Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
VIII runda DMPJ w Grudziądzu
MRGARDEN GKM Grudziądz MRGARDEN GKM Grudziądz MRGARDEN GKM Grudziądz 22
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Kacper Łobodziński K. Łobodziński Kacper Łobodziński 0 1 w 1 2
2 Damian Lotarski D. Lotarski Damian Lotarski 2 - - 2 4
3 Kamil Wieczorek K. Wieczorek Kamil Wieczorek 3 - 3 2 8
19 Marcin Turowski M. Turowski Marcin Turowski 2 3 3 8
Car Gwarant Start Gniezno Car Gwarant Start Gniezno Car Gwarant Start Gniezno 20
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
4 Kevin Fajfer K. Fajfer Kevin Fajfer 1 0 0 3 4
5 Szymon Szwacher S. Szwacher Szymon Szwacher - - - - 0
6 Mateusz Błażykowski M. Błażykowski Mateusz Błażykowski 1 2 2 0 5
20 Damian Stalkowski D. Stalkowski Damian Stalkowski 3 3 2 3 11
ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz 9
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
7 Tomasz Orwat T. Orwat Tomasz Orwat 1 2 3 3 9
8 Mateusz Jagła M. Jagła Mateusz Jagła ns ns ns ns 0
9 Marcel Studziński M. Studziński Marcel Studziński ns ns ns ns 0
Zdunek Wybrzeże Gdańsk Zdunek Wybrzeże Gdańsk Zdunek Wybrzeże Gdańsk 20
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
10 Karol Żupiński K. Żupiński Karol Żupiński 3 3 3 3 12
11 Denis Zieliński D. Zieliński Denis Zieliński 2 1 1 2 6
12 Dominik Majchrzak D. Majchrzak Dominik Majchrzak w - u - 0
22 Oskar Rowecki O. Rowecki Oskar Rowecki 1 1 2
Orzeł Łódź Orzeł Łódź Orzeł Łódź 13
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
13 Dawid Wawrzyniak D. Wawrzyniak Dawid Wawrzyniak 3 1 2 3 9
14 Aleksander Grygolec A. Grygolec Aleksander Grygolec 2 1 0 1 4
15 Eryk Borczuch E. Borczuch Eryk Borczuch w w w w 0
Get Well Toruń Get Well Toruń Get Well Toruń 18
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
16 Igor Kopeć-Sobczyński I. Kopeć-Sobczyński Igor Kopeć-Sobczyński 3 3 2 2 10
17 Filip Nizgorski F. Nizgorski Filip Nizgorski 2 2 1 w 5
18 Aleks Rydlewski A. Rydlewski Aleks Rydlewski w - - - 0
24 Justin Stolp J. Stolp Justin Stolp 0 2 1 3
Bieg 18
71.59 sek.
  • Kamil Wieczorek 2
  • Eryk Borczuch w
  • Kacper Łobodziński 1
  • Dawid Wawrzyniak 3

Eryk Borczuch ponownie nie pojawił się na torze.

Bieg 17
70.35 sek.
  • Damian Stalkowski Rezerwa zwykła za Szymon Szwacher 3
  • Igor Kopeć-Sobczyński 2
  • Mateusz Błażykowski 0
  • Justin Stolp Rezerwa zwykła za Aleks Rydlewski 1

Zmiany: Damian Stalkowski za Szymona Szwachera, Justin Stolp za Aleksa Rydlewskiego.

Bieg 16
72.61 sek.
  • Denis Zieliński 2
  • Tomasz Orwat 3
  • Oskar Rowecki Rezerwa zwykła za Dominik Majchrzak 1
  • Mateusz Jagła ns

Zmiana: Oskar Rowecki za Dominika Majchrzaka.

Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 15
72.03 sek.
  • Mateusz Jagła ns
  • Mateusz Błażykowski 2
  • Marcel Studziński ns
  • Kevin Fajfer 3
Bieg 14
70.17 sek.
  • Dawid Wawrzyniak 2
  • Karol Żupiński 3
  • Aleksander Grygolec 1
  • Dominik Majchrzak u

Dominik Majchrzak zanotował upadek na końcu stawki. Sytuacja miała miejsce na drugim łuku drugiego okrążenia.

Bieg 13
71.56 sek.
  • Filip Nizgorski w
  • Kacper Łobodziński w
  • Justin Stolp Rezerwa zwykła za Aleks Rydlewski 2
  • Kamil Wieczorek 3

Zmiana: Justin Stolp za Aleksa Rydlewskiego.

Filip Nizgorski zanotował upadek na pierwszym łuku i został wykluczony z powtórki. Kacper Łobodziński wykluczony za przekroczenie limitu dwóch minut.

Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 12
69.72 sek.
  • Kevin Fajfer 0
  • Denis Zieliński 1
  • Damian Stalkowski Rezerwa zwykła za Szymon Szwacher 2
  • Karol Żupiński 3

Zmiana: Damian Stalkowski za Szymona Szwachera.

Bieg przerwany z powodu nierównego startu. Denis Zieliński otrzymał ostrzeżenie.

Bieg 11
69.57 sek.
  • Damian Lotarski 2
  • Dawid Wawrzyniak 1
  • Marcin Turowski Rezerwa zwykła za Kamil Wieczorek 3
  • Aleksander Grygolec 0

Zmiana: Marcin Turowski za Kamila Wieczorka.

Bieg 10
69.03 sek.
  • Igor Kopeć-Sobczyński 2
  • Mateusz Jagła ns
  • Filip Nizgorski 1
  • Tomasz Orwat 3
Bieg 9
71.99 sek.
  • Aleksander Grygolec 1
  • Damian Stalkowski Rezerwa zwykła za Szymon Szwacher 3
  • Eryk Borczuch w
  • Mateusz Błażykowski 2

Zmiana: Damian Stalkowski za Szymona Szwachera.

Aleksander Grygolec zanotował upadek na pierwszym łuku trzeciego okrążenia, ale wstał i dojechał do mety.

Eryk Borczuch po raz kolejny nie pojawił się na starcie.

Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 8
69.23 sek.
  • Karol Żupiński 3
  • Justin Stolp Rezerwa zwykła za Aleks Rydlewski 0
  • Oskar Rowecki Rezerwa zwykła za Dominik Majchrzak 1
  • Filip Nizgorski 2

Zmiany: Oskar Rowecki za Dominika Majchrzaka, Justin Stolp za Aleksa Rydlewskiego.

Na ostatnim łuku upadek zanotował Justin Stolp, ale pozbierał się i ukończył wyścig.

Bieg 7
68.68 sek.
  • Marcel Studziński ns
  • Marcin Turowski Rezerwa zwykła za Damian Lotarski 3
  • Tomasz Orwat 2
  • Kacper Łobodziński 1

Zmiana: Marcin Turowski za Damiana Lotarskiego.

Jak na razie na grudziądzkim torze niewiele się dzieje.

Bieg 6
69.08 sek.
  • Mateusz Błażykowski 1
  • Filip Nizgorski 2
  • Kevin Fajfer 0
  • Igor Kopeć-Sobczyński 3
Bieg 5
72.23 sek.
  • Eryk Borczuch w
  • Marcel Studziński ns
  • Dawid Wawrzyniak 3
  • Mateusz Jagła ns

Eryk Borczuch wykluczony za przekroczenie limitu dwóch minut. Osamotniony Dawid Wawrzyniak dojechał do mety.

Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 4
69.36 sek.
  • Dominik Majchrzak w
  • Kamil Wieczorek 3
  • Denis Zieliński 1
  • Marcin Turowski Rezerwa zwykła za Damian Lotarski 2

Zmiana: Marcin Turowski za Damiana Lotarskiego.

Na drugim łuku pierwszego okrążenia upadł Dominik Majchrzak. Został wykluczony z powtórki.

Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 3
68.84 sek.
  • Aleks Rydlewski w
  • Aleksander Grygolec 2
  • Igor Kopeć-Sobczyński 3
  • Eryk Borczuch w

Doszło do kolizji pomiędzy Aleksandrem Grygolcem i Aleksem Rydlewskim. Wyścig został przerwany. Powtórka odbędzie się w pełnym składzie, jeżeli obaj zawodnicy będą zdolni do dalszej jazdy.

W powtórce Aleks Rydlewski ponownie upadł, ale tym razem został wykluczony.

W trzeciej odsłonie wyścigu pod taśmą nie ustawił się Eryk Borczuch i został wykluczony za przekroczenie limitu dwóch minut.

Bieg 2
69.42 sek.
  • Tomasz Orwat 1
  • Karol Żupiński 3
  • Marcel Studziński ns
  • Denis Zieliński 2

Marcel Studziński nie wystąpi w dzisiejszych zawodach. Pewne zwycięstwo gdańszczan.

Bieg 1
  • Kacper Łobodziński 0
  • Kevin Fajfer 1
  • Damian Lotarski 2
  • Damian Stalkowski Rezerwa zwykła za Szymon Szwacher 3

Zmiana: Damian Stalkowski za Szymona Szwachera.

ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz wystąpi w okrojonym zestawieniu - zwolnienia lekarskie przedstawili Mateusz Jagła i Marcel Studziński.

Zobacz również

    MRGARDEN GKM Grudziądz MRGARDEN GKM Grudziądz 22
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Kacper Łobodziński K. Łobodziński Kacper Łobodziński 0 1 w 1 2
    2 Damian Lotarski D. Lotarski Damian Lotarski 2 - - 2 4
    3 Kamil Wieczorek K. Wieczorek Kamil Wieczorek 3 - 3 2 8
    19 Marcin Turowski M. Turowski Marcin Turowski 2 3 3 8
    Car Gwarant Start Gniezno Car Gwarant Start Gniezno 20
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    4 Kevin Fajfer K. Fajfer Kevin Fajfer 1 0 0 3 4
    5 Szymon Szwacher S. Szwacher Szymon Szwacher - - - - 0
    6 Mateusz Błażykowski M. Błażykowski Mateusz Błażykowski 1 2 2 0 5
    20 Damian Stalkowski D. Stalkowski Damian Stalkowski 3 3 2 3 11
    ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz 9
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    7 Tomasz Orwat T. Orwat Tomasz Orwat 1 2 3 3 9
    8 Mateusz Jagła M. Jagła Mateusz Jagła ns ns ns ns 0
    9 Marcel Studziński M. Studziński Marcel Studziński ns ns ns ns 0
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk Zdunek Wybrzeże Gdańsk 20
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    10 Karol Żupiński K. Żupiński Karol Żupiński 3 3 3 3 12
    11 Denis Zieliński D. Zieliński Denis Zieliński 2 1 1 2 6
    12 Dominik Majchrzak D. Majchrzak Dominik Majchrzak w - u - 0
    22 Oskar Rowecki O. Rowecki Oskar Rowecki 1 1 2
    Orzeł Łódź Orzeł Łódź 13
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    13 Dawid Wawrzyniak D. Wawrzyniak Dawid Wawrzyniak 3 1 2 3 9
    14 Aleksander Grygolec A. Grygolec Aleksander Grygolec 2 1 0 1 4
    15 Eryk Borczuch E. Borczuch Eryk Borczuch w w w w 0
    Get Well Toruń Get Well Toruń 18
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    16 Igor Kopeć-Sobczyński I. Kopeć-Sobczyński Igor Kopeć-Sobczyński 3 3 2 2 10
    17 Filip Nizgorski F. Nizgorski Filip Nizgorski 2 2 1 w 5
    18 Aleks Rydlewski A. Rydlewski Aleks Rydlewski w - - - 0
    24 Justin Stolp J. Stolp Justin Stolp 0 2 1 3