Bieg 15
31
2 : 4
35

Opolanie lepiej wyszli ze startu. Na dystansie Burza wyprzedził Tomasza Rempałę. Awans do półfinałów wywalczyli opolanie.

Bieg 14
29
3 : 3
31
Andriej Kudriaszow Rezerwa zwykła za Sławomir Pyszny
d

Kudriaszow zanotował defekt na starcie. Bieg bez emocji. O losach wyścigu zadecydował start i rozegranie pierwszego łuku.

Bieg 13
26
3 : 3
28
3

Kudriaszow na dystansie przedarł się z trzeciej pozycji na pierwszą. Kus próbował wyprzedzić opolan, ale jego ataki okazały się nieskuteczne.

Bieg 12
23
3 : 3
25

Na pierwszym łuku upadek zanotował Tabaka. Powtórka w pełnym składzie. W powtórce Tabaka na drugim wirażu wyprzedził Mitkę i Bojarskiego.

Bieg 11
20
5 : 1
22
Matej Kus Zastępstwo zawodnika za Tobias Kroner
3

Rempała próbował wyprzedzić Kusa, lecz nie powiodła mu się ta sztuka. Na ostatnich metrach Czecha wyprzedził Burza

Bieg 10
15
5 : 1
21
Stanisław Burza Rezerwa taktyczna za Sławomir Pyszny
2

Ładna walka w pierwszym łuku. Następnie Biełousow nieskutecznie atakował jadących parą rywali. Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 9
10
3 : 3
20
Andriej Kudriaszow Zastępstwo zawodnika za Tobias Kroner
2

Kudriaszow do samego końca atakował Rempałę.

Bieg 6
7
1 : 5
17

Kolejność ustalona tuż po starcie. Rumiński daleko z tyłu za resztą stawki.

Bieg 5
6
2 : 4
12

Tabaka wyprzedził Mitkę i zbliżał się do Pecyny, ale zabrakło mu czasu. Pyszny atakował Mitkę.

Bieg 3
4
1 : 5
8

Tabaka do samego końca atakował Rempałę, jednak nieskutecznie. Pewna wygrana Flegera.

Bieg 2
3
3 : 3
3
Stanisław Burza Zastępstwo zawodnika za Tobias Kroner
3

"Lotny" start Kusa. Powtórka w pełnej obsadzie. Burza ładnym atakiem w pierwszym łuku wyszedł na prowadzenie. Kus jechał jako trzeci i atakował Mitkę, jednak popełnił błąd, co wykorzystał Pecyna.

Bieg 1

W pierwszym meczu 50:40 dla Kolejarza. Składy potwierdzone. Za Kronera stosowane będzie zastępstwo zawodnika. W Krakowie ciepła i słoneczna pogoda. Wylosowano I zestaw startowy. Prezentacja dobiegła końca. Rumiński upadł na drugim okrążeniu. Jechał wtedy na czwartej pozycji, a wynik biegu układał się remisowo. Sędzia przerwał bieg i wykluczył go z powtórki. Kudriaszow najlepiej wyszedł ze startu i niezagrożony dojechał do mety.

Bieg 4

Kolejność ustaliła się tuż po starcie. Biełousow jechał jako drugi, ale na trzecim okrążeniu zanotował defekt.

Bieg 7
Jozsef Tabaka Zastępstwo zawodnika za Tobias Kroner
2

Kus zaliczył defekt na drugiej pozycji. Tabaka atakował Rempałę, ale bezskutecznie. Przerwa na kosmetykę toru.