DMPJ: Grupa 1 (półfinał)
15 sie 2018 17:00
Zakończony
1. | ebut.pl Stal Gorzów | 21 | |
2. | Optibet Lokomotiv Daugavpils | 21 | |
3. | Orlen Oil Motor Lublin | 20 | |
4. | Innpro ROW Rybnik | 18 | |
5. | Falubaz Zielona Góra | 16 | |
6. | Energa Wybrzeże Gdańsk | 15 | |
7. | Ultrapur Start Gniezno | 15 |
Analiza pomeczowa
Szczegółowe wyniki
ebut.pl Stal Gorzów
21
Nr | Zawodnik | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Suma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16 | Rafał Karczmarz | 3 | 3 | 2 | - | 8 | |||
17 | Alan Szczotka | 0 | - | 1 | 1 | 2 | |||
18 | Hubert Czerniawski | 2 | 1 | 1 | - | 4 | |||
27 | Mateusz Bartkowiak | 1 | 3 | 3 | 7 |
Optibet Lokomotiv Daugavpils
21
Nr | Zawodnik | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Suma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oleg Michaiłow | 3 | 1 | 2* | d | 6+1 | |||
2 | Artiom Trofimow | 1 | 2 | 3 | 2 | 8 | |||
3 | Davis Kurmis | 2 | 3 | 0 | 2* | 7+1 |
Orlen Oil Motor Lublin
20
Nr | Zawodnik | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Suma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | Oskar Bober | 2* | 3 | 3 | 3 | 11+1 | |||
8 | Wiktor Lampart | 3 | 1 | 3 | 2* | 9+1 | |||
9 | Kacper Gosik | u | w | 0 | 0 | 0 |
Innpro ROW Rybnik
18
Nr | Zawodnik | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Suma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | Lars Skupień | 2 | 2 | 3 | 2 | 9 | |||
5 | Mateusz Tudzież | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | |||
6 | Robert Chmiel | 1 | 2* | 2 | 3 | 8+1 |
Falubaz Zielona Góra
16
Nr | Zawodnik | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Suma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19 | Damian Pawliczak | d | 0 | 1 | 2 | 3 | |||
20 | Sebastian Helwig | - | 2 | 0 | 0 | 2 | |||
21 | Damian Boduch | - | w | - | - | 0 | |||
28 | Mateusz Tonder | 3 | 3 | 3 | 2 | 11 |
Energa Wybrzeże Gdańsk
15
Nr | Zawodnik | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Suma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10 | Dominik Kossakowski | 0 | 3 | 1 | 0 | 4 | |||
11 | Karol Żupiński | 1 | 0 | 1 | 3 | 5 | |||
12 | Marcin Turowski | 1 | 1 | 2 | 2 | 6 |
Ultrapur Start Gniezno
15
Nr | Zawodnik | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Suma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13 | Maksymilian Bogdanowicz | 2 | 2 | 3 | 1 | 8 | |||
14 | Damian Stalkowski | 1 | 3 | 1 | d | 5 | |||
15 | Michał Lewandowski | 0 | - | 1 | - | 1 | |||
26 | Weronika Burlaga | 1 | 0 | 1 |
Koniec zawodów
Bieg 21 69.11 sek.
6
6
3
2
3
Bieg 20 69.22 sek.
17
10
2
1
2
Bieg 19 69.88 sek.
Bieg 18 69.74 sek.
Bieg 17 69.20 sek.
15
16
7
4
4
Kosmetyka toru
Bieg 16 68.41 sek.
6
3
5
2
3
Bieg 15 69.55 sek.
Bieg 14 68.79 sek.
7
5
2
2
3
Bieg 13 70.45 sek.
Kosmetyka toru
Bieg 12 67.95 sek.
Bieg 11 67.98 sek.
Bieg 10 69.61 sek.
8
5
7
2
2
Bieg 9 68.99 sek.
Bieg 8
Bieg 7 67.62 sek.
9
2
1
3
1
Bieg 6 67.95 sek.
Bieg 5 67.46 sek.
Kosmetyka toru
Bieg 4
7
6
2
1
1
Bieg 3 68.10 sek.
Bieg 2 67.67 sek.
Bieg 1 67.17 sek.
2
1
1
4
1
1
1
1
1
1
Start
2
3
4
3
2
1
3
3
3
3
3
1
2
1
2