Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
Bieg 15
Wostok Władywostok 55
4 : 2
38 Turbina Bałakowo
  • Artiom Łaguta 3
  • Ilja Czałow 0
  • Witalij Kotlar 1
  • Władimir Borodulin 2
Bieg 14
Wostok Władywostok 51
3 : 3
36 Turbina Bałakowo
  • Nicki Pedersen 3
  • Grigorij Łaguta 2
  • Aleksandr Kajbuszew 0
  • Krzysztof Buczkowski 1
Bieg 13
Wostok Władywostok 48
3 : 3
33 Turbina Bałakowo
  • Ilja Czałow 2
  • Grigorij Łaguta Rezerwa zwykła za Siergiej Łogaczow 3
  • Władimir Bogma Rezerwa zwykła za Ilja Kuzniecow 1
  • Mark Karion 0

Rezerwa zwykła: Grigorij Łaguta za Siergieja Łogaczowa, Władimir Bogma za Ilję Kuzniecowa.

Bieg 12
Wostok Władywostok 45
2 : 7
30 Turbina Bałakowo
  • Władimir Borodulin 1
  • Artiom Łaguta 2
  • Nicki Pedersen Rezerwa taktyczna za Władimir Morozow , Joker 6
  • Krzysztof Buczkowski u

Joker: Nicki Pedersen za Władimira Morozowa.

Krzysztof Buczkowski nie ukończył wyścigu wskutek upadku.

Bieg 11
Wostok Władywostok 43
2 : 4
23 Turbina Bałakowo
  • Siergiej Łogaczow 2
  • Ilja Czałow 3
  • Paweł Łaguta Rezerwa zwykła za Witalij Kotlar 0
  • Aleksandr Kajbuszew 1

Rezerwa zwykła: Paweł Łaguta za Witalija Kotlara.

Siergiej Łogaczow powrócił na tor po kontuzji!

Bieg 10
Wostok Władywostok 41
5 : 1
19 Turbina Bałakowo
  • Władimir Bogma Rezerwa zwykła za Ilja Kuzniecow 0
  • Krzysztof Buczkowski 2
  • Władimir Borodulin 1
  • Paweł Łaguta Rezerwa zwykła za Mark Karion 3

Rezerwa zwykła: Władimir Bogma za Ilję Kuzniecowa, Paweł Łaguta za Marka Kariona.

Bieg 9
Wostok Władywostok 36
4 : 2
18 Turbina Bałakowo
  • Artiom Łaguta 3
  • Nicki Pedersen Rezerwa zwykła za Władimir Morozow 2
  • Grigorij Łaguta Rezerwa zwykła za Siergiej Łogaczow 1
  • Ilja Czałow 0

Rezerwa zwykła: Nicki Pedersen za Władimira Morozowa, Grigorij Łaguta za Siergieja Łogaczowa.

Bieg 8
Wostok Władywostok 32
5 : 1
16 Turbina Bałakowo
  • Witalij Kotlar 3
  • Aleksandr Kajbuszew w
  • Mark Karion 2
  • Władimir Bogma Rezerwa zwykła za Ilja Kuzniecow 1

Rezerwa zwykła: Władimir Bogma za Ilję Kuzniecowa.

Aleksandr Kajbuszew zanotował upadek i został wykluczony.

Bieg 7
Wostok Władywostok 27
4 : 2
15 Turbina Bałakowo
  • Władimir Borodulin 2
  • Paweł Łaguta Rezerwa zwykła za Mark Karion 1
  • Aleksandr Kajbuszew w
  • Grigorij Łaguta Rezerwa zwykła za Siergiej Łogaczow 3

Rezerwa zwykła: Paweł Łaguta za Marka Kariona, Grigorij Łaguta za Siergieja Łogaczowa.

Aleksandr Kajbuszew wykluczony za spowodowanie upadku Pawła Łaguty.

Bieg 6
Wostok Władywostok 23
5 : 1
13 Turbina Bałakowo
  • Władimir Bogma Rezerwa zwykła za Ilja Kuzniecow 1
  • Artiom Łaguta 2
  • Ilja Czałow d
  • Witalij Kotlar 3

Po biegu kierownictwo Turbiny złożyło protest w sprawie sytuacji pomiędzy Artiomem Łagutą i Ilją Czałowem. Protest został odrzucony, a wyniki biegu utrzymane.

Bieg 5
Wostok Władywostok 18
4 : 2
12 Turbina Bałakowo
  • Mark Karion 3
  • Władimir Borodulin 0
  • Krzysztof Buczkowski 1
  • Nicki Pedersen Rezerwa zwykła za Władimir Morozow 2

Rezerwa zwykła: Nicki Pedersen za Władimira Morozowa.

Bieg 4
Wostok Władywostok 14
5 : 1
10 Turbina Bałakowo
  • Aleksandr Kajbuszew w
  • Krzysztof Buczkowski 2
  • Nicki Pedersen Rezerwa zwykła za Władimir Morozow 1
  • Paweł Łaguta Rezerwa zwykła za Witalij Kotlar 3

Rezerwa zwykła: Nicki Pedersen za Władimira Morozowa, Paweł Łaguta za Witalija Kotlara.

Aleksandr Kajbuszew zanotował upadek i został wykluczony.

Bieg 3
Wostok Władywostok 9
5 : 1
9 Turbina Bałakowo
  • Grigorij Łaguta Rezerwa zwykła za Siergiej Łogaczow 2
  • Władimir Bogma Rezerwa zwykła za Ilja Kuzniecow 1
  • Artiom Łaguta 3
  • Władimir Borodulin 0

Rezerwa zwykła: Grigorij Łaguta za Siergieja Łogaczowa, Władimir Bogma za Ilję Kuzniecowa.

Bieg 2
Wostok Władywostok 4
2 : 4
8 Turbina Bałakowo
  • Krzysztof Buczkowski 2
  • Ilja Czałow 3
  • Mark Karion 0
  • Aleksandr Kajbuszew 1

Krzysztof Buczkowski do końca walczył o zwycięstwo.

Bieg 1
Wostok Władywostok 2
2 : 4
4 Turbina Bałakowo
  • Nicki Pedersen Rezerwa zwykła za Władimir Morozow 3
  • Witalij Kotlar 2
  • Ilja Kuzniecow 1
  • Artiom Łaguta w

Zmiana: Nicki Pedersen za Władimira Morozowa.

Upadek Artioma Łaguty i Witalija Kotlara. Pierwszy z nich został wykluczony.

Pod nr 2 wystąpi Ilja Kuzniecow. Prezentacja została zakończona.

We Władywostoku trwa prezentacja.

Relacja na podstawie vk.com.

Zobacz również

    Wostok Wostok Władywostok 55
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    9 Artiom Łaguta A. Łaguta Artiom Łaguta w 3 2* 3 2 3 13 +1
    10 Mark Karion M. Karion Mark Karion 0 3 - 2* - 0 5 +1
    11 Krzysztof Buczkowski K. Buczkowski Krzysztof Buczkowski 2 2* 1 2* u 1* 8 +3
    12 Witalij Kotlar W. Kotlar Witalij Kotlar 2 - 3 3 - 1 9
    13 Siergiej Łogaczow S. Łogaczow Siergiej Łogaczow - - - 2 - 2
    14 Paweł Łaguta P. Łaguta Paweł Łaguta 3 1 3 0 7
    15 Grigorij Łaguta G. Łaguta Grigorij Łaguta 2* 3 1 3 2 11 +1
    Turbina Bałakowo Turbina Bałakowo 38
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Władimir  Morozow W. Morozow Władimir Morozow - - - - - 0
    2 Ilja Kuzniecow I. Kuzniecow Ilja Kuzniecow 1 - - - - - 1
    3 Władimir Borodulin W. Borodulin Władimir Borodulin 0 0 2 1 1 2 6
    4 Aleksandr Kajbuszew A. Kajbuszew Aleksandr Kajbuszew 1 w w w 1 0 2
    5 Ilja Czałow I. Czałow Ilja Czałow 3 d 0 3 2 0 8
    6 Władimir  Bogma W. Bogma Władimir Bogma 1 1 1 0 1* 4 +1
    7 Nicki Pedersen N. Pedersen Nicki Pedersen 3 1 2 2 6 3 17