WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
Puchar Rosji Par we Władywostoku
Wostok Władywostok 2 Wostok Władywostok 2 17
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Witalij Kotlar W. Kotlar Witalij Kotlar 3 3 3 2 2 2 15
2 Mark Karion M. Karion Mark Karion 0 1 t 0 0 1 2
15 Nikita Korowko N. Korowko Nikita Korowko 0
Wostok Władywostok Wostok Wostok Władywostok 21
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
3 Paweł Łaguta P. Łaguta Paweł Łaguta 2 3 1 2 3 3 14
4 Kiriłł Chwan K. Chwan Kiriłł Chwan 1 - - - - - 1
16 Siergiej Łogaczow S. Łogaczow Siergiej Łogaczow 0 2 0 2 2 6
Turbina Bałakowo 2 Turbina Bałakowo 2 13
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
5 Władimir  Morozow W. Morozow Władimir Morozow 0 1 2 2 1 2 8
6 Władimir  Bogma W. Bogma Władimir Bogma 2 2 1 0 0 0 5
Turbina Bałakowo Turbina Bałakowo Turbina Bałakowo 19
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
7 Wiktor Kułakow W. Kułakow Wiktor Kułakow 1 3 - 3 - 1 8
8 Ilja Czałow I. Czałow Ilja Czałow 3 - 0 - 3 0 6
18 Władimir Borodulin W. Borodulin Władimir Borodulin 0 3 2 t 5
STK Oktiabrskij STK Oktiabrskij STK Oktiabrskij 20
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
9 Denis Gizatullin D. Gizatullin Denis Gizatullin 2 1 3 3 3 3 15
10 Nikita Zubariew N. Zubariew Nikita Zubariew - - - - - - 0
19 Marat Gatiatow M. Gatiatow Marat Gatiatow 0 2 0 1 1 1 5
Mega Łada Togliatti Mega Łada Mega Łada Togliatti 23
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
11 Andriej Kudriaszow A. Kudriaszow Andriej Kudriaszow 1 3 3 - 0 2 9
12 Renat Gafurow R. Gafurow Renat Gafurow 3 - 1 3 1 3 11
20 Gleb Czugunow G. Czugunow Gleb Czugunow 2 1 3
Mega Łada Togliatti 2 Mega Łada Togliatti 2 13
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
13 Roman Lachbaum R. Lachbaum Roman Lachbaum 2 1 1 1 3 0 8
14 Iwan Bolszakow I. Bolszakow Iwan Bolszakow 0 - 2 0 2 1 5
21 Wiaczesław Monachow W. Monachow Wiaczesław Monachow d 0
Bieg 21
  • Andriej Kudriaszow 2
  • Wiktor Kułakow 1
  • Renat Gafurow 3
  • Ilja Czałow 0

Mega Łada Togliatti najlepsza w Pucharze Rosji Par!

Bieg 20
  • Denis Gizatullin 3
  • Władimir Morozow 2
  • Marat Gatiatow Rezerwa zwykła za Nikita Zubariew 1
  • Władimir Bogma 0

Marat Gatiatow za Nikitę Zubariewa.

Bieg 19
  • Paweł Łaguta 3
  • Roman Lachbaum 0
  • Siergiej Łogaczow Rezerwa zwykła za Kiriłł Chwan 2
  • Iwan Bolszakow 1

Siergiej Łogaczow za Kiriłła Chwana.

Bieg 18
  • Władimir Borodulin Rezerwa zwykła za Wiktor Kułakow t
  • Witalij Kotlar 2
  • Ilja Czałow 3
  • Mark Karion 1

Władimir Borodulin za Wiktora Kułakowa.

Borodulin dotknął taśmy i został wykluczony z powtórki.

Bieg 17
  • Władimir Morozow 1
  • Roman Lachbaum 3
  • Władimir Bogma 0
  • Iwan Bolszakow 2
Bieg 16
  • Andriej Kudriaszow 0
  • Paweł Łaguta 3
  • Renat Gafurow 1
  • Siergiej Łogaczow Rezerwa zwykła za Kiriłł Chwan 2

Siergiej Łogaczow za Kiriłła Chwana.

Bieg 15
  • Witalij Kotlar 2
  • Denis Gizatullin 3
  • Mark Karion 0
  • Marat Gatiatow Rezerwa zwykła za Nikita Zubariew 1

Marat Gatiatow za Nikitę Zubariewa.

Bieg 14
  • Roman Lachbaum 1
  • Wiktor Kułakow 3
  • Iwan Bolszakow 0
  • Władimir Borodulin Rezerwa zwykła za Ilja Czałow 2

Władimir Borodulin za Ilję Czałowa.

Bieg 13
  • Władimir Morozow 2
  • Gleb Czugunow Rezerwa zwykła za Andriej Kudriaszow 1
  • Władimir Bogma 0
  • Renat Gafurow 3

Gleb Czugunow za Andrieja Kudriaszowa.

Bieg 12
  • Paweł Łaguta 2
  • Denis Gizatullin 3
  • Siergiej Łogaczow Rezerwa zwykła za Kiriłł Chwan 0
  • Marat Gatiatow Rezerwa zwykła za Nikita Zubariew 1

Siergiej Łogaczow za Kiriłła Chwana i Marat Gatiatow za Nikitę Zubariewa.

Bieg 11
  • Andriej Kudriaszow 3
  • Witalij Kotlar 2
  • Renat Gafurow 1
  • Mark Karion 0
Bieg 10
  • Denis Gizatullin 3
  • Roman Lachbaum 1
  • Marat Gatiatow Rezerwa zwykła za Nikita Zubariew 0
  • Iwan Bolszakow 2

Marat Gatiatow za Nikitę Zubariewa.

Bieg 9
  • Władimir Borodulin Rezerwa zwykła za Wiktor Kułakow 3
  • Paweł Łaguta 1
  • Ilja Czałow 0
  • Siergiej Łogaczow Rezerwa zwykła za Kiriłł Chwan 2

Władimir Borodulin za Wiktora Kułakowa i Siergiej Łogaczow za Kiriłła Chwana.

 

Bieg 8
  • Witalij Kotlar 3
  • Władimir Morozow 2
  • Mark Karion t
  • Władimir Bogma 1

Mark Karion dotknął taśmy. Zawodnik Wostoka został wykluczony z powtórki.

Bieg 7
  • Roman Lachbaum 1
  • Andriej Kudriaszow 3
  • Wiaczesław Monachow Rezerwa zwykła za Iwan Bolszakow d
  • Gleb Czugunow Rezerwa zwykła za Renat Gafurow 2

Gleb Czugunow za Renata Gafurowa i Wiaczesław Monachow za Iwana Bolszakowa.

Wiaczesław Monachow nie ukończył wyścigu, wskutek defektu motocykla.

Bieg 6
  • Wiktor Kułakow 3
  • Denis Gizatullin 1
  • Władimir Borodulin Rezerwa zwykła za Ilja Czałow 0
  • Marat Gatiatow Rezerwa zwykła za Nikita Zubariew 2

Marat Gatiatow za Nikitę Zubariewa i Władimir Borodulin za Ilję Czałowa.

Bieg 5
  • Paweł Łaguta 3
  • Władimir Morozow 1
  • Siergiej Łogaczow Rezerwa zwykła za Kiriłł Chwan 0
  • Władimir Bogma 2

Siergiej Łogaczow za Kiriłła Chwana.

Bieg 4
  • Roman Lachbaum 2
  • Witalij Kotlar 3
  • Iwan Bolszakow 0
  • Mark Karion 1

O drugie miejsce walkę stoczyli Karion i Lachbaum. Górą zawodnik z Togliatti.

Bieg 3
  • Denis Gizatullin 2
  • Andriej Kudriaszow 1
  • Marat Gatiatow Rezerwa zwykła za Nikita Zubariew 0
  • Renat Gafurow 3

Marat Gatiatow za Nikitę Zubariewa.

Denis Gizatullin bezskutecznie atakował Renata Gafurowa.

Bieg 2
  • Władimir Morozow 0
  • Wiktor Kułakow 1
  • Władimir Bogma 2
  • Ilja Czałow 3

Władmir Bogma do samego końca naciskał na Ilję Czałowa.

Bieg 1
  • Witalij Kotlar 3
  • Paweł Łaguta 2
  • Mark Karion 0
  • Kiriłł Chwan 1

Wyścig bez historii.

Trwa prezentacja. W obsadzie doszło do jednej zmiany - za Siemiona Własowa pojedzie Nikita Zubariew.

Relacja na podstawie: vk.com/speedway_russia.

Zobacz również

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
    Wostok Władywostok 2 Wostok Władywostok 2 17
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Witalij Kotlar W. Kotlar Witalij Kotlar 3 3 3 2 2 2 15
    2 Mark Karion M. Karion Mark Karion 0 1 t 0 0 1 2
    15 Nikita Korowko N. Korowko Nikita Korowko 0
    Wostok Wostok Władywostok 21
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    3 Paweł Łaguta P. Łaguta Paweł Łaguta 2 3 1 2 3 3 14
    4 Kiriłł Chwan K. Chwan Kiriłł Chwan 1 - - - - - 1
    16 Siergiej Łogaczow S. Łogaczow Siergiej Łogaczow 0 2 0 2 2 6
    Turbina Bałakowo 2 Turbina Bałakowo 2 13
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    5 Władimir  Morozow W. Morozow Władimir Morozow 0 1 2 2 1 2 8
    6 Władimir  Bogma W. Bogma Władimir Bogma 2 2 1 0 0 0 5
    Turbina Bałakowo Turbina Bałakowo 19
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    7 Wiktor Kułakow W. Kułakow Wiktor Kułakow 1 3 - 3 - 1 8
    8 Ilja Czałow I. Czałow Ilja Czałow 3 - 0 - 3 0 6
    18 Władimir Borodulin W. Borodulin Władimir Borodulin 0 3 2 t 5
    STK Oktiabrskij STK Oktiabrskij 20
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    9 Denis Gizatullin D. Gizatullin Denis Gizatullin 2 1 3 3 3 3 15
    10 Nikita Zubariew N. Zubariew Nikita Zubariew - - - - - - 0
    19 Marat Gatiatow M. Gatiatow Marat Gatiatow 0 2 0 1 1 1 5
    Mega Łada Mega Łada Togliatti 23
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    11 Andriej Kudriaszow A. Kudriaszow Andriej Kudriaszow 1 3 3 - 0 2 9
    12 Renat Gafurow R. Gafurow Renat Gafurow 3 - 1 3 1 3 11
    20 Gleb Czugunow G. Czugunow Gleb Czugunow 2 1 3
    Mega Łada Togliatti 2 Mega Łada Togliatti 2 13
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    13 Roman Lachbaum R. Lachbaum Roman Lachbaum 2 1 1 1 3 0 8
    14 Iwan Bolszakow I. Bolszakow Iwan Bolszakow 0 - 2 0 2 1 5
    21 Wiaczesław Monachow W. Monachow Wiaczesław Monachow d 0