• Łukasz Szczęsny ns
  • Dawid Kołodziej w
  • Paweł Staniszewski 3

Punktacja: 4-3-2-1.

Łukasz Szczęsny wycofał się z rywalizacji. Wyścig przerwany z powodu upadku Dawida Kołodzieja. Zawodnik OK Kolejarza został wykluczony.

Bieg 21
  • Piotr Pióro 2
  • Tomasz Orwat 0
  • Denis Zieliński 1
  • Kacper Pludra 3

Tomasz Orwat do ostatnich metrów atakował Denisa Zielińskiego, ale bezskutecznie.

Przerwa na równanie toru. Do końca zawodów pozostały już tylko finały w obu grupach.

Bieg 20
  • Szymon Szwacher ns
  • Łukasz Szczęsny d
  • Dawid Kołodziej 3

Łukasz Szczęsny zanotował defekt motocykla na trzeciej pozycji.

Bieg 19
  • Mateusz Pacek 1
  • Denis Zieliński 2
  • Patryk Zieliński ns

Mateusz Pacek długo jechał na drugiej pozycji, ale popełniał błędy na dystansie i na ostatnim okrążeniu minął go Denis Zieliński. Zawodnik Śląska zanotował upadek na ostatnim łuku, ale wstał i ukończył bieg.

Bieg 18
  • Weronika Burlaga ns
  • Marcel Krzykowski ns
  • Brak zawodnika ns

Osamotniony Paweł Staniszewski bez problemów dojechał do mety.

Bieg 17
  • Mateusz Tudzież w
  • Piotr Pióro 3
  • Tomasz Orwat 2
  • Oskar Rowecki 1

Wyścig przerwany z powodu nierównego startu. Mateusz Tudzież otrzymał ostrzeżenie. W powtórce rybniczanin zanotował upadek na trzeciej pozycji. Bieg ponownie został przerwany. Tudzież wykluczony. Wstał o własnych siłach.

Ładną walkę o zwycięstwo stoczyli Tomasz Orwat i Piotr Pióro.

Weronika Burlaga również wycofała się z zawodów.

• Aleks Rydlewski ns

Uszkodzony element dmuchanej bandy został wymieniony. Zawody zostaną za moment wznowione.

Karetka nie opuściła jeszcze łódzkiego stadionu.

Marcel Krzykowski zostanie odwieziony do szpitala. Trwa naprawa dmuchanej bandy.

Bieg 15
  • Łukasz Szczęsny w
  • Marcel Krzykowski u/-

Fatalnie wyglądający upadek zanotowali w pierwszym łuku Łukasz Szczęsny i Marcel Krzykowski. Wyścig został przerwany. Na torze pojawiła się karetka. Szczęsny wykluczony.

Marcel Krzykowski wciąż się nie podnosi. Zawodnik Śląska Świętochłowice znalazł się na noszach i opuści tor w karetce. W powtórce wystąpi jedynie Dawid Kołodziej.

Bieg 14
  • Mateusz Tudzież 1

Piotr Pióro wyprzedził Denisa Zielińskiego jeszcze na pierwszym okrążeniu.

Bieg 13
  • Tomasz Orwat 3
  • Piotr Gryszpiński 2
  • Krzysztof Sadurski 0

Bieg 12

Weronika Burlaga nie pojawiła się na torze, wobec czego wyścig odbył się w zaledwie dwuosobowej obsadzie.

Bieg 11
  • Oskar Rowecki d
  • Krystian Iwański 2

Oskar Rowecki zanotował defekt motocykla na końcu stawki, wskutek czego nie ukończył wyścigu.

Aleks Rydlewski wycofał się z zawodów z powodu problemów sprzętowych. Przypomnijmy, że po upadkach niezdolni do dalszej jazdy są Szymon Szwacher i Patryk Zieliński.

Bieg 10
  • Oskar Rowecki w
  • Aleks Rydlewski w
  • Mateusz Pacek 3

Jadący na prowadzeniu Oskar Rowecki zanotował upadek. Aleks Rydlewski położył motocykl, aby nie wjechać w swojego przeciwnika. Wyścig został przerwany, a Rowecki jest wykluczony. Obaj zawodnicy wstali o własnych siłach. W powtórce nie wystąpił również Aleks Rydlewski, który nie zmieścił się w czasie dwóch minut.

Bieg 9
  • Marcel Krzykowski 2
  • Dominik Tyman 3

Szymon Szwacher, podobnie jak Patryk Zieliński, jest niezdolny do dalszej jazdy. Marcel Krzykowski zanotował upadek, ale wstał i dokończył wyścig.

Bieg 8
  • Krystian Iwański w

Patryk Zieliński jest niezdolny do dalszej jazdy i nie pojawi się już więcej na torze w dniu dzisiejszym. Jadący na trzeciej pozycji Krystian Iwański zanotował upadek. Wyścig przerwano, a zawodnika z Piły wykluczono.

• Łukasz Szczęsny u

Upadek na pierwszym łuku zanotowała Weronika Burlaga. Zawodniczka klubu z Gniezna została wykluczona. 18-latka wstała o własnych siłach.

Kolejny upadek. Tym razem z nawierzchnią toru zapoznał się Łukasz Szczęsny. Ponieważ sytuacja miała miejsce na ostatnim okrążeniu, wyniki biegu zostały zaliczone.

Bieg 5
  • Krzysztof Sadurski 1
  • Krystian Iwański d

Krystian Iwański zanotował defekt motocykla na końcu stawki.

Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 4
  • Patryk Zieliński w
  • Aleks Rydlewski 2
  • Piotr Gryszpiński d
  • Mateusz Tudzież 3

Wyścig przerwany. Na pierwszym łuku groźnie wyglądający upadek zanotował Patryk Zieliński. Zawodnik Arge Speedway Wandy Kraków wstał o własnych siłach, ale w powtórce nie pojedzie, bowiem został wykluczony.

W drugiej odsłonie wyścigu Piotr Gryszpiński zanotował defekt motocykla na trzeciej pozycji.

Bieg 3
  • Mateusz Pacek 2
  • Oskar Rowecki 0
  • Tomasz Orwat 1

Oskar Rowecki zanotował upadek na ostatniej pozycji, ale pozbierał się i kontynuował jazdę. Tomasz Orwat bezskutecznie atakował Mateusza Packa.

Bieg 2
62.34 sek.
  • Łukasz Szczęsny 2
  • Szymon Szwacher w

Wyścig przerwany, ponieważ świecę na starcie zanotował Szymon Szwacher. Przy zawodniku pojawiły się służby medyczne. Szwacher wykluczony z powtórki.

Bieg 1
66.96 sek.
  • Dawid Kołodziej 1
  • Weronika Burlaga d

Weronika Burlaga zanotowała defekt motocykla na ostatniej pozycji. Już po ukończeniu wyścigu Dominik Tyman zanotował upadek na pierwszym łuku.

Uczestnicy pierwszego biegu pojawili się już na torze.

Składy potwierdzone, na liście startowej nie doszło do zmian.

Trwa odprawa sędziego z zawodnikami.

W Łodzi jest piękna, słoneczna pogoda. Zawody są niezagrożone.

Zawodnicy z numerami 1-12 wezmą udział w turnieju na silnikach Jawa 500cc 2V (12 zawodników), zawodnicy z numerami 14-21 będą rywalizowali na własnym sprzęcie (8 zawodników). W pierwszym przypadku odbędzie się turniej 12-biegowy, a po nim wielki finał (bieg nr 21) - nie są rozgrywane półfinały. W drugiej grupie odbędzie się turniej 8-biegowy, a po nim finał dla tej grupy (bieg nr 22).