Bieg 15 czas 62.53 sek.
47
4 : 2
42

Pewna wygrana niepokonanego dzisiaj Jaimona Lidseya. Polonia Piła wypada z fazy play-off!

34
25
12
11
9
18:48

Tylko podwójne zwycięstwo Polonii Piła da jej awans do fazy play-off! Stan dwumeczu: 84:89

12
8
3
7
18:47

Dwie minuty przerwy dla Andreasa Lyagera.

1

Lyager jako rezerwa taktyczna za Bobera. Pludra za Szaluderbacha.

Bieg przerwany. Fatalny upadek na pierwszym łuku. Leżą obaj zawodnicy Stainer Unii Kolejarz Rawicz. Po dłuższej chwili obaj zawodnicy wstali z toru o własnych siłach i zeszli do parku maszyn. Arkadiusz Pawlak zostaje wykluczony z powtórki.

1

Z wyjścia spod taśmy para gospodarzy prowadziła podwójnie, jednak jeszcze na pierwszym okrążeniu Chlupac spadł na ostatnie miejsce. Ogromne odstępy między zawodnikami.

0

Pewna wygrana Lyagera. Pawlak do samej mety starał się go wyprzedził, jednak bezskutecznie.

0

Szymon Szaluderbach najlepiej spod taśmy, jednak Jeppesen na wyjściu z pierwszego łuku przedarł się na prowadzenie.

26

Bieg przerwany. Na wyjściu z pierwszego łuku upadł Petr Chlupac, a Arkadiusz Pawlak położył motocykl na torze, aby nie wjechać w kolegę z pary. Chlupac zostaje wykluczony z powtórki biegu.

Karol Baran najlepiej wyszedł spod taśmy, jednak Arkadiusz Pawlak minął go na wyjściu z pierwszego łuku.

18
20
4
4
9
17:40

Oskar Bober otrzymuje żółtą kartkę. Sędzia Tomasz Fiałkowski udał się do parku maszyn.

23

Fatalny upadek na ostatnim łuku! Na torze leżą Oskar Bober i Szymon Szlauderbach. Zawodnik Polonii Piła jechał ostatni i bez pardonu wjechał w mlodzieżowca Unii Kolejarza. Obaj zawodnicy najpierw uderzyli o tor, a następnie wpadli w drewnianą bandę. Na szczęście obaj zawodnicy udali się do parku maszyn o własnych siłach, jednak zniszczeniu uległa banda, która wymaga naprawy.

21

Pewne zwycięstwo pary gospodarzy. Na wyjściu z pierwszego łuku przedarli się oni na dwa pierwsze miejsca.

20

Bieg przerwany. Bardzo groźny upadek Piotra Gryszpińskiego na wyjściu z drugiego łuku. Karetka wyjeżdża na tor. Na szczęście młody zawodnik sam wstał z toru, ale do parku maszyn zjedzie w karetce. W momencie przerwania biegu Polonia Piła prowadziła podwójnie. Piotr Gryszpiński jest zdolny do dalszej jazdy.

Karol Baran najlepiej ze startu, jednak już na wyjściu z pierwszego łuku spadł na ostatnią pozycję. Między zawodnikami porobiły się duże odległości.