Bieg 15
45
3 : 3
43

Krakowianie zapewnili sobie zwycięstwo w meczu! Bohaterem Łogaczow! Hougaard wygrał start, ale Rosjanin atakował go przez trzy okrążenia. W końcu dopiął swego i minął Duńczyka! Z tyłu walczyli ze sobą Jędrzejewski i Szczepaniak. Tu górą zawodnik gdańskiego klubu.

40

Koza wygrał start i popędził po trzy punkty. Lisiecki na drugim okrążeniu minął Kossakowskiego. Krakowianie wyszli na prowadzenie!

0

Nieoczekiwanie najlepiej ze startu wyszedł Pióro, który pewnie wygrał bieg! Kossakowski umiejętnie bronił się przed atakami Jędrzejewskiego.

37

Bieg przerwany. Mieliśmy do czynienia z "efektem domina" i Pióro upadł na tor. Na szczęście wstał o własnych siłach. Arbiter dopatrzył się jednak winy krakowianina i ten został wykluczony. Gwizdy na trybunach.

Hougaard otrzymał drugie ostrzeżenie i został wykluczony!

W trzeciej powtórce pewna wygrana Łogaczowa.

3

Gdańszczanie wyszli ze startu na 5:1 i dowieźli ten wynik do końca. Ernest Koza ostro walczył ze Szczepaniakiem, ale nie zdołał go minąć. Hougaard otrzymał ostrzeżenie za utrudnianie startu.

0

Co za bieg! Gdańszczanie wygrali podwójnie start, jednak Łogaczow szybko uporał się z Żupińskim. Rosjanin zaciekle atakował Turowskiego i wyprzedził go na ostatnich metrach! Zebrał gromkie oklaski od publiczności.

27

Krakowianie pewnie wygrali start. Szczepaniak tylko na początku próbował z nimi walczyć. Pewne 5:1 Arge Speedway Wandy.

1

Kowalski ze względu na problemy sprzętowe nie wyjechał do biegu. Hougaard wygrał start i dojechał pewnie po trzy punkty. Pod koniec I pokrążenia, Lisiecki wyprzedził Żupińskiego.

1

Jędrzejewski wygrał start, ale jadący za jego plecami Żupiński bardzo śmiało go atakował. Na ostatnim łuku szesnastolatek popełnił jednak błąd, co wykorzystał Ernest Koza.

21

Pewne zwycięstwo Szczepaniaka, reszta stawki daleko z tyłu. Ostrzeżenie dla Lisieckiego za utrudnianie startu.

1

Patrick Hougaard wygrał start, ale Łogaczow mocno go atakował. Nie dał go jednak rady minąć

3

Fatalny karambol na torze! Na pierwszym łuku podniosło motocykl Bartłomieja Kowalskiego, który uderzył w Oskara Fajfera. Ten wpadł jeszcze w Karola Żupińskiego. Karetka na torze. Kowalski jest zdolny do dalszej jazdy. Na tor wyjechała druga karetka, obaj gdańszczanie są opatrywani. Na szczęście po dłuższej chwili dwaj gdańszczanie wstali z toru, chociaż Fajfer wyraźnie kuleje. Kowalski jako sprawca wypadku wykluczony z powtórki. Trwa naprawa bandy. Przerwę organizatorzy wykorzystali na kosmetykę toru.

Karol Żupiński jest zdolny do dalszej jazdy. Gorzej wygląda sprawa Oskara Fajfera, który jednak chce pojechać w następnych wyścigach. Lekarz nie dopuścił Fajfera do jazdy. Za niego Turowski.

Wojciech Lisiecki wygrał start, ale na początku drugiego okrążenia wyprzedził go Turowski. Do ostatnich metrów, seniora Arge Speedway Wandy atakował Żupiński, lecz nie dał rady.

10

Po starcie goście wyszli na 5:1, jednak bardzo szybko rozprawił się z nimi Łogaczow. Zieliński dojechał do mety w spacerowym tempie.