5 Mikkel Michelsen w 2 3 3 0 0 8
6 Dominik Kossakowski 3 0 0 0 3 6
7 Marcin Turowski 2* 1 - 3+1
18:19

To koniec spotkania w Pile. Gospodarze wygrali 48:42. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji.

42

Przerwa dla Becha, który jedzie bieg po biegu. Świetna akcja Jonassona przy krawężniku, po chwili dołączył do niego Okoniewski. Dzięki temu para Polonii objęła prowadzenie 5:1. Bech na kresce wyprzedził Okoniewskiego.

2

Bech za Szczepaniaka jako rezerwa taktyczna. Defekt Cyfera na starcie. Podwójne prowadzenie gości. Aspgren starał się wyprzedzić Becha, ale bez efektów.

35

Bech wygrał start. Aspgren na moment wysunął się na czoło wyścigu dzięki przycince do krawężnika. Duńczyk odzyskał jednak prowadzenie. Jonasson do ostatnich metrów atakował Becha.

32

Przerwa dla Oskara Fajfera, który jedzie bieg po biegu. Gapiński wygrał start, ale przy krawężniku lepszy Kossakowski. Na dystansie zawodnika Polonii zaczął atakować Fajfer. Ostatecznie lepszy zawodnik gospodarzy.

28

Oskar Fajfer jako rezerwa taktyczna za Thomsena. Dobry start Okoniewskiego spod płotu, ale nie wystarczyło to na założenie Fajfera. Zawodnik gospodarzy dopiął swego na drugim okrążeniu. Cyfer musiał uważać na jadącego za nim Szczepaniaka.

0

Gapiński wygrał start, ale na wyjściu z pierwszego łuku wyprzedził go Mikkelsen. Kossakowski daleko z tyłu.

23

Cyfer z pierwszego pola wypchnął rywali. Upadek Szczepaniaka na ostatniej pozycji na drugim łuku, ale zawodnik gości zdążył zejść na murawę. Ostra walka Jonassona z Bechem. Lepszy zawodnik gospodarzy.

3

Mikkelsen w miejsce Thomsena. Ponownie byliśmy świadkami problemów z maszyną startową.

Atomowy start gości, ale Okoniewski szybko przedarł się na drugie miejsce. Fajfer zaciekle jednak atakował lidera Polonii.

29
13
12
12
14
W biegu ósmym należy się spodziewać rezerwy taktycznej w miejsce Andersa Thomsena. Na kogo powinien postawić trener gości?
18

Taśma poszła nierówno w górę. Bieg przerwany. Michelsen pewnie ruszył spod taśmy. Na dystansie ostra walka Duńczyka z Jonassonem. Ostatecznie lepszy zawodnik gospodarzy.

16

Świetny refleks Okoniewskiego pod taśmą. Defekt Staniszewskiego na ostatniej pozycji.

0

Kossakowski w miejsce Thomsena. Fajfer wygrał start. Za jego plecami przez cztery okrążenia szalał Aspgren, aż dopiął swego na ostatnim "kółku".

11

Nierówny start. Bieg przerwany. Ostrzeżenie dla Fajfera za utrudnianie startu. W powtórce pilanie znów najlepsi ze startu. Upadek Fajfera na drugim łuku. Bieg ponownie przerwany. Michelsen wykluczony z powtórki.

Kolejny dobry start Okoniewskiego. Bieg bez emocji. Spore odległości między zawodnikami.

31
16
6
5
32
Czy wykluczenie Mikkela Michelsena to słuszna decyzja sędziego?
3
1
3
4
1
Czy w związku z kontuzją Andersa Thomsena, goście z Gdańska wywiozą zwycięstwo z Piły?
10

Szczepaniak wygrał start. Błąd na dystansie zanotował Gapiński, co natychmiast wykorzystał Bech. Odpowiedź zwaodnika gospodarzy była natychmiastowa, ale równie szybko nastąpiła kontra ze strony Duńczyka.

13
8
4
10
6
16:28

Według informacji "Eleven Sports", Thomsen ma złamany obojczyk.