Oczekują na start:
R1 Josh Pickering 0
czas Koniec zawodów
Finał A

Chris Holder najszybciej dopadł się do pierwszego łuku i odniósł bardzo pewne zwycięstwo.

Finał B

Masters na dystansie spadł z pierwszego na trzecie miejsce. Do finału A wjechał Brady Kurtz.

11
4
2
komentarz

Wiemy już, że bezpośrednio do finału A awansowali Chris HolderRohan Tungate i Max Fricke. W finale B pojadą z kolei Brady KurtzJack HolderSam Masters i Ryan Douglas. Jego zwycięzca uzupełni skład finału A.

Bieg 20

Zach Cook na drugim łuku pierwszego okrążenia ratował się przed upadkiem. Utrzymał się na maszynie, ale stracił dystans do rywali, a po chwili zjechał z toru. Tungate wygrał z łatwością.

3
1
1
Bieg 19

Jack Holder przez cztery okrążenia ścigał Fricke'a, jednak ten utrzymał czołową lokatę.

5
3
1
Bieg 18

Chris Holder na pierwszym łuku z łatwością objechał wszystkich rywali i wygrał z ogromną przewagą.

9
4
1
Bieg 17

Bezproblemowe zwycięstwo Brady'ego Kurtza. Spore odległości między zawodnikami.

8
1
2
1
1
Bieg 16

Lidsey upadł na drugim łuku pierwszego okrążenia, ale szybko zszedł na murawę.

Bieg 14

Tungate i Douglas niemal jednocześnie wpadli na linię mety.

Bieg 12

Morris ścigał Mastersa, jednocześnie uważając na rozpędzającego się Todda Kurtza.

Bieg 10

Na wyjściu z pierwszego łuku trzeciego okrążenia Douglas wyprzedził Sedgmena.

3
1
3
1
1
Bieg 9

W pojedynku braci Holderów górą Chris, który zostawił Jacka bezpośrednio za swoimi plecami. Z tyłu walkę o punkt wygrał Kurtz.

14
5
2
2
5
Bieg 8

Chris Holder na dystansie poradził sobie z Sedgmenem, ale nie był w stanie wyprzedzić prowadzącego od startu Lidseya.

9
2
4
5
Bieg 7

Upadek Tungate'a na drugim łuku pierwszego okrążenia, bieg przerwany. Keleher wykluczony za spowodowanie wypadku rywala.

Fricke na pierwszym łuku założył całą stawkę i pomknął po pewne trzy punkty. Todd Kurtz nie znalazł sposobu na Tungate'a, choć trzymał się blisko rywala.

7
4
2
2
2
Bieg 6

Jack Holder na pierwszym łuku miał problemy z motocyklem, w efekcie czego zjechał z toru. Morris na dystansie musiał uważać na kąsającego go Douglasa.

Bieg 4

Zane Keleher upadł na pierwszym łuku, ale wstał i kontynuował gonitwę. W niej najlepszy okazał się Chris Holder, który z każdym okrążeniem powiększał przewagę nad rywalami.

9
3
1
Bieg 3

Sedgmen objechał całą stawkę na pierwszym łuku, ale okrążenie później wyprzedził go bardzo szybki Tungate. Ten na dystansie tylko powiększał swoją przewagę.

4
1
1
Bieg 2

Jack Holder na początku drugiego okrążenia łatwo poradził sobie z Toddem Kurtzem. Młodszy z braci Holderów był zdecydowanie najszybszym zawodnikiem w tym wyścigu, wygrywając ze znaczną przewagą.

8
4
1
1
Bieg 1

Fricke na pierwszym łuku ostatniego okrążenia minął Kurtza przy krawężniku. Za ich plecamy Lidsey bezskutecznie ścigał Douglasa.