Piotr Pawlicki wygrał start i był nieuchwytny dla rywali.

2 : 4
34
Bartosz Smektała Rezerwa zwykła za Brady Kurtz
2

Emil Sajfutdinow za wszelką cenę chciał wypchnąć Tobiasza Musielaka na pierwszym łuku i nie opanował maszyny. Rosjanin przekoziołkował po torze. Wyścig przerwany. Rosjanin wróćił do parku maszyn o własnych siłach. Nie pojedzie jednak w powtórce. W niej wybornie wystartował Musielak, który natychmiast założył Smektałę. Zawodnik gości cały czas kontrolował sytuację, mimo że junior gospodarzy mocno go naciskał.

0

Lindgren starał się poszerzyć tor jazdy Hampelowi na pierwszym łuku, ale ten uciekł mu jadąc po zewnętrznej. Lyager przez moment jechał trzeci, ale szybko uporał się z nim Kubera. Lindgren potem gonił Hampela, ale bezskutecznie.

28

Piotr Pawlicki wjechał bezpardonowo przed Michała Gruchalskiego na drugim łuku, który prowadził. Junior Włókniarza spadł przez to na koniec stawki a gospodarze wyjechali na 5:1.

27

Po starcie prowadził Musielak, ale gospodarze pojechali środkiem toru na pierwszym łuku i wyjechali na podwójne prowadzenie, które pewnie, w sposób niezagrożony dowieźli do mety.

2

Lindgren szukał prędkości na zewnętrznej na pierwszym łuku, ale zakopał się i został na końcu stawki. Szybko jednak przemknął na drugą lokatę mijając Kurtza i Gruchalskiego. Wygrał Pawlicki z bardzo duża przewagą.

23

Adrian Miedziński przeszarżował na pierwszym łuku drugiego okrążenia i przewrócił się. Wyścig został przerwany. Zawodnik gości wrócił do parku maszyn o własnych siłach. W powtórce Fredrik Lindgren poradził sobie z Hampelem i Kołodziejem na pierwszym łuku i wygrał w pewny sposób.

20

Goście wygrali start i prowadzili podwójnie. Na pierwszym okrążeniu starał się zagrozić im Dominik Kubera, ale na drugim łuku wyjechał na szeroką i spadł na koniec stawki. Później zaczął Musielaka gonić Sajfutdinow, który minął go na trzecim okrążeniu.

16

Wyścig przerwany z powodu nierównego startu. Z czwartego pola wyskoczył Janusz Kołodziej. Zawodnik gospodarzy otrzymał ostrzeżenie. Michał Gruchalski jechał na drugiej pozycji, ale przeszarżował na drugim wirażu, pojechał za szeroko i spadł na koniec stawki. Bezbarwnie jedzie Matej Zagar. Na przeciwnym biegunie są Hampel i Kołodziej.

15

Emil Sajfutdinow sam się ukarał, bo próbował ukraść start i został na końcu stawki. Goście wykorzystali ten moment, uciekli na dojeździe do łuku i pewnie wygrali podwójnie. Rosjanin otrzymał ostrzeżenie za utrudnianie procedury startowej.

10

Potworny wypadek na drugim łuku. Tobiasz Musielak atakował Piotra Pawlickiego i obaj bardzo mocno uderzyli o tor. Wyścig przerwany. Do momentu przerwania biegu Włókniarz prowadził 4:2. Pawlicki wrócił do parku maszyn o własnych siłach. Podniósł się też Tobiasz Musielak. Zawodnik gości udał się do boksu Piotra Pawlickiego i przeprosił go za ostry atak. Obaj są zdolni do dalszej jazdy. W powtórce Madsen prowadził, ale na pierwszym łuku drugiego okrążenia Pawlicki wjechał mu pod łokieć i wysunął się na czoło stawki.