Bieg 15
45
2 : 4
43

Gospodarze po pierwszym łuku wyjechali na podwójne prowadzenie, a już na drugim wirażu na 5:1 jechali... goście. Duet opolan gonił Jensen, dopinając swego na prostej przeciwległej do startu ostatniego okrążenia! Duńczyk bohaterem Polonii Piła.

39

Woelbert dwoił się i troił, by choćby rozdzielić parę gospodarzy, ale nic nie zdziałał. 5:1 dla miejscowych.

komentarz

OK Bedmet Kolejarz Opole jest już pewny zdobycia punktu bonusowego.

38

Polis na pierwszym łuku zamknął Jensena, a na drugim wirażu na drugą lokatę przedarł się Pedersen.

33

Bieg przerwany po nierównym starcie. Ostrzeżenie dla Woelberta - drugie w tym meczu. Niemiec zostaje zatem wykluczony z wyścigu.

Na pierwszym łuku trzeciego okrążenia upadł Bartoch, bieg przerwany. Bartoch wykluczony. Kosmetyka toru.

Wojdyło wygrał start, ale już na wejściu w drugi łuk minął go Bober.

Rezerwa zwykła: Wojdyło za Łęgowika.

Wyścig przerwany po nierównym starcie. Ostrzeżenie dla Szczepaniaka.

Na wyjściu z drugiego łuku pociągnęło Wojdyłę, który zahaczył o tylne koło Barana i wylądował na torze. Bieg przerwany. Wojdyło wstał o własnych siłach, został wykluczony. Wojdyło zdolny do dalszej jazdy.

Na pierwszym łuku pociągnęło Jonassona, po czym jego motocykl podciął jeszcze Barana. Bieg przerwany. Na szczęście obaj wstali o własnych siłach. Jonasson wykluczony.

Przedstawiele gości wraz z komisarzem toru sprawdzają nawierzchnię.

Na wyjściu z pierwszego łuku Szczepaniak objechał Barana.

40
28
13
12
13
komentarz

Przedłuża się przerwa. Powód: na tor wylano zbyt wiele wody.