Bieg 15 czas 61.02 sek.
45
3 : 3
45

Kolejny bardzo ciekawy wyścig! Kościuch na dystansie przedarł się na prowadzenie. Andersen na chwilę wyprzedził Gałę, ale ten szybko odbił trzecią pozycję. Remis w Łodzi!

42

Pachnie dużą niespodziankę! Start długo podwójnie prowadził, ale Tungate na dystansie wyprzedził Pavlica.

38

Wyścig przerwany. Na tor na drugim łuku po ataku Gały upadł Andersen. Między zawodnikami był delikatny kontakt, zawodnik Startu musnął Duńczyka deflektorem. Hans Andersen został wykluczony z powtórki. W tej od początku Start prowadził podwójnie, choć Tungate zaciekle atakował Berntzona.

82
51
28
31
34
19:12

Punkt bonusowy za wygrany dwumecz zdobył Car Gwarant Start Gniezno.

33

Pavlic nie wygrał startu, ale na przeciwległej prostej pierwszego okrążenia przeszedł na prowadzenie. Kudriaszow bezskutecznie atakował Chorwata.

29

Pewne zwycięstwo Nilssona. Start mógł prowadzić 5:1, ale Nowak na wyjściu z pierwszego łuku zbyt mocno skontrował motocykl i spadł z drugiego miejsca na czwarte. Później bezskutecznie atakował Grajczonka.

26

Wyścig przerwany. Na tor upadli Bogdanowicz i Kudriaszow. Bogdanowicz na drugim łuku pierwszego okrążenia wyprzedził Kudriaszowa, a tego chwilę później pociągnęło i uderzył w motocykl zawodnika Startu. Ten wyleciał z motocykla, a następnie został przez niego uderzony. Na tor w wyniku całego zdarzenia upadł też Rosjanin. Cała sytuacja wyglądała bardzo groźnie, ale żużlowcy wstali o własnych siłach. Kudriaszow wykluczony. Bogdanowicz jedzie w kasku Kima Nilssona, ponieważ jego został zniszczony. Andersen prowadził przez cztery okrążenia, choć Adrian Gała siedział mu na "ogonie".

23

Australia - Szwecja 3:3. Na torze utworzyły się dwie pary - Tungate kąsał Berntzona, a Nilsson atakował Grajczonka.

20

Bardzo dobry wyścig w wykonaniu Kościucha. Po przegranym starcie na pierwszym łuku wywiózł Pavlica, a na następnym po zewnętrznej objechał Nowaka.

17

Pewne zwycięstwo Tungate'a. Grajczonek nie był w stanie na tyle skrócić dystansu do Stalkowskiego i Gały, żeby przeprowadzić atak.

14

Raz jeszcze zawiodła taśma startowa. Czekamy na drugie podejście do wyścigu. W powtórce Nilsson na dystansie wyprzedził Kościucha, a manewr ten bezskutecznie próbował też powtórzyć Berntzon. Po starcie mogło być 5:1 dla Startu, ale Kościuch najlepiej rozegrał pierwszy łuk.

10

Start ponownie dla pary Orła. Nowak na dystansie skracał jednak dystans do Andersena i na ostatnim łuku był bardzo bliski wyprzedzenia go, w zasadzie już to zrobił, ale Duńczyk dość zdecydowanie zaczął się bronić, wywożąc rywala. Po wyścigu Nowak miał o to pretensje.

9

Po starcie zapowiadało się, że Orzeł może wygrać 5:1, ale Gała i Bogdanowicz szybko wyprzedzili Miśkowiaka. Junior Orła później zdołał odbić trzecią pozycję.

7

Wyścig przerwany ze względu na nierówny start. Kim Nilsson otrzymuje ostrzeżenie. W powtórce pewne zwycięstwo odniósł Andersen. Kudriaszow i Nilsson stoczyli ładną walkę o drugie miejsce.