Bieg 15 czas 66.43 sek.
56
3 : 3
34

Grzegorz Walasek po słabszym starcie zdołał przejść na drugie miejsce. Próbował atakować Olivera Berntzona, ale Szwed był szybszy.

3

Rezerwa taktyczna: Oliver Berntzon za Mirosława Jabłońskiego.

Spokojne zwycięstwo Olivera Berntzona. Gdyby nie Szwed, mogłoby dojść do blamażu Car Gwarant Startu.

28

Wyścig bez historii - gospodarze lepiej wyszli ze startu i odnieśli zdecydowane zwycięstwo. Tym razem to goście walczyli pomiędzy sobą o punkt.

2

Rezerwa taktyczna: Damian Stalkowski za Kevina Fajfera.

Tomasz Gapiński musiał się sporo napracować, aby wyprzedzić na dystansie Damiana Stalkowskiego. Junior gości długo się bronić, ale ostatecznie skapitulował.

24

Na początku drugiego okrążenia Oliver Berntzon wyprzedził Grzegorza Walaska. Wyścig bez większych emocji.

40
20
21
20
23
Ile punktów zdobędzie Arged Malesa TŻ Ostrovia?
20

Kolejne przekonujące zwycięstwo gospodarzy. Na drugim łuku pierwszego okrążenia Nicolai Klindt wykonał efektowne nożyce, dzięki czemu wyprzedził Mirosława Jabłońskiego.

19

Wyścig przerwany z powodu nierównego startu. Frederik Jakobsen został wykluczony, ponieważ otrzymał drugie ostrzeżenie.

W drugiej odsłonie wyścigu spokojna wygrana Olivera Berntzona. Zawodnicy gospodarzy walczyli pomiędzy sobą o drugie miejsce.

16

Grzegorz Walasek prowadził od startu do mety, ale do samego końca musiał uważać na rozpędzonego Oskara Fajfera. Przez moment było 5:1 dla gospodarzy, ale Marcin Kościelski został wyprzedzony przez Fajfera, a następnie Kudriaszowa.

15:30

Bardzo dobrze dysponowani są zawodnicy TŻ Ostrovii, którzy po 7. biegach wypracowali już 16 punktów przewagi.

13

Od startu do mety na prowadzeniu znajdował się Aleksandr Łoktajew. Na ostatnim łuku przypilnował krawężnika, gdzie podążał także Mirosław Jabłoński. Zawodnik Car Gwarant Startu wytracił nieco prędkości, co wykorzystał Renat Gafurow. Rosjanin rzutem na taśmę wyprzedził swojego rywala, dając Ostrovii podwójne zwycięstwo.

12

Tym razem wyścig bez większych emocji. Najlepiej ze startu wyszedł Oliver Berntzon i to on wywalczył pewne zwycięstwo. Stawka dość mocno się rozciągnęła. Frederik Jakobsen do końca próbował zmniejszyć dystans do rywali.

Frederik Jakobsen otrzymał upomnienie za utrudnianie startu.

9

Podręcznikowy przykład rozegrania pierwszego łuku w wykonaniu zawodników gospodarzy. Nicolai Klindt stoczył walkę na łokcie z Oskarem Fajferem, a następnie rozprowadził rywali po pierwszym łuku, robiąc tym samym miejsce dla Tomasza Gapińskiego. Duńczyk był kosmicznie szybki.

8

Mirosław Jabłoński wygrał start i wyniósł się na zewnętrzną. To w jednej chwili wykorzystał Grzegorz Walasek, który przeszedł na prowadzenie. W tle trwała walka o trzecią pozycję pomiędzy młodzieżowcami.

71
37
14
26
28
Który z zawodników zajmie wyższe miejsce w 4. biegu?
6

Nieznacznie lepszym momentem startowym popisali się zawodnicy gości. Pierwszy łuk należał jednak dla podopiecznych Mariusza Staszewskiego. Ostrowianie znaleźli się na podwójnym prowadzeniu i z okrążenia na okrążenia powiększali swoją przewagę.

5

Na pierwszym łuku drugiego okrążenia Kevin Fajfer zanotował defekt i nie opanował motocykla, wobec czego doszło do upadku zawodnika z Gniezna i Kamila Nowackiego. Wyścig przerwany. Sędzia analizuje zapis wideo.

Kevin Fajfer i Kamil Nowacki wstali o własnych siłach. Junior Car Gwarant Startu Gniezno został wykluczony jako sprawca przerwania wyścigu. W drugiej odsłonie wyścig został przerwany z powodu nierównego startu. Marcin Kościelski otrzymał ostrzeżenie od sędziego.

Do trzech razy sztuka - tym razem udało się odjechać cały wyścig. Od startu do mety prowadzili gospodarze. Damian Stalkowski starał się gonić Marcina Kościelskiego, ale bezskutecznie.