Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
Indywidualne Mistrzostwa Czech w Koprzywnicy
1 Eduard Krcmar Eduard Krcmar 14
2 Vaclav Milik Vaclav Milik 13+3
3 Josef Franc Josef Franc 13+2
M. Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 9 Eduard Krcmar E. Krcmar Eduard Krcmar 3 2 3 3 3 14
2 1 Vaclav Milik V. Milik Vaclav Milik 3 3 1 3 3 13 +3
3 4 Josef Franc J. Franc Josef Franc 2 3 3 2 3 13 +2
4 11 Zdenek Simota Z. Simota Zdenek Simota 2 3 2 3 1 11
5 14 Hynek Stichauer H. Stichauer Hynek Stichauer 2 3 2 2 2 11
6 15 Martin Malek M. Malek Martin Malek 3 2 2 1 2 10
7 16 Matej Kus M. Kus Matej Kus 1 2 3 2 2 10
8 5 Jaroslav Petrak J. Petrak Jaroslav Petrak 3 0 3 1 0 7
M. Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
9 10 Michal Skurla M. Skurla Michal Skurla 1 1 2 3 0 7
10 13 Martin Gavenda M. Gavenda Martin Gavenda 0 1 1 2 3 7
11 8 Petr Chlupac P. Chlupac Petr Chlupac 2 0 0 1 1 4
12 2 Ondrej Smetana O. Smetana Ondrej Smetana 1 2 1 0 0 4
13 7 Jan Kvech J. Kvech Jan Kvech 1 1 0 0 1 3
14 6 David Pacalaj D. Pacalaj David Pacalaj 0 0 0 0 2 2
15 3 Patrik Mikel P. Mikel Patrik Mikel 0 0 1 0 1 2
16 12 Jakub Valković J. Valković Jakub Valković 0 1 0 1 0 2
17 R1 Filip Hajek F. Hajek Filip Hajek 0
Bieg 20
  • Jaroslav Petrak 0
  • Hynek Stichauer 2
  • Zdenek Simota 1
  • Josef Franc 3
Bieg 19
  • Patrik Mikel 1
  • Jakub Valković 0
  • Martin Gavenda 3
  • David Pacalaj 2
Bieg 18
  • Eduard Krcmar 3
  • Ondrej Smetana 0
  • Jan Kvech 1
  • Matej Kus 2
Bieg 17
  • Vaclav Milik 3
  • Petr Chlupac 1
  • Martin Malek 2
  • Michal Skurla 0
Bieg 16
  • Eduard Krcmar 3
  • David Pacalaj 0
  • Josef Franc 2
  • Martin Malek 1
Bieg 15
  • Matej Kus 2
  • Patrik Mikel 0
  • Michal Skurla 3
  • Jaroslav Petrak 1
Bieg 14
  • Ondrej Smetana 0
  • Martin Gavenda 2
  • Petr Chlupac 1
  • Zdenek Simota 3
Bieg 13
  • Jan Kvech 0
  • Jakub Valković 1
  • Hynek Stichauer 2
  • Vaclav Milik 3
Bieg 12
  • Martin Gavenda 1
  • Josef Franc 3
  • Michal Skurla 2
  • Jan Kvech 0
Bieg 11
  • Petr Chlupac 0
  • Eduard Krcmar 3
  • Patrik Mikel 1
  • Hynek Stichauer 2
Bieg 10
  • Jakub Valković 0
  • Jaroslav Petrak 3
  • Martin Malek 2
  • Ondrej Smetana 1
Bieg 9
  • David Pacalaj 0
  • Matej Kus 3
  • Vaclav Milik 1
  • Zdenek Simota 2
Bieg 8
  • Josef Franc 3
  • Petr Chlupac 0
  • Jakub Valković 1
  • Matej Kus 2
Bieg 7
  • Zdenek Simota 3
  • Martin Malek 2
  • Jan Kvech 1
  • Patrik Mikel 0
Bieg 6
  • Hynek Stichauer 3
  • Michal Skurla 1
  • Ondrej Smetana 2
  • David Pacalaj 0
Bieg 5
  • Martin Gavenda 1
  • Vaclav Milik 3
  • Jaroslav Petrak 0
  • Eduard Krcmar 2

Na trybunach ok. 1000 widzów.

Przypomnijmy, że pierwszy finał wygrał Josef Franc, który w klasyfikacji generalnej ma dwa punkty przewagi nad Eduardem Krcmarem i trzy nad Vaclavem Milkiem i Zdenkiem Simotą. Kolejne dwa finały odbędą się w Pilznie (5.09) i Brezolupach (7.10).

Bieg 4
  • Martin Malek 3
  • Hynek Stichauer 2
  • Matej Kus 1
  • Martin Gavenda 0

Na wyjściu z pierwszego łuku Malek ze Stichauerem stoczyli walkę o pierwsze miejsce.

Bieg 3
  • Michal Skurla 1
  • Zdenek Simota 2
  • Eduard Krcmar 3
  • Jakub Valković 0
Bieg 2
  • Jaroslav Petrak 3
  • Jan Kvech 1
  • David Pacalaj 0
  • Petr Chlupac 2

Jak na razie o kolejności na mecie głównie decyduje start.

Bieg 1
  • Vaclav Milik 3
  • Ondrej Smetana 1
  • Patrik Mikel 0
  • Josef Franc 2

 

Zakończyła się prezentacja.

Nadchodzące biegi
Bieg dodatkowy o 2. miejsce
  • Vaclav Milik 3
  • Josef Franc 2
  • Brak zawodnika
  • Brak zawodnika
Zobacz również
    M. Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 9 Eduard Krcmar E. Krcmar Eduard Krcmar 3 2 3 3 3 14
    2 1 Vaclav Milik V. Milik Vaclav Milik 3 3 1 3 3 13 +3
    3 4 Josef Franc J. Franc Josef Franc 2 3 3 2 3 13 +2
    4 11 Zdenek Simota Z. Simota Zdenek Simota 2 3 2 3 1 11
    5 14 Hynek Stichauer H. Stichauer Hynek Stichauer 2 3 2 2 2 11
    6 15 Martin Malek M. Malek Martin Malek 3 2 2 1 2 10
    7 16 Matej Kus M. Kus Matej Kus 1 2 3 2 2 10
    8 5 Jaroslav Petrak J. Petrak Jaroslav Petrak 3 0 3 1 0 7
    9 10 Michal Skurla M. Skurla Michal Skurla 1 1 2 3 0 7
    10 13 Martin Gavenda M. Gavenda Martin Gavenda 0 1 1 2 3 7
    11 8 Petr Chlupac P. Chlupac Petr Chlupac 2 0 0 1 1 4
    12 2 Ondrej Smetana O. Smetana Ondrej Smetana 1 2 1 0 0 4
    13 7 Jan Kvech J. Kvech Jan Kvech 1 1 0 0 1 3
    14 6 David Pacalaj D. Pacalaj David Pacalaj 0 0 0 0 2 2
    15 3 Patrik Mikel P. Mikel Patrik Mikel 0 0 1 0 1 2
    16 12 Jakub Valković J. Valković Jakub Valković 0 1 0 1 0 2
    17 R1 Filip Hajek F. Hajek Filip Hajek 0
    Dyscyplina Żużel
    Rozgrywki Indywidualne Mistrzostwa Czech
    Data i godzina 13 Maja 2018, 14:30
    Zobacz również