 2
  • Robert Chmiel 3
  • Kacper Konieczny 1
  • Dawid Jona 0
Zobacz również
    Unia Tarnów Unia Tarnów 18
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Patryk Rolnicki P. Rolnicki Patryk Rolnicki 2 3 3 3 11
    2 Kacper Konieczny K. Konieczny Kacper Konieczny 1* w - 0 1 +1
    3 Michał Nowiński M. Nowiński Michał Nowiński 2* 1 - 2 5 +1
    22 Krystian Stefanów K. Stefanów Krystian Stefanów 1 0 1
    PGG ROW Rybnik PGG ROW Rybnik 13
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    4 Robert Chmiel R. Chmiel Robert Chmiel 3 2 2 2 9
    5 Dawid Jona D. Jona Dawid Jona 0 0 0 0 0
    6 Przemysław Giera P. Giera Przemysław Giera 0 1* 1 2 4 +1
    eWinner Apator Toruń eWinner Apator Toruń 17
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    7 Igor Kopeć-Sobczyński I. Kopeć-Sobczyński Igor Kopeć-Sobczyński 1* - 3 0 4 +1
    8 Daniel Kaczmarek D. Kaczmarek Daniel Kaczmarek 2 - 2 1 5
    9 Marcin Kościelski M. Kościelski Marcin Kościelski 1 2 1 1 5
    24 Norbert Krakowiak N. Krakowiak Norbert Krakowiak 3 d 3
    Orzeł Łódź Orzeł Łódź 16
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    10 Michał Piosicki M. Piosicki Michał Piosicki 3 1 1* 2 7 +1
    11 Jakub Miśkowiak J. Miśkowiak Jakub Miśkowiak 0 3 3 2 8
    12 Mateusz Błażykowski M. Błażykowski Mateusz Błażykowski 0 0 1 0 1
    Fogo Unia Leszno Fogo Unia Leszno 27
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    13 Bartosz Smektała B. Smektała Bartosz Smektała 3 2* 3 2* 10 +2
    14 Szymon Szlauderbach S. Szlauderbach Szymon Szlauderbach 1 2* 1 1 5 +1
    15 Dominik Kubera D. Kubera Dominik Kubera 3 3 3 3 12
    RM Solar Falubaz Zielona Góra RM Solar Falubaz Zielona Góra 23
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    16 Arkadiusz Potoniec A. Potoniec Arkadiusz Potoniec 0 3 3 2* 8 +1
    17 Mateusz Tonder M. Tonder Mateusz Tonder 2 1 2* 1 6 +1
    18 Sebastian Niedźwiedź S. Niedźwiedź Sebastian Niedźwiedź 3 w 3 3 9
    27 Damian Pawliczak D. Pawliczak Damian Pawliczak 0
    Eltrox Włókniarz Częstochowa Eltrox Włókniarz Częstochowa 12
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    19 Michał Gruchalski M. Gruchalski Michał Gruchalski 1 2 2 3 8
    20 Bartosz Świącik B. Świącik Bartosz Świącik 0 1 2 1 4
    21 Mateusz Świdnicki M. Świdnicki Mateusz Świdnicki ns ns ns ns 0
    Dyscyplina Żużel
    Rozgrywki DMPJ
    Lokalizacja Tarnów
    Grupa Grupa 4 (półfinał)
    Stadion Stadion Miejski w Tarnowie
    Data i godzina 08 Sierpnia 2017, 17:00
    Zobacz również