WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
60:30
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
9 Peter Ljung P. Ljung Peter Ljung 3 3 3 3 12
10 Linus Ekloef L. Ekloef Linus Ekloef 0 3 2* 3 8 +1
11 Emil Millberg E. Millberg Emil Millberg u d - - 0
12 Kevin Woelbert K. Woelbert Kevin Woelbert 3 3 3 2* 3 14 +1
13 Oliver Berntzon O. Berntzon Oliver Berntzon 3 3 3 2* 2* 13 +2
14 Alexander Edberg A. Edberg Alexander Edberg 3 2* u 3 1 9 +1
15 Adrian Gheorghe A. Gheorghe Adrian Gheorghe 2* 2* 0 0 0 4 +2
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Daniel Henderson D. Henderson Daniel Henderson 2 2 1* 2 1 8 +1
2 John Lindman J. Lindman John Lindman 1* w 1* 2 1 5 +2
3 Rasmus Broberg R. Broberg Rasmus Broberg 2 1 1* w 1 0 5 +1
4 Timi Salonen T. Salonen Timi Salonen 1* 0 0 1* 0 2 +2
5 Freddie Eriksson F. Eriksson Freddie Eriksson 0
6 Robin Norman R. Norman Robin Norman 1 1 2 2 6
7 Jonathan Grahn J. Grahn Jonathan Grahn 0 1 2 1* d 4 +1
Bieg 15
61.2 sek.
Griparna Nyköping 60
5 : 1
30 Norra Speedwayalliansen
  • Kevin Woelbert 3
  • Rasmus Broberg 0
  • Oliver Berntzon 2
  • Daniel Henderson 1
Bieg 14
60.6 sek.
Griparna Nyköping 55
5 : 1
29 Norra Speedwayalliansen
  • Peter Ljung 3
  • Jonathan Grahn Zastępstwo zawodnika za Freddie Eriksson d
  • Oliver Berntzon 2
  • Rasmus Broberg 1

Zastępstwo zawodnika: Jonathan Grahn za Freddiego Erikssona.

Bieg 13
61.5 sek.
Griparna Nyköping 50
4 : 2
28 Norra Speedwayalliansen
  • Daniel Henderson 2
  • Linus Ekloef 3
  • Timi Salonen 0
  • Alexander Edberg Rezerwa zwykła za Emil Millberg 1

Rezerwa zwykła: Alexander Edberg za Emila Millberga.

Bieg 12
62.4 sek.
Griparna Nyköping 46
5 : 1
26 Norra Speedwayalliansen
  • Rasmus Broberg w
  • Kevin Woelbert 2
  • John Lindman 1
  • Oliver Berntzon 3
Bieg 11
62.7 sek.
Griparna Nyköping 41
3 : 3
25 Norra Speedwayalliansen
  • Alexander Edberg 3
  • Robin Norman 2
  • Adrian Gheorghe 0
  • Jonathan Grahn 1
Bieg 10
60.8 sek.
Griparna Nyköping 38
3 : 3
22 Norra Speedwayalliansen
  • Robin Norman 2
  • Adrian Gheorghe 0
  • Timi Salonen Zastępstwo zawodnika za Freddie Eriksson 1
  • Peter Ljung 3

Zastępstwo zawodnika: Timi Salonen za Freddiego Erikssona.

Bieg 9
60 sek.
Griparna Nyköping 35
3 : 3
19 Norra Speedwayalliansen
  • Oliver Berntzon 3
  • John Lindman 2
  • Alexander Edberg u
  • Daniel Henderson 1

Alexander Edberg zanotował upadek i nie ukończył wyścigu.

Bieg 8
59.6 sek.
Griparna Nyköping 32
3 : 3
16 Norra Speedwayalliansen
  • Kevin Woelbert 3
  • Jonathan Grahn 2
  • Adrian Gheorghe Rezerwa zwykła za Emil Millberg 0
  • Rasmus Broberg Zastępstwo zawodnika za Freddie Eriksson 1

Zastępstwo zawodnika: Rasmus Broberg za Freddiego Erikssona.

Rezerwa zwykła: Adrian Gheorghe za Emila Millberga.

Bieg 7
60 sek.
Griparna Nyköping 29
5 : 1
13 Norra Speedwayalliansen
  • Timi Salonen 0
  • Peter Ljung 3
  • Rasmus Broberg 1
  • Linus Ekloef 2
Bieg 6
62.4 sek.
Griparna Nyköping 24
3 : 3
12 Norra Speedwayalliansen
  • John Lindman 1
  • Emil Millberg d
  • Daniel Henderson 2
  • Kevin Woelbert 3

Emil Millberg nie ukończył wyścigu wskutek defektu motocykla.

Bieg 5
60.5 sek.
Griparna Nyköping 21
5 : 1
9 Norra Speedwayalliansen
  • Adrian Gheorghe 2
  • Timi Salonen 0
  • Linus Ekloef 3
  • Robin Norman 1
Bieg 4
61.3 sek.
Griparna Nyköping 16
5 : 1
8 Norra Speedwayalliansen
  • John Lindman Zastępstwo zawodnika za Freddie Eriksson w
  • Oliver Berntzon 3
  • Jonathan Grahn 1
  • Alexander Edberg 2

Zastępstwo zawodnika: John Lindman za Freddiego Erikssona.

Za Freddiego Erikssona drużyna Norra Speedwayalliansen stosować będzie w dzisiejszym spotkaniu zastępstwo zawodnika.

John Lindman został wykluczony za upadek. Powtórka odbyła się w trzyosobowym składzie.

Bieg 3
Griparna Nyköping 11
3 : 3
7 Norra Speedwayalliansen
  • Emil Millberg u
  • Rasmus Broberg 2
  • Kevin Woelbert 3
  • Timi Salonen 1
Bieg 2
62.7 sek.
Griparna Nyköping 8
5 : 1
4 Norra Speedwayalliansen
  • Jonathan Grahn 0
  • Alexander Edberg 3
  • Robin Norman 1
  • Adrian Gheorghe 2
Bieg 1
61.8 sek.
Griparna Nyköping 3
3 : 3
3 Norra Speedwayalliansen
  • Linus Ekloef 0
  • Daniel Henderson 2
  • Peter Ljung 3
  • John Lindman 1

Składy potwierdzone. Wśród uczestników znalazł się m.in. zawodnik z Rumunii - Adrian Gheorghe. Wystąpi on z nr 7 w ekipie Griparny.

W pierwszym meczu tych drużyn Griparna zwyciężyła 63:27.

W Nykoeping dojdzie do pojedynku lidera tabeli ze zdecydowanym outsiderem. Griparna ma na swoim koncie 7 zwycięstw i zaledwie jedną porażkę. Norra Speedwayalliansen natomiast przegrało wszystkie dotychczasowe pojedynki.

Relacja na podstawie svemo.se.

Zobacz również

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
    Griparna Nyköping Griparna Nyköping 60
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    9 Peter Ljung P. Ljung Peter Ljung 3 3 3 3 12
    10 Linus Ekloef L. Ekloef Linus Ekloef 0 3 2* 3 8 +1
    11 Emil Millberg E. Millberg Emil Millberg u d - - 0
    12 Kevin Woelbert K. Woelbert Kevin Woelbert 3 3 3 2* 3 14 +1
    13 Oliver Berntzon O. Berntzon Oliver Berntzon 3 3 3 2* 2* 13 +2
    14 Alexander Edberg A. Edberg Alexander Edberg 3 2* u 3 1 9 +1
    15 Adrian Gheorghe A. Gheorghe Adrian Gheorghe 2* 2* 0 0 0 4 +2
    Norra Speedwayalliansen Norra Speedwayalliansen 30
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Daniel Henderson D. Henderson Daniel Henderson 2 2 1* 2 1 8 +1
    2 John Lindman J. Lindman John Lindman 1* w 1* 2 1 5 +2
    3 Rasmus Broberg R. Broberg Rasmus Broberg 2 1 1* w 1 0 5 +1
    4 Timi Salonen T. Salonen Timi Salonen 1* 0 0 1* 0 2 +2
    5 Freddie Eriksson F. Eriksson Freddie Eriksson 0
    6 Robin Norman R. Norman Robin Norman 1 1 2 2 6
    7 Jonathan Grahn J. Grahn Jonathan Grahn 0 1 2 1* d 4 +1