Koniec meczu. Orzeł Łódź - Car Gwarant Start Gniezno 45:45. Bonus dla drużyny z Gniezna.

• Norbert Kościuch 3

Kolejny bardzo ciekawy wyścig! Kościuch na dystansie przedarł się na prowadzenie. Andersen na chwilę wyprzedził Gałę, ale ten szybko odbił trzecią pozycję. Remis w Łodzi!

• Jurica Pavlic 1

Pachnie dużą niespodziankę! Start długo podwójnie prowadził, ale Tungate na dystansie wyprzedził Pavlica.

• Rohan Tungate 1

Wyścig przerwany. Na tor na drugim łuku po ataku Gały upadł Andersen. Między zawodnikami był delikatny kontakt, zawodnik Startu musnął Duńczyka deflektorem. Hans Andersen został wykluczony z powtórki. W tej od początku Start prowadził podwójnie, choć Tungate zaciekle atakował Berntzona.

Punkt bonusowy za wygrany dwumecz zdobył Car Gwarant Start Gniezno.

• Jurica Pavlic 3

Pavlic nie wygrał startu, ale na przeciwległej prostej pierwszego okrążenia przeszedł na prowadzenie. Kudriaszow bezskutecznie atakował Chorwata.

• Norbert Kościuch 2

Pewne zwycięstwo Nilssona. Start mógł prowadzić 5:1, ale Nowak na wyjściu z pierwszego łuku zbyt mocno skontrował motocykl i spadł z drugiego miejsca na czwarte. Później bezskutecznie atakował Grajczonka.

• Adrian Gała 2

Wyścig przerwany. Na tor upadli Bogdanowicz i Kudriaszow. Bogdanowicz na drugim łuku pierwszego okrążenia wyprzedził Kudriaszowa, a tego chwilę później pociągnęło i uderzył w motocykl zawodnika Startu. Ten wyleciał z motocykla, a następnie został przez niego uderzony. Na tor w wyniku całego zdarzenia upadł też Rosjanin. Cała sytuacja wyglądała bardzo groźnie, ale żużlowcy wstali o własnych siłach. Kudriaszow wykluczony. Bogdanowicz jedzie w kasku Kima Nilssona, ponieważ jego został zniszczony. Andersen prowadził przez cztery okrążenia, choć Adrian Gała siedział mu na "ogonie".

Bieg 9
60.64 sek.
Orzeł Łódź 31
3 : 3
23 Car Gwarant Start Gniezno
  • Kim Nilsson 0

Australia - Szwecja 3:3. Na torze utworzyły się dwie pary - Tungate kąsał Berntzona, a Nilsson atakował Grajczonka.

• Jakub Miśkowiak 0

Bardzo dobry wyścig w wykonaniu Kościucha. Po przegranym starcie na pierwszym łuku wywiózł Pavlica, a na następnym po zewnętrznej objechał Nowaka.

• Josh Grajczonek 0

Pewne zwycięstwo Tungate'a. Grajczonek nie był w stanie na tyle skrócić dystansu do Stalkowskiego i Gały, żeby przeprowadzić atak.

Bieg 6
60.66 sek.
Orzeł Łódź 22
2 : 4
14 Car Gwarant Start Gniezno
  • Oliver Berntzon 1

Raz jeszcze zawiodła taśma startowa. Czekamy na drugie podejście do wyścigu. W powtórce Nilsson na dystansie wyprzedził Kościucha, a manewr ten bezskutecznie próbował też powtórzyć Berntzon. Po starcie mogło być 5:1 dla Startu, ale Kościuch najlepiej rozegrał pierwszy łuk.

• Andriej Kudriaszow 3

Start ponownie dla pary Orła. Nowak na dystansie skracał jednak dystans do Andersena i na ostatnim łuku był bardzo bliski wyprzedzenia go, w zasadzie już to zrobił, ale Duńczyk dość zdecydowanie zaczął się bronić, wywożąc rywala. Po wyścigu Nowak miał o to pretensje.

• Maksymilian Bogdanowicz 0

Po starcie zapowiadało się, że Orzeł może wygrać 5:1, ale Gała i Bogdanowicz szybko wyprzedzili Miśkowiaka. Junior Orła później zdołał odbić trzecią pozycję.

• Oliver Berntzon 0

Wyścig przerwany ze względu na nierówny start. Kim Nilsson otrzymuje ostrzeżenie. W powtórce pewne zwycięstwo odniósł Andersen. Kudriaszow i Nilsson stoczyli ładną walkę o drugie miejsce.

Po 2. wyścigu sędzia zarządził polewanie toru.