WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
30:59
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
9 Kai Huckenbeck K. Huckenbeck Kai Huckenbeck 0 2 3 3 3 11
10 Rene Deddens R. Deddens Rene Deddens 1 0 2* 0 2 5 +1
11 Mark Riss M. Riss Mark Riss 1 2 2 2 w 7
12 Lukas Fienhage L. Fienhage Lukas Fienhage 0 1* 0 1 0 2 +1
13 Max Dilger M. Dilger Max Dilger 2 1 1 1 0 5
14 Michael Haertel M. Haertel Michael Haertel 0 0 0 0 w 0
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Peter Kildemand P. Kildemand Peter Kildemand 2* 3 3 1 3 12 +1
2 Robert Lambert R. Lambert Robert Lambert 3 2* 1 2 3 11 +1
3 Andrzej Lebiediew A. Lebiediew Andrzej Lebiediew 2* 1 3 3 2 11 +1
4 Anders Thomsen A. Thomsen Anders Thomsen 3 3 2* 3 1 12 +1
5 Daniel Kaczmarek D. Kaczmarek Daniel Kaczmarek 3 0 0 0 2* 5 +1
6 Jakub Jamróg J. Jamróg Jakub Jamróg 1 3 1 2* 1* 8 +2
  • 13 Października 2018, 19:15

Finał grupy B. Bartz, Żupiński, Seifert-Salk, Bruinsma

Obsada finału grupy B: (od krawężnika) Żupiński, Seifert-Salk, Bruinsma, Bartz.

Reszta Świata rozgromiła Niemców w sobotnim meczu. Do końca zawodów pozostał jeszcze finałowy bieg w zawodach grupy B.

Bieg 15
Reprezentacja Niemiec 30
2 : 4
59 Reszta Świata
  • Anders Thomsen 1
  • Max Dilger 0
  • Peter Kildemand 3
  • Rene Deddens 2
Bieg 14
Reprezentacja Niemiec 28
3 : 3
55 Reszta Świata
  • Kai Huckenbeck 3
  • Jakub Jamróg 1
  • Lukas Fienhage 0
  • Andrzej Lebiediew 2

Tak prezentuje się tor w Dohren.

Bieg 13
Reprezentacja Niemiec 25
0 : 5
52 Reszta Świata
  • Robert Lambert 3
  • Mark Riss w
  • Daniel Kaczmarek 2
  • Michael Haertel w

Mark Riss zanotował upadek i został wykluczony z powtórki. W drugiej odsłonie wyścigu na tor upadł Michael Haertel.

Kto zwycięży w finale grupy B?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Grupa B (bieg 8). Bartz, Knudsen, J. Tebbe, van der Steen (u)

 

Grupa B (bieg 7). Żupiński, Seifert-Salk (d), Bruinsma (d), F. Wachs (w/u)

 

Bieg 12
Reprezentacja Niemiec 25
1 : 5
47 Reszta Świata
  • Rene Deddens 0
  • Andrzej Lebiediew 3
  • Max Dilger 1
  • Jakub Jamróg 2
Bieg 11
Reprezentacja Niemiec 24
2 : 4
42 Reszta Świata
  • Michael Haertel 0
  • Peter Kildemand 1
  • Mark Riss 2
  • Anders Thomsen 3
Bieg 10
Reprezentacja Niemiec 22
4 : 2
38 Reszta Świata
  • Lukas Fienhage 1
  • Daniel Kaczmarek 0
  • Kai Huckenbeck 3
  • Robert Lambert 2

Grupa B (bieg 6). Bruinsma, van der Steen, Knudsen, F. Wachs

Grupa B (bieg 5) Seifert-Salk, Bartz, Żupiński, J. Tebbe

Bieg 9
Reprezentacja Niemiec 18
1 : 5
36 Reszta Świata
  • Andrzej Lebiediew 3
  • Michael Haertel 0
  • Anders Thomsen 2
  • Max Dilger 1
Bieg 8
Reprezentacja Niemiec 17
2 : 4
31 Reszta Świata
  • Mark Riss 2
  • Robert Lambert 1
  • Lukas Fienhage 0
  • Peter Kildemand 3
Bieg 7
Reprezentacja Niemiec 15
5 : 1
27 Reszta Świata
  • Jakub Jamróg 1
  • Rene Deddens 2
  • Daniel Kaczmarek 0
  • Kai Huckenbeck 3

Grupa B (bieg 4): Żupiński, Seifert-Salk, Knudsen, van der Steen

Grupa B (bieg 3): Bruinsma, F. Wachs, J. Tebbe (d), Bartz (w/u)

Bieg 6
Reprezentacja Niemiec 10
1 : 5
26 Reszta Świata
  • Peter Kildemand 3
  • Michael Haertel 0
  • Robert Lambert 2
  • Max Dilger 1
Bieg 5
Reprezentacja Niemiec 9
3 : 3
21 Reszta Świata
  • Daniel Kaczmarek 0
  • Mark Riss 2
  • Jakub Jamróg 3
  • Lukas Fienhage 1
Bieg 4
Reprezentacja Niemiec 6
2 : 4
18 Reszta Świata
  • Kai Huckenbeck 2
  • Andrzej Lebiediew 1
  • Rene Deddens 0
  • Anders Thomsen 3

Grupa B (bieg 2): Bartz, Seifert-Salk, Knudsen, Bruinsma

Grupa B (bieg 1): van der Steen, Żupiński, Wachs, J. Tebbe

Bieg 3
Reprezentacja Niemiec 4
2 : 4
14 Reszta Świata
  • Max Dilger 2
  • Daniel Kaczmarek 3
  • Michael Haertel 0
  • Jakub Jamróg 1
Bieg 2
Reprezentacja Niemiec 2
1 : 5
10 Reszta Świata
  • Andrzej Lebiediew 2
  • Mark Riss 1
  • Anders Thomsen 3
  • Lukas Fienhage 0
Bieg 1
Reprezentacja Niemiec 1
1 : 5
5 Reszta Świata
  • Peter Kildemand 2
  • Kai Huckenbeck 0
  • Robert Lambert 3
  • Rene Deddens 1

Za kilka chwil zawody się rozpoczną.

W Dohren odbędzie się jeszcze turniej indywidualny. Wezmą w nim udział: Joerg Tebbe (Niemcy), Karol Żupiński (Polska), Fabian Wachs (Niemcy), Henry van der Steen (Holandia), Matthias Bartz (Niemcy), Jonas Seifter-Salk (Dania), Geert Bruinsma (Holandia), Jonas Knudsen (Dania) oraz rezerwowi Timo Wachs i Marc Leon Tebbe (obaj Niemcy).

Jakim wynikiem zakończy się to spotkanie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Przed rokiem drużyna Reszty Świata pokonała Niemcy 48:42.

Relacja na podstawie baansportfansite.nl.

Zobacz również

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
    Niemcy Reprezentacja Niemiec 30
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    9 Kai Huckenbeck K. Huckenbeck Kai Huckenbeck 0 2 3 3 3 11
    10 Rene Deddens R. Deddens Rene Deddens 1 0 2* 0 2 5 +1
    11 Mark Riss M. Riss Mark Riss 1 2 2 2 w 7
    12 Lukas Fienhage L. Fienhage Lukas Fienhage 0 1* 0 1 0 2 +1
    13 Max Dilger M. Dilger Max Dilger 2 1 1 1 0 5
    14 Michael Haertel M. Haertel Michael Haertel 0 0 0 0 w 0
    Reszta Świata Reszta Świata 59
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Peter Kildemand P. Kildemand Peter Kildemand 2* 3 3 1 3 12 +1
    2 Robert Lambert R. Lambert Robert Lambert 3 2* 1 2 3 11 +1
    3 Andrzej Lebiediew A. Lebiediew Andrzej Lebiediew 2* 1 3 3 2 11 +1
    4 Anders Thomsen A. Thomsen Anders Thomsen 3 3 2* 3 1 12 +1
    5 Daniel Kaczmarek D. Kaczmarek Daniel Kaczmarek 3 0 0 0 2* 5 +1
    6 Jakub Jamróg J. Jamróg Jakub Jamróg 1 3 1 2* 1* 8 +2