Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
2. półfinał DMEJ w Glumsø
  • DMEJ
  • 01 Czerwca 2019, 14:10
Reprezentacja Finlandii Finlandia Reprezentacja Finlandii 13
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Antti Vuolas A. Vuolas Antti Vuolas 1 0 2 1 0 4
2 Timi Salonen T. Salonen Timi Salonen 0 0 1 1 2
3 Toni Hyyrylainen T. Hyyrylainen Toni Hyyrylainen 1 0 0 d 1 2 4
4 Niklas Sayrio N. Sayrio Niklas Sayrio 0 1 1 1 0 3
Reprezentacja Danii Dania Reprezentacja Danii 39
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Patrick Hansen P. Hansen Patrick Hansen 2 3 2 w u 7
2 Mads Hansen M. Hansen Mads Hansen 3 - 3 3 1 10
3 Tim Soerensen T. Soerensen Tim Soerensen 3 3 2 2 2 12
4 Jonas Jeppesen J. Jeppesen Jonas Jeppesen 1 2 w - 3
5 Jonas Seifert-Salk J. Seifert-Salk Jonas Seifert-Salk 2 2 3 7
Reprezentacja Rosji Rosja Reprezentacja Rosji 30
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Roman Lachbaum R. Lachbaum Roman Lachbaum 2 1 3 2 3 11
2 Gleb Czugunow G. Czugunow Gleb Czugunow t 0 1 0 0 1
3 Arsłan Fajzulin A. Fajzulin Arsłan Fajzulin 2 1 1 0 3 7
4 Nikita Zubariew N. Zubariew Nikita Zubariew 3 2 w 3 3 11
Reprezentacja Łotwy Łotwa Reprezentacja Łotwy 38
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Oleg Michaiłow O. Michaiłow Oleg Michaiłow 2 3 2 3 2 12
2 Artiom Trofimow A. Trofimow Artiom Trofimow 3 1 3 2 1 10
3 Davis Kurmis D. Kurmis Davis Kurmis 1 3 3 3 1 11
4 Daniił Kołodinski D. Kołodinski Daniił Kołodinski w 2 w 1 2 5
Bieg 20
  • Nikita Zubariew 3
  • Antti Vuolas 0
  • Tim Soerensen 2
  • Davis Kurmis 1
Bieg 19
  • Niklas Sayrio 0
  • Mads Hansen 1
  • Oleg Michaiłow 2
  • Roman Lachbaum 3
Bieg 18
  • Patrick Hansen u
  • Artiom Trofimow 1
  • Arsłan Fajzulin 3
  • Toni Hyyrylainen 2
Bieg 17
  • Daniił Kołodinski 2
  • Gleb Czugunow 0
  • Toni Hyyrylainen 1
  • Jonas Seifert-Salk 3
Bieg 16
  • Antti Vuolas 1
  • Oleg Michaiłow 3
  • Patrick Hansen w
  • Roman Lachbaum 2
Bieg 15
  • Gleb Czugunow 0
  • Timi Salonen 1
  • Artiom Trofimow 2
  • Mads Hansen 3
Bieg 14
  • Niklas Sayrio 1
  • Davis Kurmis 3
  • Arsłan Fajzulin 0
  • Tim Soerensen 2
Bieg 13
  • Daniił Kołodinski 1
  • Jonas Seifert-Salk Rezerwa zwykła za Jonas Jeppesen 2
  • Toni Hyyrylainen d
  • Nikita Zubariew 3

ZOBACZ WIDEO Zeszłoroczny sezon mógł uśpić Włókniarza. Czy należało mocniej powalczyć o Vaculika?

Bieg 12
  • Davis Kurmis 3
  • Jonas Jeppesen w
  • Gleb Czugunow 1
  • Antti Vuolas 2
Bieg 11
  • Tim Soerensen 2
  • Roman Lachbaum 3
  • Timi Salonen 1
  • Daniił Kołodinski w
Bieg 10
  • Artiom Trofimow 3
  • Patrick Hansen 2
  • Arsłan Fajzulin 1
  • Toni Hyyrylainen 0
Bieg 9
  • Mads Hansen 3
  • Niklas Sayrio 1
  • Nikita Zubariew w
  • Oleg Michaiłow 2

 

ZOBACZ WIDEO Czy bunt zawodników był potrzebny? Bartosz Smektała o odwołanym finale Złotego Kasku

 

Bieg 8
  • Nikita Zubariew 2
  • Artiom Trofimow 1
  • Antti Vuolas 0
  • Tim Soerensen 3
Bieg 7
  • Oleg Michaiłow 3
  • Arsłan Fajzulin 1
  • Jonas Jeppesen 2
  • Timi Salonen 0
Bieg 6
  • Toni Hyyrylainen 0
  • Roman Lachbaum 1
  • Davis Kurmis 3
  • Jonas Seifert-Salk Rezerwa zwykła za Mads Hansen 2
Bieg 5
  • Gleb Czugunow 0
  • Daniił Kołodinski 2
  • Patrick Hansen 3
  • Niklas Sayrio 1
Bieg 4
  • Mads Hansen 3
  • Antti Vuolas 1
  • Daniił Kołodinski w
  • Arsłan Fajzulin 2
Bieg 3
  • Timi Salonen 0
  • Nikita Zubariew 3
  • Patrick Hansen 2
  • Davis Kurmis 1
Bieg 2
  • Tim Soerensen 3
  • Toni Hyyrylainen 1
  • Oleg Michaiłow 2
  • Gleb Czugunow t
Bieg 1
  • Roman Lachbaum 2
  • Jonas Jeppesen 1
  • Niklas Sayrio 0
  • Artiom Trofimow 3

Wyniki za Jacqueline Seidlitz

Większość zawodników jest już po treningu, który odbył sie kilka godzin przed zawodami.

 

Awans do finału wywalczy najlepszy zespół. Rozstawieni są Francuzi i Polacy.

Kto według ciebie wygra?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Zobacz również
    Finlandia Reprezentacja Finlandii 13
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Antti Vuolas A. Vuolas Antti Vuolas 1 0 2 1 0 4
    2 Timi Salonen T. Salonen Timi Salonen 0 0 1 1 2
    3 Toni Hyyrylainen T. Hyyrylainen Toni Hyyrylainen 1 0 0 d 1 2 4
    4 Niklas Sayrio N. Sayrio Niklas Sayrio 0 1 1 1 0 3
    Dania Reprezentacja Danii 39
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Patrick Hansen P. Hansen Patrick Hansen 2 3 2 w u 7
    2 Mads Hansen M. Hansen Mads Hansen 3 - 3 3 1 10
    3 Tim Soerensen T. Soerensen Tim Soerensen 3 3 2 2 2 12
    4 Jonas Jeppesen J. Jeppesen Jonas Jeppesen 1 2 w - 3
    5 Jonas Seifert-Salk J. Seifert-Salk Jonas Seifert-Salk 2 2 3 7
    Rosja Reprezentacja Rosji 30
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Roman Lachbaum R. Lachbaum Roman Lachbaum 2 1 3 2 3 11
    2 Gleb Czugunow G. Czugunow Gleb Czugunow t 0 1 0 0 1
    3 Arsłan Fajzulin A. Fajzulin Arsłan Fajzulin 2 1 1 0 3 7
    4 Nikita Zubariew N. Zubariew Nikita Zubariew 3 2 w 3 3 11
    Łotwa Reprezentacja Łotwy 38
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Oleg Michaiłow O. Michaiłow Oleg Michaiłow 2 3 2 3 2 12
    2 Artiom Trofimow A. Trofimow Artiom Trofimow 3 1 3 2 1 10
    3 Davis Kurmis D. Kurmis Davis Kurmis 1 3 3 3 1 11
    4 Daniił Kołodinski D. Kołodinski Daniił Kołodinski w 2 w 1 2 5