WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
XII runda DMPJ w Lesznie
Fogo Unia Leszno 2 Fogo Unia Leszno 2 Fogo Unia Leszno 2 12
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Liam May L. May Liam May 1 - 0 0 1
2 Ben Ernst B. Ernst Ben Ernst 2 - 1 0 3
3 Matthew Gilmore M. Gilmore Matthew Gilmore 2 2 3 - 7
19 Paweł Nagibin P. Nagibin Paweł Nagibin 0 0 1 1
OK Bedmet Kolejarz Opole OK Bedmet Kolejarz Opole OK Bedmet Kolejarz Opole 10
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
4 Jarosław Krzywosz J. Krzywosz Jarosław Krzywosz 3 2 w t 5
5 Mateusz Adamczewski M. Adamczewski Mateusz Adamczewski - 0 1 d 1
6 Mateusz Dul M. Dul Mateusz Dul d - - - 0
20 Adrian Bialk A. Bialk Adrian Bialk w 1 2 1 4
Arged Malesa TŻ Ostrovia Arged Malesa TŻ Ostrovia Arged Malesa TŻ Ostrovia 16
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
7 Marcin Kościelski M. Kościelski Marcin Kościelski 1 3 2 3 9
8 Kacper Grzelak K. Grzelak Kacper Grzelak t ns ns ns 0
9 Kamil Nowacki K. Nowacki Kamil Nowacki 0 2 2 3 7
Drużyna ACCR Drużyna ACCR 23
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
10 Jan Kvech J. Kvech Jan Kvech 3 3 3 2 11
11 Petr Chlupac P. Chlupac Petr Chlupac 2 1 2 1 6
12 Daniel Klima D. Klima Daniel Klima 3 1 0 2 6
PGG ROW Rybnik PGG ROW Rybnik PGG ROW Rybnik 24
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
13 Przemysław Giera P. Giera Przemysław Giera 1 1 3 3 8
14 Dominik Tyman D. Tyman Dominik Tyman - - - - 0
15 Mateusz Tudzież M. Tudzież Mateusz Tudzież 0 3 2 2 7
23 Robert Chmiel R. Chmiel Robert Chmiel 2 3 3 1 9
Fogo Unia Leszno Fogo Unia Leszno Fogo Unia Leszno 22
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
16 Szymon Szlauderbach S. Szlauderbach Szymon Szlauderbach 3 3 3 3 12
17 Krzysztof Sadurski K. Sadurski Krzysztof Sadurski 1 0 1 1 3
18 Kacper Pludra K. Pludra Kacper Pludra 1 2 2 2 7

Rybniczanie wygrali XII rundę DMPJ w Lesznie.

 

Bieg 18
63.12 sek.
  • Paweł Nagibin Rezerwa zwykła za Matthew Gilmore 1
  • Mateusz Tudzież 2
  • Liam May 0
  • Przemysław Giera 3

Rezerwa: Nagibin za Gilmore'a.

Bieg 17
61.72 sek.
  • Mateusz Adamczewski d
  • Szymon Szlauderbach 3
  • Adrian Bialk Rezerwa zwykła za Mateusz Dul 1
  • Kacper Pludra 2

Rezerwa: Bialk za Dula.

Defekt Adamczewskiego.

Bieg 16
62.69 sek.
  • Petr Chlupac 1
  • Marcin Kościelski 3
  • Daniel Klima 2
  • Kacper Grzelak ns
Bieg 15
64.5 sek.
  • Kacper Grzelak ns
  • Adrian Bialk Rezerwa zwykła za Mateusz Dul 2
  • Kamil Nowacki 3
  • Jarosław Krzywosz t

Rezerwa: Bialk za Dula.

Taśma Krzywosza.

ZOBACZ WIDEO: Menedżer gdzieś między depresją i załamaniem nerwowym

Bieg 14
61.81 sek.
  • Przemysław Giera 3
  • Jan Kvech 2
  • Robert Chmiel Rezerwa zwykła za Dominik Tyman 1
  • Daniel Klima 0

Rezerwa: Chmiel za Tymana.

Bieg 13
61.78 sek.
  • Krzysztof Sadurski 1
  • Liam May 0
  • Kacper Pludra 2
  • Matthew Gilmore 3
Bieg 12
61.56 sek.
  • Jarosław Krzywosz w
  • Petr Chlupac 2
  • Mateusz Adamczewski 1
  • Jan Kvech 3
Bieg 11
61.75 sek.
  • Ben Ernst 0
  • Przemysław Giera 1
  • Matthew Gilmore 2
  • Robert Chmiel Rezerwa zwykła za Dominik Tyman 3

Rezerwa: Chmiel za Tymana.

ZOBACZ WIDEO: Tomasz Gollob krytycznie o kwalifikacjach czasowych w Grand Prix. Nazywa je randką w ciemno

Bieg 10
61.72 sek.
  • Szymon Szlauderbach 3
  • Kacper Grzelak ns
  • Krzysztof Sadurski 1
  • Marcin Kościelski 2
Bieg 9
62.4 sek.
  • Robert Chmiel Rezerwa zwykła za Dominik Tyman 3
  • Mateusz Adamczewski 0
  • Mateusz Tudzież 2
  • Adrian Bialk Rezerwa zwykła za Mateusz Dul 1

Rezerwa: Chmiel za Tymana, Bialk za Dula.

ZOBACZ WIDEO: Tuner o dopingu i nitro, które daje silnikom kopa

Kacper Grzelak wycofał się z zawodów z uwagi na kłopoty sprzętowe.

Bieg 8
61.6 sek.
  • Jan Kvech 3
  • Kacper Pludra 2
  • Daniel Klima 1
  • Krzysztof Sadurski 0
Bieg 7
61.25 sek.
  • Kamil Nowacki 2
  • Ben Ernst 1
  • Marcin Kościelski 3
  • Paweł Nagibin Rezerwa zwykła za Liam May 0

Rezerwa: Nagibin za Maya.

ZOBACZ WIDEO: Tomasz Gollob nie był gotowy na taką kontuzję. Cierpi, ale jest dobrej myśli

Bieg 6
62.55 sek.
  • Mateusz Dul d
  • Krzysztof Sadurski 1
  • Jarosław Krzywosz 2
  • Szymon Szlauderbach 3

Defekt Dula.

Bieg 5
62.44 sek.
  • Mateusz Tudzież 3
  • Kamil Nowacki 2
  • Przemysław Giera 1
  • Kacper Grzelak t

Taśma Grzelaka.

ZOBACZ WIDEO: Kłótnia o Kościucha. Frątczak: Pokazałem mu, kto tu rządzi

Bieg 4
61.38 sek.
  • Daniel Klima 3
  • Matthew Gilmore 2
  • Petr Chlupac 1
  • Paweł Nagibin Rezerwa zwykła za Ben Ernst 0

Rezerwa: Nagibin za Ernsta.

Bieg 3
61.75 sek.
  • Kacper Pludra 1
  • Robert Chmiel Rezerwa zwykła za Dominik Tyman 2
  • Szymon Szlauderbach 3
  • Mateusz Tudzież 0

Rezerwa: Chmiel za Tymana.

ZOBACZ WIDEO: Tuner o nienaturalnie szybkich i łamiących prawa fizyki zawodnikach

Bieg 2
63.09 sek.
  • Marcin Kościelski 1
  • Jan Kvech 3
  • Kamil Nowacki 0
  • Petr Chlupac 2
Bieg 1
63.34 sek.
  • Liam May 1
  • Jarosław Krzywosz 3
  • Ben Ernst 2
  • Adrian Bialk Rezerwa zwykła za Mateusz Adamczewski w

Rezerwa: Bialk za Adamczewskiego.

Bialk wykluczony po upadku.

ZOBACZ WIDEO: Jest sposób na ukrócenie procederu z okradaniem zawodników z kasy za bonusy

 

Zobacz również

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
    Fogo Unia Leszno 2 Fogo Unia Leszno 2 12
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Liam May L. May Liam May 1 - 0 0 1
    2 Ben Ernst B. Ernst Ben Ernst 2 - 1 0 3
    3 Matthew Gilmore M. Gilmore Matthew Gilmore 2 2 3 - 7
    19 Paweł Nagibin P. Nagibin Paweł Nagibin 0 0 1 1
    OK Bedmet Kolejarz Opole OK Bedmet Kolejarz Opole 10
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    4 Jarosław Krzywosz J. Krzywosz Jarosław Krzywosz 3 2 w t 5
    5 Mateusz Adamczewski M. Adamczewski Mateusz Adamczewski - 0 1 d 1
    6 Mateusz Dul M. Dul Mateusz Dul d - - - 0
    20 Adrian Bialk A. Bialk Adrian Bialk w 1 2 1 4
    Arged Malesa TŻ Ostrovia Arged Malesa TŻ Ostrovia 16
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    7 Marcin Kościelski M. Kościelski Marcin Kościelski 1 3 2 3 9
    8 Kacper Grzelak K. Grzelak Kacper Grzelak t ns ns ns 0
    9 Kamil Nowacki K. Nowacki Kamil Nowacki 0 2 2 3 7
    Drużyna ACCR Drużyna ACCR 23
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    10 Jan Kvech J. Kvech Jan Kvech 3 3 3 2 11
    11 Petr Chlupac P. Chlupac Petr Chlupac 2 1 2 1 6
    12 Daniel Klima D. Klima Daniel Klima 3 1 0 2 6
    PGG ROW Rybnik PGG ROW Rybnik 24
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    13 Przemysław Giera P. Giera Przemysław Giera 1 1 3 3 8
    14 Dominik Tyman D. Tyman Dominik Tyman - - - - 0
    15 Mateusz Tudzież M. Tudzież Mateusz Tudzież 0 3 2 2 7
    23 Robert Chmiel R. Chmiel Robert Chmiel 2 3 3 1 9
    Fogo Unia Leszno Fogo Unia Leszno 22
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    16 Szymon Szlauderbach S. Szlauderbach Szymon Szlauderbach 3 3 3 3 12
    17 Krzysztof Sadurski K. Sadurski Krzysztof Sadurski 1 0 1 1 3
    18 Kacper Pludra K. Pludra Kacper Pludra 1 2 2 2 7