WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
II Memoriał K.Rempały w Tarnowie
Para 2 Para 2 18
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
3 Jakub Jamróg J. Jamróg Jakub Jamróg 2 1 1 2 1 2 9
4 Oskar Bober O. Bober Oskar Bober 0 3 3 0 3 0 9
Para 3 Para 3 10
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
5 Denis Zieliński D. Zieliński Denis Zieliński 0 0 0 1 0 1 2
6 Marcin Rempała M. Rempała Marcin Rempała 2 2 1 2 1 d 8
Para 4 Para 4 18
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
7 Dominik Kubera D. Kubera Dominik Kubera 3 3 2 2 3 3 16
8 Bartłomiej Kowalski B. Kowalski Bartłomiej Kowalski 1 w 0 0 0 1 2
Para 5 Para 5 21
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
9 Mateusz Cierniak M. Cierniak Mateusz Cierniak 2 1 2 1 1 3 10
10 Patryk Rolnicki P. Rolnicki Patryk Rolnicki 3 2 1 3 0 2 11
Para 6 Para 6 10
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
11 Daniel Kaczmarek D. Kaczmarek Daniel Kaczmarek 1 1 1 3 2 2 10
12 Patryk Zieliński P. Zieliński Patryk Zieliński 0 0 0 0 0 0 0
Para 7 Para 7 24
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
13 Artur Czaja A. Czaja Artur Czaja 2 3 3 3 3 3 17
14 Michał Gruchalski M. Gruchalski Michał Gruchalski 1 2 d 1 2 1 7

Zwycięstwem duetu Bartosz Smektała - Sebastian Niedźwiedź zakończyła się II edycja Memoriału Krystiana Rempały.

 

Bieg najlepiej punktujących zawodników:

22. Kubera, Czaja, Rolnicki, Niedźwiedź (d4)

Zostanie jeszcze rozegrany wyścig dla najlepiej punktujących zawodników.

Bieg 21
  • Daniel Kaczmarek 2
  • Dominik Kubera 3
  • Patryk Zieliński 0
  • Bartłomiej Kowalski 1
Bieg 20
  • Mateusz Cierniak 3
  • Denis Zieliński 1
  • Patryk Rolnicki 2
  • Marcin Rempała d

Rempała zanotował defekt jadąc na trzeciej pozycji.

Bieg 19
  • Jakub Jamróg 2
  • Artur Czaja 3
  • Oskar Bober 0
  • Michał Gruchalski 1
Bieg 18
  • Dominik Kubera 3
  • Bartosz Smektała 1
  • Bartłomiej Kowalski 0
  • Sebastian Niedźwiedź 2
Bieg 17
  • Denis Zieliński 0
  • Artur Czaja 3
  • Marcin Rempała 1
  • Michał Gruchalski 2

Kosmetyka toru.

Bieg 16
  • Daniel Kaczmarek 2
  • Jakub Jamróg 1
  • Patryk Zieliński 0
  • Oskar Bober 3
Bieg 15
  • Bartosz Smektała 2
  • Mateusz Cierniak 1
  • Sebastian Niedźwiedź 3
  • Patryk Rolnicki 0
Bieg 14
  • Artur Czaja 3
  • Dominik Kubera 2
  • Michał Gruchalski 1
  • Bartłomiej Kowalski 0

Kubera podczas drugiego okrążenia wyprzedził Gruchalskiego.

Bieg 13
  • Denis Zieliński 1
  • Daniel Kaczmarek 3
  • Marcin Rempała 2
  • Patryk Zieliński 0

Kosmetyka toru.

Bieg 12
  • Jakub Jamróg 2
  • Mateusz Cierniak 1
  • Oskar Bober 0
  • Patryk Rolnicki 3

Jamróg do końca naciskał Rolnickiego.

Bieg 11
  • Daniel Kaczmarek 1
  • Bartosz Smektała 3
  • Patryk Zieliński 0
  • Sebastian Niedźwiedź 2
Bieg 10
  • Mateusz Cierniak 2
  • Artur Czaja 3
  • Patryk Rolnicki 1
  • Michał Gruchalski d

Gruchalski zanotował defekt na prowadzeniu.

Bieg 9
  • Dominik Kubera 2
  • Jakub Jamróg 1
  • Bartłomiej Kowalski 0
  • Oskar Bober 3

Kosmetyka toru.

Bieg 8
  • Bartosz Smektała 3
  • Denis Zieliński 0
  • Sebastian Niedźwiedź 2
  • Marcin Rempała 1

Kolejność ustalona po starcie.

Bieg 7
  • Artur Czaja 3
  • Daniel Kaczmarek 1
  • Michał Gruchalski 2
  • Patryk Zieliński 0

Kolejność ustalona po starcie.

Bieg 6
  • Dominik Kubera 3
  • Mateusz Cierniak 1
  • Bartłomiej Kowalski w
  • Patryk Rolnicki 2

Kowalski wykluczony za spowodowanie upadku Cierniaka podczas walki o drugą lokatę.

Bieg 5
  • Jakub Jamróg 1
  • Denis Zieliński 0
  • Oskar Bober 3
  • Marcin Rempała 2

Bieg bez większych emocji.

Kosmetyka toru.

Bieg 4
  • Artur Czaja 2
  • Bartosz Smektała 0
  • Michał Gruchalski 1
  • Sebastian Niedźwiedź 3

O końcowym rezultacie zadecydował moment startowy.

Bieg 3
  • Mateusz Cierniak 2
  • Daniel Kaczmarek 1
  • Patryk Rolnicki 3
  • Patryk Zieliński 0

Rolnicki wygrał ze znaczną przewagą.

Bieg 2
  • Denis Zieliński 0
  • Dominik Kubera 3
  • Marcin Rempała 2
  • Bartłomiej Kowalski 1

Denis Zieliński z ostrzeżeniem za utrudnianie startu.

Bieg 1
  • Bartosz Smektała 1
  • Jakub Jamróg 2
  • Sebastian Niedźwiedź 3
  • Oskar Bober 0

Jamróg na dystansie przedarł się z czwartej na drugą lokatę.

Zawodnicy wyjechali do pierwszego biegu.

Rozpoczęła się prezentacja zawodników.

Trwa odprawa zawodników z sędzią.

W Tarnowie piękna pogoda, jest bardzo ciepło.

Michał Nowiński i Przemysław Konieczny będą startować jako rezerwa toru.

Drużyny wystąpią pod następującymi szyldami:

Para 1 - Drużyna Lombard u Górala

Para 2 - Drużyna WesBud

Para 3 - Drużyna Rigatoni

Para 4 - Drużyna FRB Stasiak

Para 5 - Drużyna Grupy Azoty Unii Tarnów

Para 6 - Drużyna 4×4

Para 7 - Drużyna Hektor

Zobacz również

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
    Para 2 Para 2 18
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    3 Jakub Jamróg J. Jamróg Jakub Jamróg 2 1 1 2 1 2 9
    4 Oskar Bober O. Bober Oskar Bober 0 3 3 0 3 0 9
    Para 3 Para 3 10
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    5 Denis Zieliński D. Zieliński Denis Zieliński 0 0 0 1 0 1 2
    6 Marcin Rempała M. Rempała Marcin Rempała 2 2 1 2 1 d 8
    Para 4 Para 4 18
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    7 Dominik Kubera D. Kubera Dominik Kubera 3 3 2 2 3 3 16
    8 Bartłomiej Kowalski B. Kowalski Bartłomiej Kowalski 1 w 0 0 0 1 2
    Para 5 Para 5 21
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    9 Mateusz Cierniak M. Cierniak Mateusz Cierniak 2 1 2 1 1 3 10
    10 Patryk Rolnicki P. Rolnicki Patryk Rolnicki 3 2 1 3 0 2 11
    Para 6 Para 6 10
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    11 Daniel Kaczmarek D. Kaczmarek Daniel Kaczmarek 1 1 1 3 2 2 10
    12 Patryk Zieliński P. Zieliński Patryk Zieliński 0 0 0 0 0 0 0
    Para 7 Para 7 24
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    13 Artur Czaja A. Czaja Artur Czaja 2 3 3 3 3 3 17
    14 Michał Gruchalski M. Gruchalski Michał Gruchalski 1 2 d 1 2 1 7