Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
3. kolejka ligi czeskiej w Pardubicach
Zlata Prilba Pardubice Zlata Prilba Pardubice Zlata Prilba Pardubice 30+2
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Daniel Silhan D. Silhan Daniel Silhan - - - - 0
2 Patrik Mikel P. Mikel Patrik Mikel 1 0 0 0 0 1
3 Grzegorz Walasek G. Walasek Grzegorz Walasek 2 3 2 1 1 9
4 Hynek Stichauer H. Stichauer Hynek Stichauer 1 2 3 1 1 8
5 Vaclav Milik V. Milik Vaclav Milik 3 2 2 2 3 12 +2
AK Marketa Praga AK Marketa Praga AK Marketa Praga 31
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Petr Chlupac P. Chlupac Petr Chlupac - 0 1 1 2
2 Michal Skurla M. Skurla Michal Skurla 0 - 1 - 1
3 Ondrej Smetana O. Smetana Ondrej Smetana 1 1 1 2 2 7
4 Jan Kvech J. Kvech Jan Kvech 3 1 2 3 2 11
5 Josef Franc J. Franc Josef Franc 2 3 3 2 u 10
AK 3ton Slany AK 3ton Slany AK 3ton Slany 32
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Jakub Valković J. Valković Jakub Valković 0 0 0 0 1 1
2 Zdenek Simota Z. Simota Zdenek Simota 2 2 1 2 0 7
3 Martin Malek M. Malek Martin Malek - - - - 0
4 Eduard Krcmar E. Krcmar Eduard Krcmar 3 3 3 2 1 12
5 Jakub Jamróg J. Jamróg Jakub Jamróg 3 0 3 3 3 12
SC Interteam SC Interteam 30+3
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Adrian Gała A. Gała Adrian Gała 1 2 d - 3
2 Filip Hajek F. Hajek Filip Hajek 0 - - 1 1
3 Daniel Klima D. Klima Daniel Klima 2 1 0 w 2 5
4 Zdenek Holub Z. Holub Zdenek Holub d 1 2 0 0 3
5 Martin Vaculik M. Vaculik Martin Vaculik 3 3 6 3 3 18 +3

Odbędzie się jeszcze wyścig dodatkowy o 3. miejsce.

Bieg 20
  • Jakub Valković 1
  • Vaclav Milik 3
  • Josef Franc u
  • Daniel Klima 2

Franc prowadził przed Milikem, ale potem spadł na drugie miejsce i zanotował upadek. Dzięki temu po zwycięstwo w zawodach sięgnęło AK 3ton Slany.

Czy drużyna AK 3ton Slany zwycięży w Pardubicach?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Bieg 19
  • Hynek Stichauer 1
  • Jan Kvech 2
  • Martin Vaculik 3
  • Zdenek Simota 0

Od startu do mety prowadził Martin Vaculik, ale atakował go Jan Kvech.

Bieg 18
  • Josef Franc 2
  • Zdenek Holub 0
  • Jakub Jamróg 3
  • Grzegorz Walasek 1

Jakub Jamróg zdołał odeprzeć ataki Josefa Franca.

Bieg 17
  • Martin Vaculik 3
  • Eduard Krcmar 1
  • Patrik Mikel 0
  • Ondrej Smetana 2

Przed startem zgasł motocykl Eduarda Krcmara. Z pomocą kierownika startu maszynę udało się odpalić.

Bieg 16
  • Vaclav Milik Rezerwa zwykła za Daniel Silhan 2
  • Martin Vaculik Rezerwa taktyczna za Adrian Gała , Joker 6
  • Petr Chlupac 1
  • Jakub Valković 0

Joker: Martin Vaculik za Adriana Gałę.

Rezerwa zwykła: Vaclav Milik za Daniela Silhana.

Bieg 15
  • Zdenek Simota 2
  • Patrik Mikel 0
  • Filip Hajek 1
  • Josef Franc Rezerwa zwykła za Michal Skurla 3

Rezerwa zwykła: Josef Franc za Michala Skurlę.

Ciekawą walkę o pierwsze miejsce stoczyli Josef Franc i Zdenek Simota.

Bieg 14
  • Hynek Stichauer 1
  • Daniel Klima w
  • Jakub Jamróg Rezerwa zwykła za Martin Malek 3
  • Ondrej Smetana 2

Rezerwa zwykła: Jakub Jamróg za Martina Malka.

Po ataku na Ondreja Smetanę, upadek zanotował Daniel Klima. Na torze pojawiła się karetka, ale Klima wstał o własnych siłach. Jest wykluczony z powtórki.

Bieg 13
  • Zdenek Holub 0
  • Jan Kvech 3
  • Grzegorz Walasek 1
  • Eduard Krcmar 2

Grzegorz Walasek na dystansie minął Zdenka Holuba.

Bieg 12
  • Daniel Klima 0
  • Michal Skurla 1
  • Eduard Krcmar 3
  • Vaclav Milik Rezerwa zwykła za Daniel Silhan 2

Rezerwa zwykła: Vaclav Milik za Daniela Silhana

Ciekawą walkę o pierwsze miejsce stoczyli Vaclav Milik i Eduard Krcmar.

Bieg 11
  • Petr Chlupac 1
  • Jakub Jamróg Rezerwa zwykła za Martin Malek 3
  • Patrik Mikel 0
  • Zdenek Holub 2

Rezerwa zwykła: Jakub Jamróg za Martina Malka.

Bieg 10
  • Martin Vaculik Rezerwa zwykła za Filip Hajek 3
  • Ondrej Smetana 1
  • Jakub Valković 0
  • Grzegorz Walasek 2

Rezerwa zwykła: Martin Vaculik za Filipa Hajka

Bieg 9
  • Jan Kvech 2
  • Hynek Stichauer 3
  • Zdenek Simota 1
  • Adrian Gała d

Pech Adriana Gały, Polak zanotował defekt motocykla na trzeciej pozycji.

Bieg 8
  • Jakub Jamróg Rezerwa zwykła za Martin Malek 0
  • Martin Vaculik Rezerwa zwykła za Filip Hajek 3
  • Vaclav Milik Rezerwa zwykła za Daniel Silhan 2
  • Jan Kvech 1

Rezerwy zwykłe: Jakub Jamróg za Martina Malka, Vaclav Milik za Daniela Silhana, Martin Vaculik za Filipa Hajka.

Bieg 7
  • Adrian Gała 2
  • Eduard Krcmar 3
  • Ondrej Smetana 1
  • Patrik Mikel 0
Bieg 6
  • Grzegorz Walasek 3
  • Zdenek Simota 2
  • Daniel Klima 1
  • Petr Chlupac 0

Świetną walkę o pierwsze miejsce stoczyli Grzegorz Walasek i Zdenek Simota. Górą w tym starciu Polak.

Bieg 5
  • Jakub Valković 0
  • Zdenek Holub 1
  • Josef Franc Rezerwa zwykła za Michal Skurla 3
  • Hynek Stichauer 2

Rezerwa zwykła: Josef Franc za Michala Skurlę.

Bieg 4
  • Ondrej Smetana 1
  • Vaclav Milik Rezerwa zwykła za Daniel Silhan 3
  • Zdenek Holub d
  • Zdenek Simota 2

Rezerwa zwykła: Vaclav Milik za Daniela Silhana.

Zdenek Simota otrzymał ostrzeżenie za utrudnianie startu. Zdenek Holub zanotował defekt motocykla na końcu stawki.

Bieg 3
  • Patrik Mikel 1
  • Jakub Valković 0
  • Jan Kvech 3
  • Daniel Klima 2

Jan Kvech na dystansie uporał się z Danielem Klimą.

Bieg 2
  • Michal Skurla 0
  • Grzegorz Walasek 2
  • Adrian Gała 1
  • Jakub Jamróg Rezerwa zwykła za Martin Malek 3

Rezerwa zwykła: Jakub Jamróg za Martina Malka.

Grzegorz Walasek bezskutecznie atakował Jakuba Jamroga.

Bieg 1
  • Eduard Krcmar 3
  • Josef Franc Rezerwa zwykła za Petr Chlupac 2
  • Hynek Stichauer 1
  • Filip Hajek 0

Rezerwa zwykła: Josef Franc za Petra Chlupaca.

Josef Franc najlepiej wyszedł ze startu, ale na dystansie wyprzedził go Eduard Krcmar. W walkę o drugą pozycję włączył się jeszcze na chwilę Hynek Stichauer.

Wbrew wcześniejszym zapowiedziom, zawody nie rozpoczną się o 18.15. Uczestnicy pierwszego biegu są już na torze.

Który z Polaków zdobędzie więcej punktów?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Z uwagi na kiepskie prognozy pogody, zawody rozpoczną się bez prezentacji.

Kto zwycięży w tym spotkaniu?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Start do pierwszego biegu zaplanowano na godz. 18.15.

Relacja na podstawie speedwaylive.eu.

Nadchodzące biegi
Bieg dodatkowy o 3. miejsce
  • Vaclav Milik 2
  • Brak zawodnika
  • Brak zawodnika
  • Martin Vaculik 3

Zobacz również

    Zlata Prilba Pardubice Zlata Prilba Pardubice 30
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Daniel Silhan D. Silhan Daniel Silhan - - - - 0
    2 Patrik Mikel P. Mikel Patrik Mikel 1 0 0 0 0 1
    3 Grzegorz Walasek G. Walasek Grzegorz Walasek 2 3 2 1 1 9
    4 Hynek Stichauer H. Stichauer Hynek Stichauer 1 2 3 1 1 8
    5 Vaclav Milik V. Milik Vaclav Milik 3 2 2 2 3 12 +2
    AK Marketa Praga AK Marketa Praga 31
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Petr Chlupac P. Chlupac Petr Chlupac - 0 1 1 2
    2 Michal Skurla M. Skurla Michal Skurla 0 - 1 - 1
    3 Ondrej Smetana O. Smetana Ondrej Smetana 1 1 1 2 2 7
    4 Jan Kvech J. Kvech Jan Kvech 3 1 2 3 2 11
    5 Josef Franc J. Franc Josef Franc 2 3 3 2 u 10
    AK 3ton Slany AK 3ton Slany 32
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Jakub Valković J. Valković Jakub Valković 0 0 0 0 1 1
    2 Zdenek Simota Z. Simota Zdenek Simota 2 2 1 2 0 7
    3 Martin Malek M. Malek Martin Malek - - - - 0
    4 Eduard Krcmar E. Krcmar Eduard Krcmar 3 3 3 2 1 12
    5 Jakub Jamróg J. Jamróg Jakub Jamróg 3 0 3 3 3 12
    SC Interteam SC Interteam 30
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Adrian Gała A. Gała Adrian Gała 1 2 d - 3
    2 Filip Hajek F. Hajek Filip Hajek 0 - - 1 1
    3 Daniel Klima D. Klima Daniel Klima 2 1 0 w 2 5
    4 Zdenek Holub Z. Holub Zdenek Holub d 1 2 0 0 3
    5 Martin Vaculik M. Vaculik Martin Vaculik 3 3 6 3 3 18 +3