Bieg 15 czas 60.09 sek.
52
2 : 4
38

Duet gości po starcie objął podwójne prowadzenie. Na drugim łuku drugiego okrążenia Zengotę minał jednak Doyle.

2

Jepsen Jensen jako rezerwa taktyczna za Gomólskiego.

Holta na dystansie ścigał Dudka, dopinając swego podczas trzeciego okrażenia. Punkt Norwega z polskim paszportem, przy triumfie Iversena, daje Get Well Toruń bonus za lepszy bilans w dwumeczu!

80
43
17
16
21
komentarz

Stan dwumeczu: 86:82 na korzyść Get Well Toruń.

48
24
8
11
14
Czy sędzia podjął słuszną decyzję, wykluczając z 13. biegu Jasona Doyle'a?
32

Bieg przerwany. Na torze wylądował Doyle, którego przed wejściem w drugi wiraż zablokował Dudek. Między żużlowcami doszło do kontaktu. Po kilku chwilach Australijczyk wstał o własnych siłach. Sędzia ma teraz twardy orzech do zgryzienia. Jason Doyle wykluczony!

W powtórce na drugim łuku Protasiewicz wjechał pod Iversena, wywożąc szerzej Duńczyka. Wydawało się, że zamieszanie wykorzysta Dudek, jednak osamotniony zawodnik Get Well był na tyle napędzony, że utrzymał czołową lokatę.

29

Kolejna niespodzianka w wykonaniu Sebastiana Niedźwiedzia! Tym razem junior Falubazu na prostej przeciwległej do startu zablokował rozpędzającego się Holtę, pomagając Zengocie. Para Falubazu na 5:1 jechała tylko przez chwilę, bowiem z Zengotą po ciekawej walce poradził sobie z Holta.

1

Zengota jako rezerwa taktyczna za Gomólskiego.

Przedpełski po raz pierwszy dziś wyjechał na tor i od razu zrobił show! Na wyjściu z pierwszego łuku rozprowadził rywali i zrobił miejsce dla Holdera. Toruńską parę ne moment rozdzielił Zengota, jednak zielonogórzaninowi podniosło pierwsze koło i z powrotem spadł na trzecie miejsce.

69
37
11
8
11
komentarz

Stan dwumeczu: 76:74 na korzyść Get Well Toruń.