Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
IX runda DMPJ w Pardubicach
Drużyna ACCR Drużyna ACCR 25
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Jan Kvech J. Kvech Jan Kvech 2 3 3 3 11
2 Petr Chlupac P. Chlupac Petr Chlupac 3 2 2 3 10
3 Patrik Mikel P. Mikel Patrik Mikel 0 2 - 2 4
19 Daniel Silhan D. Silhan Daniel Silhan 0 0
PGG ROW Rybnik PGG ROW Rybnik PGG ROW Rybnik 21
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
4 Robert Chmiel R. Chmiel Robert Chmiel 1 1 3 3 8
5 Mateusz Tudzież M. Tudzież Mateusz Tudzież 0 3 2 3 8
6 Przemysław Giera P. Giera Przemysław Giera 0 2 1 2 5
Fogo Unia Leszno Fogo Unia Leszno Fogo Unia Leszno 15
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
7 Kacper Pludra K. Pludra Kacper Pludra 3 1 0 1 5
8 Szymon Szlauderbach S. Szlauderbach Szymon Szlauderbach 3 3 2 0 8
9 Krzysztof Sadurski K. Sadurski Krzysztof Sadurski 1 1 0 0 2
Fogo Unia Leszno 2 Fogo Unia Leszno 2 Fogo Unia Leszno 2 21
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
10 Liam May L. May Liam May 2 1 1 2 6
11 Ben Ernst B. Ernst Ben Ernst 0 1 0 2 3
12 Matthew Gilmore M. Gilmore Matthew Gilmore 3 3 3 3 12
OK Bedmet Kolejarz Opole OK Bedmet Kolejarz Opole OK Bedmet Kolejarz Opole 6
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
13 Mateusz Adamczewski M. Adamczewski Mateusz Adamczewski 0 1 1 0 2
14 Mateusz Dul M. Dul Mateusz Dul w 0 0 0 0
15 Jarosław Krzywosz J. Krzywosz Jarosław Krzywosz d 2 1 1 4
Arged Malesa TŻ Ostrovia Arged Malesa TŻ Ostrovia Arged Malesa TŻ Ostrovia 19
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
16 Kamil Nowacki K. Nowacki Kamil Nowacki 3 3 1 w 7
17 Marcin Kościelski M. Kościelski Marcin Kościelski 2 2 2 2 8
18 Kacper Grzelak K. Grzelak Kacper Grzelak 2 0 1 1 4
Bieg 18
  • Patrik Mikel 2
  • Jarosław Krzywosz 1
  • Jan Kvech 3
  • Mateusz Adamczewski 0
Bieg 17
  • Mateusz Tudzież 3
  • Kamil Nowacki w
  • Przemysław Giera 2
  • Kacper Grzelak 1
Bieg 16
  • Ben Ernst 2
  • Kacper Pludra 1
  • Matthew Gilmore 3
  • Szymon Szlauderbach 0
Bieg 15
  • Szymon Szlauderbach 2
  • Przemysław Giera 1
  • Krzysztof Sadurski 0
  • Robert Chmiel 3
Bieg 14
  • Mateusz Adamczewski 1
  • Liam May 2
  • Mateusz Dul 0
  • Matthew Gilmore 3
Bieg 13
  • Marcin Kościelski 2
  • Jan Kvech 3
  • Kacper Grzelak 1
  • Daniel Silhan Rezerwa zwykła za Patrik Mikel 0
Bieg 12
  • Robert Chmiel 3
  • Ben Ernst 0
  • Mateusz Tudzież 2
  • Liam May 1

Relacja na podstawie online.speedwaylive.eu.

Bieg 11
  • Petr Chlupac 3
  • Mateusz Adamczewski 1
  • Patrik Mikel 2
  • Mateusz Dul 0
Bieg 10
  • Kamil Nowacki 1
  • Szymon Szlauderbach 3
  • Marcin Kościelski 2
  • Kacper Pludra 0
Bieg 9
  • Mateusz Dul 0
  • Mateusz Tudzież 3
  • Jarosław Krzywosz 1
  • Przemysław Giera 2
Bieg 8
  • Liam May 1
  • Kacper Grzelak 0
  • Matthew Gilmore 3
  • Marcin Kościelski 2
Bieg 7
  • Krzysztof Sadurski 0
  • Petr Chlupac 2
  • Kacper Pludra 1
  • Jan Kvech 3
Bieg 6
  • Przemysław Giera 0
  • Marcin Kościelski 2
  • Robert Chmiel 1
  • Kamil Nowacki 3
Bieg 5
  • Jarosław Krzywosz 2
  • Krzysztof Sadurski 1
  • Mateusz Adamczewski 0
  • Szymon Szlauderbach 3

Oglądaj NA ŻYWO: Dackarna Malilla - Vetlanda Speedway. Start o godz. 19:00!

Bieg 4
  • Matthew Gilmore 3
  • Patrik Mikel 0
  • Ben Ernst 1
  • Petr Chlupac 2
Bieg 3
  • Kacper Grzelak 2
  • Mateusz Dul w
  • Kamil Nowacki 3
  • Jarosław Krzywosz d
Bieg 2
  • Kacper Pludra 3
  • Liam May 2
  • Krzysztof Sadurski 1
  • Ben Ernst 0
Bieg 1
  • Jan Kvech 2
  • Robert Chmiel 1
  • Petr Chlupac 3
  • Mateusz Tudzież 0

Relacja na podstawie online.speedwaylive.eu.

Zobacz również

    Drużyna ACCR Drużyna ACCR 25
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Jan Kvech J. Kvech Jan Kvech 2 3 3 3 11
    2 Petr Chlupac P. Chlupac Petr Chlupac 3 2 2 3 10
    3 Patrik Mikel P. Mikel Patrik Mikel 0 2 - 2 4
    19 Daniel Silhan D. Silhan Daniel Silhan 0 0
    PGG ROW Rybnik PGG ROW Rybnik 21
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    4 Robert Chmiel R. Chmiel Robert Chmiel 1 1 3 3 8
    5 Mateusz Tudzież M. Tudzież Mateusz Tudzież 0 3 2 3 8
    6 Przemysław Giera P. Giera Przemysław Giera 0 2 1 2 5
    Fogo Unia Leszno Fogo Unia Leszno 15
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    7 Kacper Pludra K. Pludra Kacper Pludra 3 1 0 1 5
    8 Szymon Szlauderbach S. Szlauderbach Szymon Szlauderbach 3 3 2 0 8
    9 Krzysztof Sadurski K. Sadurski Krzysztof Sadurski 1 1 0 0 2
    Fogo Unia Leszno 2 Fogo Unia Leszno 2 21
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    10 Liam May L. May Liam May 2 1 1 2 6
    11 Ben Ernst B. Ernst Ben Ernst 0 1 0 2 3
    12 Matthew Gilmore M. Gilmore Matthew Gilmore 3 3 3 3 12
    OK Bedmet Kolejarz Opole OK Bedmet Kolejarz Opole 6
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    13 Mateusz Adamczewski M. Adamczewski Mateusz Adamczewski 0 1 1 0 2
    14 Mateusz Dul M. Dul Mateusz Dul w 0 0 0 0
    15 Jarosław Krzywosz J. Krzywosz Jarosław Krzywosz d 2 1 1 4
    Arged Malesa TŻ Ostrovia Arged Malesa TŻ Ostrovia 19
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    16 Kamil Nowacki K. Nowacki Kamil Nowacki 3 3 1 w 7
    17 Marcin Kościelski M. Kościelski Marcin Kościelski 2 2 2 2 8
    18 Kacper Grzelak K. Grzelak Kacper Grzelak 2 0 1 1 4