Bieg 15
54
3 : 3
35

Gała po raz trzeci mógł pokonać Jonssona, jednak Szwed pokazał swój kunszt i minął lidera gości na wyjściu z pierwszego łuku trzeciego kółka fantastycznym atakiem przy bandzie. Pavlic szybszy od Lamparta.

1

Rezerwa zwykła w szeregach Motoru: Wiktor Lampart za Miesiąca.

Drugie indywidualne zwycięstwo Krcmara dzisiejszego dnia. Czech najlepszy od startu do mety. Lampart pierwszy raz pokonany przez rywala. Trzecie zero Jabłońskiego.

20
12
11
8
9
Czy Car Gwarant Start zdobędzie dziś przynajmniej 35 punktów?
5
3
2
5
2
16:23

Speed Car Motor zapewnił sobie zwycięstwo. Wciąż niepokonany Wiktor Lampart.

w

Pierwsza rezerwa taktyczna po stronie gości. Gała zastąpi Krcmara.

Znów przerwany start przez sędziego. Miesiąc wstrzelił się w start i otrzymał ostrzeżenie.

Drugi raz wyścig przerwany. Upadek na początku drugiego okrążenia Gały i Lamparta. Zawodnik gości atakował na wejściu w pierwszy łuk drugiego okrążenia prowadzącego Lamparta, nie utrzymał kontroli nad motocyklem i upadł. Reprezentant Motoru także upadł, ale na szczęście obaj zawodnicy szybko wstali z toru. Gała wykluczony z powtórki.

Trzecia odsłona dla Motoru, który zapewnia sobie pewne zwycięstwo w całym meczu. Pavlic po raz drugi dziś wzięty "w kanapkę" po starcie. Chorwat gonił rywali, lecz ci nie dali się poskromić. Euforia w Lublinie.

28

Kolejny cios Koziołków, którzy już na pewno nie przegrają tego meczu. Lambert i Bober lepsi od początku do końca. Nowak starał się zbliżyć do młodzieżowca Motoru, jednak bezskutecznie.

27

Wyścig przerwany. Według sędziego powodem nierówny start w wykonaniu Mastersa.

Gała show w Lublinie trwa nadal! Wychowanek Startu wygrał start, płynnie pokonał wiraż i objął prowadzenie. Jonsson czyhał na błąd gnieźnianina, atakował go, ale ten okazał sie nieuchwytny. Kolejny bardzo słaby występ Jabłońskiego.

15:52

Motor utrzymuje bezpieczną przewagę nad Startem. Wciąż niepokonani są Gała i młodszy z braci Lampartów. Być może obaj spotkają się jeszcze dzisiaj w jednym wyścigu.

24

Pavlic także wykorzystał korzystne pole czwarte i na przeciwległej prostej już był pierwszy. Jadący za nim Lambert po chwili na drugim łuku zanotował defekt i Start miał szansę wygrać 4:2. Stalkowski na drugim okrążeniu nie opanował jednak motocykla i upadł. Junior zdołał pozbierać się z toru i dzięki temu wyścig nie został przerwany.

21

Ależ mecz w wykonaniu Gały! Senior Startu popisał się atomowym startem, zamknął całą stawkę przy krawężniku i następnie zwyciężył z ogromną różnicą nad miejscowymi. Krcmar był blisko Mastersa, lecz Australijczyk nie popełnił błędu.

18

Para Lampart-Jonsson po raz drugi dzisiejszego popołudnia wygrywa podwójnie. Junior Motoru znakomicie wystrzelił spod taśmy, dołączył do niego Jonsson i duet przyjezdnych był bez szans. Koziołki uciekają!

35
21
9
13
7
Czy Adrian Gała pozostanie niepokonany do końca meczu?
9
6
5
3
5
15:30

Po drugiej serii Motor nie powiększył, ale też nie stracił przewagi, którą zdołał zbudować w pierwszych czterech gonitwach. Niepokonany jest dziś Adrian Gała.

17

Bardzo dobry bieg w wykonaniu Mastersa, któy skopiował wyczyn Lamberta z biegu piątego i po płynnej jeździe po zewnętrznej od razu objął pierwszą pozycję. Pavlic wytrzymał napór Lamparta i dowiózł dwa punkty do mety.

15

Bieg przerwany. Lotny start w wykonaniu Jonssona, który od razu otrzymuje ostrzeżenie od sędziego Meyze.

Tym razem lepszy moment startowy gości. Gała zamknął do krawężnika Jonssona, po zewnętrznej części toru jechał Krcmar i Start szybko objął podwójne prowadzenie. Jonsson wyprzedził Bobera i ruszył w pogoń za Gałą, jednak strata do rywala była zbyt duża. Goście odrabiają część strat!

10

Świetna akcja Lamberta na pierwszym łuku. Brytyjczyk wystartował zdecydowanie lepiej od Jabłońskiego, umiejętnie pokonał wiraż i wysunął się przed Nowaka. Jeździec Startu "siedział" jednak na kole Lambertowi do samego końca. Na ostatnim łuku po drobnym błędzie postraszył go Miesiąc, ale Nowak obronił się i zdobył dwa "oczka".

24
13
6
7
10
Motor pewnie prowadzi. Czy w drugiej serii powiększy przewagę?
8

Jonsson z Lampartem wygrali start, wzięli "w kanapkę" Pavlica i uciekli do przodu. Szwed wygrał z ogromną przewagą. Pavlic nie był w stanie dogonić Lamparta, choć próbował atakować juniora gospodarzy po zewnętrznej.

26
19
7
10
10
Czy jesteś zaskoczony postawą Adriana Gały?
7

Walka na łokcie Gały i Lamberta po starcie. Zawodnik Startu zdołał wypchnąć na zewnętrzną Brytyjczyka, objąć prowadzenie i wygrać z dużą przewagą. Krcmar nie zdołał na przeciwległej prostej wysforowac się przed Miesiąca i w efekcie mamy drugi remis.

4

Zgodnie z przypuszczeniami duet gospodarzy nie dał szans gościom. Bober i Lampart przewodzili od startu do mety i Motor obejmuje prowadzenie.

3

Znakomity start spod bandy Jabłońskiego, który od razu zamknął całą stawkę i pomknął do mety po wygraną. Za plecami gnieźnianina usadowili się zawodnicy Motoru.

14:50

- Wiem, że przyjechaliśmy do jaskini lwa, do zespołu, który ma potencjał, by powalczyć o awans do Ekstraligi - przyznał w rozmowie z Polsatem Sport menadżer gości Rafael Wojciechowski.

8
1
1
1
4
14:45

Koniec prezentacji bohaterów meczu pomiędzy lublinianami a gnieźnianami. Za kilka minut pierwszy bieg!