KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe
Bieg 15
Lejonen Gislaved 46
3 : 3
44 Eskilstuna Smederna
  • Rohan Tungate 1
  • Michael Jepsen Jensen w
  • Piotr Pawlicki 2
  • Niels Kristian Iversen 3
Bieg 14
Lejonen Gislaved 43
2 : 4
41 Eskilstuna Smederna
  • Fredrik Lindgren 1
  • Jarosław Hampel 2
  • Pontus Aspgren 3
  • Kacper Woryna 0
Bieg 13
Lejonen Gislaved 41
5 : 1
37 Eskilstuna Smederna
  • Jarosław Hampel 3
  • Niels Kristian Iversen 0
  • Piotr Pawlicki 2
  • Michael Jepsen Jensen 1
Bieg 12
Lejonen Gislaved 36
2 : 4
36 Eskilstuna Smederna
  • Fredrik Lindgren 3
  • Rohan Tungate 2
  • Andrzej Lebiediew 1
  • Maksym Drabik 0
Bieg 11
Lejonen Gislaved 34
2 : 4
32 Eskilstuna Smederna
  • Michael Jepsen Jensen 3
  • Timo Lahti 0
  • Krzysztof Buczkowski 1
  • Piotr Pawlicki 2
Bieg 10
Lejonen Gislaved 32
4 : 2
28 Eskilstuna Smederna
  • Alexander Woentin 0
  • Kacper Woryna 3
  • Niels Kristian Iversen 2
  • Jarosław Hampel 1
Bieg 9
Lejonen Gislaved 28
2 : 4
26 Eskilstuna Smederna
  • Piotr Pawlicki 2
  • Krzysztof Buczkowski 1
  • Viktor Bergstroem 0
  • Fredrik Lindgren 3
Bieg 8
Lejonen Gislaved 26
2 : 4
22 Eskilstuna Smederna
  • Timo Lahti 2
  • Pontus Aspgren 1
  • Maksym Drabik 0
  • Niels Kristian Iversen 3
Bieg 7
Lejonen Gislaved 24
5 : 1
18 Eskilstuna Smederna
  • Andrzej Lebiediew 1
  • Jarosław Hampel 3
  • Michael Jepsen Jensen 0
  • Rohan Tungate 2
Bieg 6
Lejonen Gislaved 19
3 : 3
17 Eskilstuna Smederna
  • Krzysztof Buczkowski 2
  • Maksym Drabik 3
  • Fredrik Lindgren 1
  • Timo Lahti 0

Kilkunastominutowa przerwa poświęcona na kosmetykę toru w końcu została zakończona i zawody zostały wznowione.

Przerwa spowodowana jest pracami nad nawierzchnią toru.

Bieg 5
Lejonen Gislaved 16
5 : 1
14 Eskilstuna Smederna
  • Kacper Woryna 3
  • Andrzej Lebiediew 1
  • Rohan Tungate 2
  • Alexander Woentin w
Bieg 4
Lejonen Gislaved 11
2 : 4
13 Eskilstuna Smederna
  • Niels Kristian Iversen 3
  • Piotr Pawlicki 2
  • Pontus Aspgren 1
  • Viktor Bergstroem 0
Bieg 3
Lejonen Gislaved 9
3 : 3
9 Eskilstuna Smederna
  • Maksym Drabik 2
  • Michael Jepsen Jensen 3
  • Timo Lahti 1
  • Andrzej Lebiediew 0
Bieg 2
Lejonen Gislaved 6
3 : 3
6 Eskilstuna Smederna
  • Pontus Aspgren 3
  • Viktor Bergstroem 2
  • Alexander Woentin d
  • Kacper Woryna 1
Bieg 1
Lejonen Gislaved 3
3 : 3
3 Eskilstuna Smederna
  • Rohan Tungate 1
  • Fredrik Lindgren 3
  • Jarosław Hampel 2
  • Krzysztof Buczkowski 0

 

Początek zawodów zaplanowano na 19:30.

Relacja na podstawie svemo.se.

Zobacz również
    Lejonen Gislaved Lejonen Gislaved 46
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    9 Jarosław Hampel J. Hampel Jarosław Hampel 2 3 1 3 2 11
    10 Rohan Tungate R. Tungate Rohan Tungate 1* 2* 2* 2 1* 8 +4
    11 Maksym Drabik M. Drabik Maksym Drabik 2 3 0 0 5
    12 Timo Lahti T. Lahti Timo Lahti 1* 0 2 0 3 +1
    13 Piotr Pawlicki P. Pawlicki Piotr Pawlicki 2 2 2 2* 2 10 +1
    14 Viktor Bergstroem V. Bergstroem Viktor Bergstroem 2 0 0 2
    15 Kacper Woryna K. Woryna Kacper Woryna 1* 3 3 0 7 +1
    Eskilstuna Smederna Eskilstuna Smederna 44
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Fredrik Lindgren F. Lindgren Fredrik Lindgren 3 1* 3 3 1 11 +1
    2 Krzysztof Buczkowski K. Buczkowski Krzysztof Buczkowski 0 2 1 1 4
    3 Michael Jepsen Jensen M. Jepsen Jensen Michael Jepsen Jensen 3 0 3 1 w 7
    4 Andrzej Lebiediew A. Lebiediew Andrzej Lebiediew 0 1 1 1 3
    5 Niels Kristian Iversen N. Iversen Niels Kristian Iversen 3 3 2 0 3 11
    6 Alexander Woentin A. Woentin Alexander Woentin d w 0 0
    7 Pontus Aspgren P. Aspgren Pontus Aspgren 3 1 1 3 8
    Dyscyplina Żużel
    Rozgrywki Bauhaus-Ligan
    Lokalizacja Gmina Gislaved
    Grupa 7. kolejka
    Stadion Axelent Arena
    Gospodarz Lejonen Gislaved
    Gość Eskilstuna Smederna
    Data i godzina 03 Lipca 2018, 19:30
    Zobacz również