Bieg 15 czas 62.54 sek.
42
2 : 4
47

Pewna wygrana Jędrzejaka. Pozostała trójka jechała przez cztery okrążenia w kontakcie. Stal Rzeszów zapewniła sobie wygraną za trzy punkty.

43
20
6
16
18
19:07

Wynik dwumeczu: Stainer Unia Kolejarz Rawicz 83:87 Stal Rzeszów.

0

Szlauderbach jako rezerwa zwykła za Wellsa.

Tuż przed startem defekt zanotował Pawlak, jednak mechanicy zdążyli podstawić mu drugi motocykl. Ze startu najlepiej goście. Na trzecim okrążeniu Pawlak minął Porsinga. Szlauderbach nie liczył się w stawce.

28
16
11
14
21
18:58

Pierwsze spotkanie obu drużyn zakończyło się wynikiem 44:43 dla Stali Rzeszów. Kwestia punktu bonusowego wciąż jest otwarta.

10
5
5
3
8
Czy Stal Rzeszów utrzyma prowadzenie i wygra mecz w Rawiczu?
1

Wiktor Trofimow jako rezerwa taktyczna za Steve Worralla.

Pewna wygrana pary Stali Rzeszów. Bieg bez historii.

34

Lidsey przedarł się na prowadzenie na wyjściu z pierwszego łuku. Szlauderbach przez cały bieg starał się wyprzedzić rywali, jednak bezskutecznie.

31

Pewna wygrana Barana. Na pierwszym łuku Edward Mazur i Damian Baliński sczepili się motocyklami, przez co Mazur upadł. Zawodnik gości zszedł z toru i bieg był kontynuowany, z kolei Baliński ukończył bieg na uszkodzonej maszynie.

2

Szymon Szlauderbach jako rezerwa zwykła za Steve Worralla.

Pewna wygrana Lidseya. Jędrzejak niemal nie wjechał w Australijczyka na pierwszym łuku, przez co spadł na ostatnie miejsce. Curzytek zanotował upadek na ostatnim łuku.

27

Porsing najlepiej spod taśmy i pewnie wygrywa bieg. Baran i Pawlak stoczyli ładną walkę o dwa punkty, jednak zawodnika Unii Kolejarza mocno podniosło na wyjściu z drugiego łuku drugiego okrążenia, co wykorzystał Baran.

22

Defekt Mazura tuż po starcie. Morris przedarł się na prowadzenie na wyjściu z pierwszego łuku. Bieg bez historii.

19

Bieg przerwany. Na pierwszym łuku upadł Arkadiusz Potoniec.

Ricky Wells zostaje wykluczony z powtórki biegu za spowodowanie upadku Potońca.

Ze startu najlepiej para Stali. Pawlak odważnym atakiem na wyjściu z drugiego łuku pierwszego okrążenia minął Potońca, a następnie rzucił się w pogoń za Jędrzejakiem, jednak bezskutecznie.

24
17
6
15
21
18:05

Karol Baran otrzymuje ostrzeżenie za utrudnianie startu w biegu szóstym.

15

Baliński najlepiej spod taśmy i pewnie wygrał bieg. Szlauderbach na drugim łuku pierwszego okrążenia minął Porsinga i dołączył do swojego kolegi z pary. Duńczyk przez cały bieg atakował juniora z Rawicza i na ostatnim łuku upadł na tor.

14

Bieg przerwany. Na pierwszym łuku upadł Steve Worrall. Anglik zostaje wykluczony z powtórki.

Pewna wygrana Lidseya. Bieg bez historii.

11

Bieg przerwany. Ostro w drugi łuk wchodził Jędrzejak, przez co pod bandę został wypchnięty prowadzący Curzytek. Junior upadł na tor.

Michał Curzytek zostaje wykluczony z powtórki za spowodowanie przerwania biegu.

Jędrzejak wygrał start i założył Trofimowa na pierwszym łuku. W pogoń za zawodnikiem Stali Rzeszów rzucił się Baliński, jednak bezskutecznie.

20
15
16
8
19
Czy sędzia Michał Sasień podjął dobrą decyzję wykluczając Michała Curzytka?
8

Para gospodarzy zdecydowanie wygrała start, jednak zawodnicy Stali Rzeszów bardzo dobrze rozegrali pierwszy łuk i wyszli na podwójne prowadzenie. Pod koniec drugiego okrążenia Lidsey minął Barana, a następnie zaciekle gonił Porsinga. Ostatecznie na mecie Duńczyk był minimalnie lepszy.

17
9
6
6
8
17:14

Wciąż trwa wymiana elementu dmuchanej bandy.

4

Bieg przerwany. Na pierwszym łuku upadł Wiktor Trofimow. Młodzieżowiec gospodarzy szybko wstał z toru i o własnych siłach zszedł do parku maszyn. Niestety szykuje się przerwa w zawodach, ponieważ jeden z elementów dmuchanej bandy uległ zniszczeniu i potrzebna będzie jego wymiana.

Banda została naprawiona, więc wracamy do rywalizacji na torze. Powtórka w czteroosobowym składzie.

Bieg ponownie przerwany. Tym razem po walce z Curzytkiem na pierwszym łuku upadł Szlauderbach. Junior gospodarzy wstał o własnych siłach i wraca do parku maszyn.

Michał Curzytek zostaje wykluczony z powtóki biegu za spowodowanie upadku Szymona Szlauderbacha.

Trzeci raz bieg zostaje przerwany. Wiktor Trofimow zanotował upadek na pierwszym łuku.

Tym razem zawodnik Stainer Unii Kolejarz zostaje wykluczony z powtórki.

Szlauderbach wygrał start i pewnie wygrał bieg. Potoniec w spacerowym tempie ukończył wyścig młodzieżowy.