WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
III runda DMPJ w Gnieźnie
Aforti Start Gniezno Aforti Start Gniezno Aforti Start Gniezno 18
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Damian Stalkowski D. Stalkowski Damian Stalkowski 3 w - - 3
2 Mateusz Błażykowski M. Błażykowski Mateusz Błażykowski w 1 - 1 2
3 Kevin Fajfer K. Fajfer Kevin Fajfer 3 2 3 3 11
19 Szymon Szwacher S. Szwacher Szymon Szwacher u 2 0 2
ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz 9
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
4 Tomasz Orwat T. Orwat Tomasz Orwat 1 ns ns ns 1
5 Marcel Studziński M. Studziński Marcel Studziński 2 2 3 1 8
6 Mateusz Jagła M. Jagła Mateusz Jagła ns ns ns ns 0
Zdunek Wybrzeże Gdańsk Zdunek Wybrzeże Gdańsk Zdunek Wybrzeże Gdańsk 22
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
7 Karol Żupiński K. Żupiński Karol Żupiński 3 3 2 3 11
8 Denis Zieliński D. Zieliński Denis Zieliński 2 1 3 0 6
9 Dominik Majchrzak D. Majchrzak Dominik Majchrzak 0 - 2 - 2
21 Oskar Rowecki O. Rowecki Oskar Rowecki 1 2 3
Orzeł Łódź Orzeł Łódź Orzeł Łódź 17
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
10 Dawid Wawrzyniak D. Wawrzyniak Dawid Wawrzyniak 1 0 1 2 4
11 Aleksander Grygolec A. Grygolec Aleksander Grygolec 2 0 2 1 5
12 Piotr Pióro P. Pióro Piotr Pióro 2 1 3 2 8
Get Well Toruń Get Well Toruń Get Well Toruń 17
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
13 Igor Kopeć-Sobczyński I. Kopeć-Sobczyński Igor Kopeć-Sobczyński 3 3 1 - 7
14 Kamil Kiełbasa K. Kiełbasa Kamil Kiełbasa 1 3 0 - 4
15 Filip Nizgorski F. Nizgorski Filip Nizgorski 2 w 1 2 5
23 Justin Stolp J. Stolp Justin Stolp t 1 1
MRGARDEN GKM Grudziądz MRGARDEN GKM Grudziądz MRGARDEN GKM Grudziądz 22
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
16 Kamil Wieczorek K. Wieczorek Kamil Wieczorek 3 2 3 3 11
17 Damian Lotarski D. Lotarski Damian Lotarski 3 2 d 1 6
18 Kacper Łobodziński K. Łobodziński Kacper Łobodziński 0 3 0 2 5
Bieg 18
68.52 sek.
  • Kevin Fajfer 3
  • Filip Nizgorski 2
  • Szymon Szwacher Rezerwa zwykła za Damian Stalkowski 0
  • Justin Stolp Rezerwa zwykła za Igor Kopeć-Sobczyński 1
Bieg 17
68.3 sek.
  • Marcel Studziński 1
  • Kamil Wieczorek 3
  • Mateusz Jagła ns
  • Kacper Łobodziński 2
Bieg 16
68.17 sek.
  • Aleksander Grygolec 1
  • Karol Żupiński 3
  • Piotr Pióro 2
  • Denis Zieliński 0
Bieg 15
69.63 sek.
  • Denis Zieliński 3
  • Mateusz Jagła ns
  • Oskar Rowecki Rezerwa zwykła za Dominik Majchrzak 2
  • Tomasz Orwat ns
Bieg 14
67.28 sek.
  • Igor Kopeć-Sobczyński 1
  • Dawid Wawrzyniak 2
  • Justin Stolp Rezerwa zwykła za Kamil Kiełbasa t
  • Piotr Pióro 3
Bieg 13
67.07 sek.
  • Damian Lotarski 1
  • Szymon Szwacher Rezerwa zwykła za Damian Stalkowski 2
  • Kacper Łobodziński 0
  • Kevin Fajfer 3
Bieg 12
68.32 sek.
  • Tomasz Orwat ns
  • Aleksander Grygolec 2
  • Marcel Studziński 3
  • Dawid Wawrzyniak 1
Bieg 11
66.72 sek.
  • Mateusz Błażykowski 1
  • Igor Kopeć-Sobczyński 3
  • Kevin Fajfer 2
  • Kamil Kiełbasa 0

Bieg przerwany. Nierówny start.

Bieg 10
67.35 sek.
  • Kamil Wieczorek 3
  • Denis Zieliński 1
  • Damian Lotarski d
  • Karol Żupiński 2

Defekt Lotarskiego na drugim miejscu.

Bieg 9
68.1 sek.
  • Kamil Kiełbasa 3
  • Marcel Studziński 2
  • Filip Nizgorski 1
  • Mateusz Jagła ns

Wyścig bez historii.

Bieg 8
68.59 sek.
  • Dawid Wawrzyniak 0
  • Kacper Łobodziński 3
  • Piotr Pióro 1
  • Damian Lotarski 2

Lotarski powalczył z Piórą.

Bieg 7
68.73 sek.
  • Dominik Majchrzak 2
  • Szymon Szwacher Rezerwa zwykła za Mateusz Błażykowski u
  • Karol Żupiński 3
  • Damian Stalkowski w

Najpierw upadł Szwacher, a później Stalkowski. Ten drugi zahaczył o koło Żupińskiego, powodując upadek swój i rywala.

Stalkowski i Żupiński wrócili do parku maszyn o własnych siłach.

Bieg 6
67.2 sek.
  • Mateusz Jagła ns
  • Damian Lotarski 3
  • Tomasz Orwat ns
  • Kamil Wieczorek 2
Bieg 5
66.65 sek.
  • Filip Nizgorski w
  • Oskar Rowecki Rezerwa zwykła za Dominik Majchrzak 1
  • Igor Kopeć-Sobczyński 3
  • Denis Zieliński 2

Nizgorski wykluczony za ponowne utrudnianie startu.

Bieg bez historii.

Bieg 4
67.2 sek.
  • Piotr Pióro 2
  • Kevin Fajfer 3
  • Aleksander Grygolec 0
  • Mateusz Błażykowski 1

Błażykowski na dystansie minął Grygolca.

Około 100 widzów na trybunach.

Bieg 3
67.54 sek.
  • Kacper Łobodziński 0
  • Kamil Kiełbasa 1
  • Kamil Wieczorek 3
  • Filip Nizgorski 2

Na pierwszym łuku upadli Łobodziński i Kiełbasa. Powtórka w komplecie.

Orwat wycofał się z zawodów.

Bieg 2
67 sek.
  • Karol Żupiński 3
  • Dawid Wawrzyniak 1
  • Dominik Majchrzak 0
  • Aleksander Grygolec 2

Grygolec postraszył Żupińskiego na pierwszym łuku.

Bieg 1
65.68 sek.
  • Damian Stalkowski 3
  • Tomasz Orwat 1
  • Mateusz Błażykowski w
  • Marcel Studziński 2

Błażykowski wykluczony za spowodowanie upadku Orwata.

Ostrzeżenie dla Studzińskiego za utrudnianie startu.

Bieg bez historii. 

Zobacz również

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
    Aforti Start Gniezno Aforti Start Gniezno 18
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Damian Stalkowski D. Stalkowski Damian Stalkowski 3 w - - 3
    2 Mateusz Błażykowski M. Błażykowski Mateusz Błażykowski w 1 - 1 2
    3 Kevin Fajfer K. Fajfer Kevin Fajfer 3 2 3 3 11
    19 Szymon Szwacher S. Szwacher Szymon Szwacher u 2 0 2
    ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz 9
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    4 Tomasz Orwat T. Orwat Tomasz Orwat 1 ns ns ns 1
    5 Marcel Studziński M. Studziński Marcel Studziński 2 2 3 1 8
    6 Mateusz Jagła M. Jagła Mateusz Jagła ns ns ns ns 0
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk Zdunek Wybrzeże Gdańsk 22
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    7 Karol Żupiński K. Żupiński Karol Żupiński 3 3 2 3 11
    8 Denis Zieliński D. Zieliński Denis Zieliński 2 1 3 0 6
    9 Dominik Majchrzak D. Majchrzak Dominik Majchrzak 0 - 2 - 2
    21 Oskar Rowecki O. Rowecki Oskar Rowecki 1 2 3
    Orzeł Łódź Orzeł Łódź 17
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    10 Dawid Wawrzyniak D. Wawrzyniak Dawid Wawrzyniak 1 0 1 2 4
    11 Aleksander Grygolec A. Grygolec Aleksander Grygolec 2 0 2 1 5
    12 Piotr Pióro P. Pióro Piotr Pióro 2 1 3 2 8
    Get Well Toruń Get Well Toruń 17
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    13 Igor Kopeć-Sobczyński I. Kopeć-Sobczyński Igor Kopeć-Sobczyński 3 3 1 - 7
    14 Kamil Kiełbasa K. Kiełbasa Kamil Kiełbasa 1 3 0 - 4
    15 Filip Nizgorski F. Nizgorski Filip Nizgorski 2 w 1 2 5
    23 Justin Stolp J. Stolp Justin Stolp t 1 1
    MRGARDEN GKM Grudziądz MRGARDEN GKM Grudziądz 22
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    16 Kamil Wieczorek K. Wieczorek Kamil Wieczorek 3 2 3 3 11
    17 Damian Lotarski D. Lotarski Damian Lotarski 3 2 d 1 6
    18 Kacper Łobodziński K. Łobodziński Kacper Łobodziński 0 3 0 2 5