19 20 Szymon Szwacher w ns ns ns 0
20 21 Brak zawodnika ns ns ns ns 0
Bieg 22

Punktacja: 4-3-2-1.

Łukasz Szczęsny wycofał się z rywalizacji. Wyścig przerwany z powodu upadku Dawida Kołodzieja. Zawodnik OK Kolejarza został wykluczony.

7
4
1
1
1
Bieg 21

Tomasz Orwat do ostatnich metrów atakował Denisa Zielińskiego, ale bezskutecznie.

3
5
1
3
czas Kosmetyka toru
Bieg 20

Łukasz Szczęsny zanotował defekt motocykla na trzeciej pozycji.

5
6
1
1
3
Bieg 19

Mateusz Pacek długo jechał na drugiej pozycji, ale popełniał błędy na dystansie i na ostatnim okrążeniu minął go Denis Zieliński. Zawodnik Śląska zanotował upadek na ostatnim łuku, ale wstał i ukończył bieg.

5
3
2
5
3
Bieg 18

Osamotniony Paweł Staniszewski bez problemów dojechał do mety.

5
7
1
2
2
Bieg 17

Wyścig przerwany z powodu nierównego startu. Mateusz Tudzież otrzymał ostrzeżenie. W powtórce rybniczanin zanotował upadek na trzeciej pozycji. Bieg ponownie został przerwany. Tudzież wykluczony. Wstał o własnych siłach.

Ładną walkę o zwycięstwo stoczyli Tomasz Orwat i Piotr Pióro.

7
6
2
1
4
18:19

Weronika Burlaga również wycofała się z zawodów.

18:11

Uszkodzony element dmuchanej bandy został wymieniony. Zawody zostaną za moment wznowione.

1
18:10

Karetka nie opuściła jeszcze łódzkiego stadionu.

1
2
18:05

Marcel Krzykowski zostanie odwieziony do szpitala. Trwa naprawa dmuchanej bandy.

7
Bieg 15

Fatalnie wyglądający upadek zanotowali w pierwszym łuku Łukasz Szczęsny i Marcel Krzykowski. Wyścig został przerwany. Na torze pojawiła się karetka. Szczęsny wykluczony.

Marcel Krzykowski wciąż się nie podnosi. Zawodnik Śląska Świętochłowice znalazł się na noszach i opuści tor w karetce. W powtórce wystąpi jedynie Dawid Kołodziej.

3
9
2
Bieg 14

Piotr Pióro wyprzedził Denisa Zielińskiego jeszcze na pierwszym okrążeniu.

5
1
1
Bieg 12

Weronika Burlaga nie pojawiła się na torze, wobec czego wyścig odbył się w zaledwie dwuosobowej obsadzie.

5
3
1
1
1
Bieg 11

Oskar Rowecki zanotował defekt motocykla na końcu stawki, wskutek czego nie ukończył wyścigu.

3
2
1
1
17:35

Aleks Rydlewski wycofał się z zawodów z powodu problemów sprzętowych. Przypomnijmy, że po upadkach niezdolni do dalszej jazdy są Szymon Szwacher i Patryk Zieliński.

1
2
2
2
2
Bieg 10

Jadący na prowadzeniu Oskar Rowecki zanotował upadek. Aleks Rydlewski położył motocykl, aby nie wjechać w swojego przeciwnika. Wyścig został przerwany, a Rowecki jest wykluczony. Obaj zawodnicy wstali o własnych siłach. W powtórce nie wystąpił również Aleks Rydlewski, który nie zmieścił się w czasie dwóch minut.

3
2
3
2
1
Bieg 9

Szymon Szwacher, podobnie jak Patryk Zieliński, jest niezdolny do dalszej jazdy. Marcel Krzykowski zanotował upadek, ale wstał i dokończył wyścig.

6
2
Bieg 8

Patryk Zieliński jest niezdolny do dalszej jazdy i nie pojawi się już więcej na torze w dniu dzisiejszym. Jadący na trzeciej pozycji Krystian Iwański zanotował upadek. Wyścig przerwano, a zawodnika z Piły wykluczono.

3
1
1
1
Bieg 6

Upadek na pierwszym łuku zanotowała Weronika Burlaga. Zawodniczka klubu z Gniezna została wykluczona. 18-latka wstała o własnych siłach.

Kolejny upadek. Tym razem z nawierzchnią toru zapoznał się Łukasz Szczęsny. Ponieważ sytuacja miała miejsce na ostatnim okrążeniu, wyniki biegu zostały zaliczone.

7
7
3
4
2
Bieg 5

Krystian Iwański zanotował defekt motocykla na końcu stawki.

6
2
1
Bieg 4

Wyścig przerwany. Na pierwszym łuku groźnie wyglądający upadek zanotował Patryk Zieliński. Zawodnik Arge Speedway Wandy Kraków wstał o własnych siłach, ale w powtórce nie pojedzie, bowiem został wykluczony.

W drugiej odsłonie wyścigu Piotr Gryszpiński zanotował defekt motocykla na trzeciej pozycji.

7
4
1
Bieg 3

Oskar Rowecki zanotował upadek na ostatniej pozycji, ale pozbierał się i kontynuował jazdę. Tomasz Orwat bezskutecznie atakował Mateusza Packa.

4
6
3
1
Bieg 2 czas 62.34 sek.

Wyścig przerwany, ponieważ świecę na starcie zanotował Szymon Szwacher. Przy zawodniku pojawiły się służby medyczne. Szwacher wykluczony z powtórki.

4
3
1
2
Bieg 1 czas 66.96 sek.

Weronika Burlaga zanotowała defekt motocykla na ostatniej pozycji. Już po ukończeniu wyścigu Dominik Tyman zanotował upadek na pierwszym łuku.